Elektrik süpürgesi önerileri alabilir miyim?

Hayırlı geceler, benim evim biraz büyükçe ve oldukça geniş bir teras var terasta saksı filan bol ve son olarak 2 kedi var. Birde benim ve ev arkadaşımın açları uzun. Kedim siyam kedisi tüyleri uzun değil o yüzden sıradan bir süpürge işimi görüyordu ama son bir kaç aydır bir Van kedisi misafir ediyorum ve bu kediciğin tüyleri sıradan bir kedi gibi tamam Ankara kedisi kadar uzun saç gibi değil ama kedi tüyü işte. Durum böyle olunca benim arnica bora yetersiz gelmeye başladı ayrıca sulu bir süpürge olduğundan değiştirmek istiyordum. Şimdi bana gereken süpürge haftalık mevsimlik temizliklerde kullanmalık toz toprak saç tüy demeden ne var ne yok çekecek bir makine. Günlük kullandığım minik şarjlı bir makine var dyson v6 model çok memnunum ama işte evin tamamını süpürmeye yetmiyor anca günlük işlerde kullanmaya uygun. Biraz baktım 250 liraya da süpürge var 3500 liraya da var. Bütçe çok sınırlı sayılmaz hani sonuçta 1 defa alıp en az 7-8 sene kullanırım o yüzden çok pahalı süpürgeleri bile taksit filan bir şekil alabilirim. O yüzden hani bildiğiniz kullandığınız bunu al işini görür uzun süre kullanırsın dediğiniz süpürgeleri önerirseniz sevinirim.

0|1
1218

En İyi Erkek Görüşü

• Elektrik süpürgesi alacaksan ilk bakacagin sey emiş gücü
    Sonrasında da garantisi çünki kullanıma devam ettigin sure boyunca emis de azalma olabiliyor
    Onun icin yerli dersen vestel yabanci dersen bosch tavsiye ederim aradigin fiyatlara bulabilecegine eminim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• philips maraton serisi müthiş. halılar, parkeler ve koltuklar için ayrı ayrı başlık kullanıyorum ve halıları kuvvetle çırpsam bu kadar tozunu alamaz herhalde. kesinlikle dışarı toz vermiyor, hepa filtre özelliği var. kuru hazneli bir süpürge, işin bitince direk çöpe döküyorsun, uğraştırmıyor. sadece ayda bir kere filtresini de çıkarıp silkelemek suretiyle temizlersen daha uzun ömürlü oluyor.
    seride birkaç ürün var ama aralarında performans açısından değil daha çok tasarım açısından farklar var. örneğin -numaralarını hatırlamıyorum- bir tanesi tutma yerinde uzaktan kumandalı açma-kapama, hızı artırıp azaltma özelliği yüzünden bir alt modelden 300 tl kadar farklıydı ben aldığımda, şimdi son çıkanda süpürge ucunda led ışıklar var falan. benim aldığım model (Philips FC9923/07 Marathon Ultimate) 1100 tl idi 7-8 ay önce. şimdi son çıkan model -performans olarak çok çok üstün mü bilmiyorum açıkçası- 1700 civarı. açıkçası şimdi yine alsam kendi süpürgemi alırdım, oldukça memnunum.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• hiç anlamam

1|0
    1|0
  • Philips FC9924/07 Marathon Ultimate Torbasız elektrikli süpürge
    Philips FC9923/07 Marathon Ultimate Süpürge
    bu ikisinden birisi işine görecektir.

2|0
    0|0
  • İyi geceler
    https://www.rainbow.com.tr/index.php?p=3
    Bu temizlik robotunu öneririm :)

1|0
    0|0
  • Grundig supurgelere bak Teknosalarda var hepa 13 filtreli hepsi, zaten 2 modeli var şu an torbalı ve hazneli

1|0
    0|0
  • Valla süpürgenin mucidi dyson markasıdır her marka onun ürünlerini taklit eder bence onun modellerinden birini seç bende anacuğuma alacağım :)

1|0
    0|0
    • benimde ilk niyetim oydu küçük süpürgem dyson ama büyüklerinin fiyatını görünce acık gözüm korktu

• Dyson süpürgem zaten var şu şarjlı olanından kalitesini ve emiş gücünü biliyorum ondan şüphem yokta yinede işimi 1500 lük süpürge görecekse 3000 lük almak pek mantıklı gelmiyor. Şu da bir gerçek almışken bir defa alıp rahat etmek lazım. Arnica beni çok uğraştırdı. Sulu süpürge istemiyorum. Her kullanımdan sonra içini dışını küvette yıkayıp kurutuyordum yoksa bir yerinde en ufak nem kalsa berbat koku yapıyor. Süpürgenin sıvı çekmesine gerek yok zaten öyle işler için halı yıkama makinesi var dana gibi makine o çekiyor sıvıyı filan. Dyson alırsam DC52 animal complete modelini alırım büyük ihtimal.

• onu bende inceledim gerçekten baya güzel bir model önümüzdeki ay kredi kartı taksitlerim bitince alacağım tek çekim olarak

• Pilipis işini görebilir. Uzun yıllar kullanabilirsin. Çekişi yüksek olanları var. İnstada bu konuyla alakalı paylaşım yapanlar var onlara bak istersen direk kullanıcı deneyimi.

2|0
    0|0
  • Fakir falan böyle sessiz çalışanlar

1|0
    0|0
  • Philips marahon Ultimate

2|0
    0|0
  • Sulu olanlardan al diyecektim ama elindeki öyle galiba.

1|0
    0|0
    • Sulu olanların kullanımı zor. Her kullanmadan sonra baya iyi temizleyip kurutmak gerekiyor. Yoksa çok kötü koku yapıyorlar. Bir de zaten sıvıyla bir işim olmuyor. Bir yere sıvı bir şeyler dökülürse süpürge ile çekmek gerekirse halı yıkama makinesi kullanıyorum. Kuru kir için sulu süpürge ile uğraşmak istemiyorum.

• polti almıştım ben 3 sene önce filan hala duruyor yastığı perdeyi filan iyi temizliyor birde mutfak tezgahını seramikleri filan gıcır gıcır yapıyor modeli çok ihtiyacına göre seçebilirsin bir sürü farklı özellikli modelleri var 300 den başlıyor fiyatları traktör gibi üzerini binip gezdiğin tipte olanlarda 100 küsür bine kadar çıkıyor

• AVM içindir onlar.
      Benim fakirhaneye 300 liralik bir şey yeter herhalde 😃

• Rowenta

1|0
    0|0
  • Sıemens

1|0
    0|0
  • Philips Marathon Ultimate annem de kullanıyor süper. Daha fazla toz çekiyor.

2|0
    0|0
  • Philips Marathon Ultimate Çooook iyi annem kullanıyor beni çekecek içine 🙄

2|0
    0|0
  • philips güzel bence toz torbasız dolunca çöpe boşaltıyorsun haznesini.

2|0
    0|0
  • fakir

1|0
    0|0
  • Aldınız mı

0|0
    0|0
  • oldukça faydalı bir soru ama bilgim yok yahu , aradığını bulursun umarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• bende yeni rowenta 6331 aldım halıyı ortasından kaldırıyor... sessiz ve iyi çekiyor. önce profilo torbasız vardı filtresi çabuk tıkanıyor çekmiyordu. en iyisi torbalı...

hatta torbayı bezden diktirip fermuarlı ya da klipsli yaptırıyorsun ömür boyu torbada almıyorsun... sakın torbasız alma derim. bir zaman sonra emiş güçleri düşüyor. bence en iyiside roventa annemlerde de rowenta vardı bilerek aldım. akşam ble komşuları rahatsız etmeden çalıştırabiliyorsun...

1|0
    0|0
  • Süpürge alacaksan kesinlikle philipsden baska alma süpürgede philips bir numara toz torbali veya sulu alma, toz filtreli al bircok modeli var wattına gore de fiyat oynar sitesinden modelleri ve fiyatları gorebilirsin.

2|0
    0|0
  • phlips maraton

1|0
    0|0
  • Evinde hayvan olanlar için üretilmiş olan Dyson markasının Animal Turbine modeli. Ben onu kullanıyorum çok memnunum.

1|0
    0|0
  • Pliphs maraton emin ol pişman olmazsın

1|0
    0|0
  • Bosch

1|0
    0|0
  • annem elektrolux kullanıyor memnun bızım evdede dolu pet var surekli evi supurmek ıstıyor.

1|0
    0|0
  • Philips maraton cok iyi susuz torbasiz temizligi kolay dik supurge olarakta fakir darky

1|0
    0|0
  • Kesinlikle cleanmax

1|0
    0|0
  • Philips maraton

1|0
    0|0
  • fakir al 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...