Otomobiller yüklüyken dahamı hızlı gider..

beyazıtlıprens
Bazı aldığım duyumlar araçlar yüklüyken boşken gittiğinden daha fazla hız yapabildiği..böyle birşey doğrumu bir otomobil içinde 6 kışi ve bagaj varken boşken yaptığı hızdan daha fazla hız yapıp üstünede dahamı güvenli olur savrulmazmı... birde radar cezaları kaç para oldu bilen var mı166 tl ceza yedim az cezayımı yedim 130 km hizla yedim tek yönlü yolda..cevaplar için teşekkürler..
Güncellemeler
+1 yıl
Uno 1.4 s e boşken sollayamadığım focus dizeli doluyken solladığımi biliyormusunuz..
Otomobiller yüklüyken dahamı hızlı gider..