Letgo'da satış nasıl yapılır? Letgo'dan satış yapmayı başarmış biri var mı?

Gizli Üye
Arkadaşlar öğrenciyim maddi ihtiyaçtan dolayı evdeki marka kıyafetleri ucuz fiyata satışa çıkardım sürekli de düşürmeme rağmen hiç satılmıyor. Napıcam ben ya zor durumdayım hiç böyle letgo'da satış yapabilen falan oldu mu ne önerirsiniz? Letgo da satış nasıl yapılır?
Letgo'da satış nasıl yapılır? Letgo'dan satış yapmayı başarmış biri var mı?