Yeni tesettüre girdim. Abimin düğünü var çok yakında. Hangi kıyafeti almalıyım sizce?

madam-psikolog

Yeni tesettüre girdim.Abimin düğünü var çok yakında.Hangi kıyafeti almalıyım sizce?

Yeni tesettüre girdim. Abimin düğünü var çok yakında. Hangi kıyafeti almalıyım sizce?

Yeni kapandım. Pek bir bilgim yok ama birkaç kıyafet beğendim bunları sizlerle paylaşıyorum. Braz fikir verirseniz sevinirim. Ya da tesettürlü bayan arkadaşlar; bildiğiniz İzmirde güzel tesettür mağazaları ya da önerebileceğiniz kıyafetler varsa çok makbul geçer. Hem düğün için hem de gündelik alışveriş yapabileceğim bir yer olursa iyi olur 😊

Şimdiden teşekkürler..
Birinci güzel
A seç
İkinci Güzel
B seç
Üçüncü Güzel
C seç
Hiç birini beğenmedin.. Benim önerim şu kıyafet.
D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
+1 yıl
Tesettürü erkek eleştiremez eleştiriyorsa önce kendi kendi tesettüründen verdiği tavizleri eleştirsin. Ben tesettürü sadece baş saklama kabı olarak gören iri kıyım adam posasına gülüyorum.

Tesettürü sadece vücut hatlarını saklama kabına koymuşçasına yavan kalıplara gark eden çok bilmiş ahkamcılar!

Müsamere kadınları gibi tek tip sahada uçuş denemesini seven kapalı alanlara taktik verenMüslüman direktörler!
+1 yıl
Şimdiye kadar neredeydiniz diye sorarlar adama! Holding koleksiyonu yapan Müslüman firmaların örtü üzerinden fistan zengini olduklarını yeni mi fark ettiniz? Çiçeğin üzrine pembe böcek yerlştirerk alın bu sizn modanızdır diyn kreatif fukarası admlar caka satarken neredydiniz? Seccade desenli fistanlr pazara sürülürken, tesbih boncuklu al yazmalar el altındn moda diye iğdiş edilirken neredeydiniz? Şimdi kalkmış tesettür eleştirisi püskürtüp tesettüre girmeyi başarabilmiş gençleri soğutuyorsunuz
20
26
Görüşünü yaz