Sevgilime doğum gününde altın kolye almak istiyorum. Erkek altın kolye takabilir mi?

Gizli Üye

Arkadaslar sevgilim bana doğum günü hediyesi olarak altın kolye ile bileklik almış Eylül ayında da onun doğum günü ve bende ona altın kolye almak istiyorum ama dini olarak erkekler altın kolye takamaz diye duydum gerçekten takamaz mı?

Güncellemeler
1 yıl
O zmn vakko'dan bir tişört alıyım
Sevgilime doğum gününde altın kolye almak istiyorum. Erkek altın kolye takabilir mi?