Sizce güzel ve anlamlı bir hediye olur mu?

omerfarukkuckk35
Üniversitede okuyorum ve 2 yıldır bir öğrenci yurdunda kalıyorum. Konakladığım yurttaki çalışanların hepsi gerçekten çok samimi, sıcakkanlı insanlar. Bu yüzden teşekkür babında birkaç hediye aldım. Bu sene Bahar dönemi başında, yurdumuza yeni bir çalışan abi geldi. Geldiğinden beri kendisiyle bayağı bir sohbet ettik, hatta ben fazla konuşmayı sevmeyen biri olmama rağmen yine de benimle konuşmaya, beni açmaya çalıştı. Ne sıkıntım olursa ilgilenmeye çalıştı. Son olarak, yaklaşık 1,5 ay önce yurttaki veda partisinde aşırı derecede alkol alıp bayağı bir kusmuştum. O abi de yurdumuzun müdür yardımcısı ablayla birlikte beni kusacağım zaman lavaboya götürmek istemişti, ama ben iyi olduğumu, tek başıma gidebileceğimi söyleyip kendim gitmiştim. Daha sonrasında o abi bana istersem beni odama çıkarabileceğini söylemişti, ama ben yine iyi olduğumu, tek başıma çıkabileceğimi söyleyip onun o teklifini de reddetmiştim. Sonraki günlerde de yine aynı şekilde benimle ilgilenmeye devam etti. Ben de teşekkür babında bir hediye almayı düşünüyorum. Abinin adı Gökhan, sizce üzerinde G harfi yazan bir çakmak alsam güzel ve anlamlı bir hediye olur mu?
Sizce güzel ve anlamlı bir hediye olur mu?
2
0
Görüşünü yaz