Sephora'dan alışveriş yapmaya bayılıyorum. Ne sıklıkla kozmetik alışverişi yaparsınız?

ShoppingColic

Ayyy geçenlerde Sephora'dan ürün sipariş etmiştim ve geldi bebeklerim. Her ürününe ayrı bayılıyorum. Canım Sephora <3 Bu aralar sürekli alışveriş yapıyorum. :) Sizler ne sıklıkla alışveriş yapıyorsunuz?

Sephoradan alışveriş yapmaya bayılıyorum. Ne sıklıkla kozmetik alışverişi yaparsınız?
Sephora'dan alışveriş yapmaya bayılıyorum. Ne sıklıkla kozmetik alışverişi yaparsınız?