Kylie Jenner, kızı Stormi adına KylieBaby koleksiyonu çıkardı. Bebek ürünleri kullandınız mı hiç?

Gizli Üye
Kylie Beauty, çeşitli koleksiyonlarla tanınmış bir marka. Kylie Jenner'in kurmuş olduğu bu markada Jenner ve Kardashian ailesine özel bazı koleksiyonlar da bulunuyor. Kylie Jenner ablaları veya annesi ile işbirliği yaparak koleksiyon çıkarabiliyor.
Kylie Jenner, kızı Stormi adına KylieBaby koleksiyonu çıkardı. Bebek ürünleri kullandınız mı hiç?
Şimdiki koleksiyonunu ise küçük kızı Stormi Webster için çıkardı. #KylieBaby adlı koleksiyonda bebek bakım ürünleri bulunuyor. Şampuandır, losyondur, vücut yağı ve vücut spreyidir bunlar oluşturuyor KylieBaby koleksiyonunu. Kylie bu haberi Instagram hesabından paylaştı.
Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Kylie Baby Koleksiyonuna Ait Bazı Görseller!
Kylie Jenner, kızı Stormi adına KylieBaby koleksiyonu çıkardı. Bebek ürünleri kullandınız mı hiç?
Bebek ürünlerini bebeklerden çok bizler kullanıyoruz gibime geliyor. Hele vücut spreylerine aşık olabilirim. Daha az zararlı olduklarından dolayı sanırım bebek ürünlerine yönelebiliyoruz, siz kullanır mısınız bebek ürünlerini?

#benkendall
#KylieBaby
Kylie Jenner, kızı Stormi adına KylieBaby koleksiyonu çıkardı. Bebek ürünleri kullandınız mı hiç?