Trendyol ve banka referans numarası sorununu nasıl çözebilirim?

volkankrbdk
Trendyol'dan alışveriş yaptım bedeni uygun olmadığı için iade ettim. Param yattı gözüküyor fakat banka paranın yatmadığını söyledi. Trendyol'la görüştüm onlarda bana banka referans numarası ile kontrol etmemi istedi bende mailimi kontrol ettiğimde buldum ve 12 haneli bir numara verdi. Bankanın internet sitesinde kontrol etmek için girdiğimde yalnızca 11 hane girmeme izin veriyor ben şimdi ne yapabilirim? Banka referans no sorgulama nasıl yapılır?
trendyol banka referans numarası sorunu
Trendyol ve banka referans numarası sorununu nasıl çözebilirim?