Ankastre set almayı düşünüyorum, sizce bu modeller nasıl?

Eve ankastre set almak istiyoruz, arçelik ankastre set fiyatları bu ara düşmeye başlamış. Ben de hazır indirimi görünce bir göz atayım dedim.
arçelik ankastre set fiyatları
arçelik ankastre set fiyatları
Arçelik ankastre setlerine yorumunuz nedir? Sizce alınması mantıklı mı? Fiyatları iyi mi?
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
198

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkçası bir ara her bir markayı ve vaat ettiklerini incelemiş biri olarak söylemeliyim ki vereceğin o para yalnızca ürünün adına ve etiketine gidecek, yani "Arçelik" damgasına. Takıntın varsa ve için rahat etmeyecekse set 8 daha kullanışlı görünüyor ama sen bilirsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• 2. gibi bir set kullanıyorum çok memnunum özellikle davlumbaz hem şık duruyor hem kolay temizleniyor. İnox ocakta kullandım çok çiziliyor bir zaman sonra eskisi gibi durmuyor kesinlikle cam olmalı ama fiyatı biraz pahalı geldi başka markalarada bakabilirsiniz. Gerçi fiyatlar hakkında bir bilgim yok yakın zaman için.

0|0
    0|0
  • Sana tavsiyem bu düz olanlardan kesinlikle alma kullanmak istediğinde kapak gibi açılıp kapananlardan al yani ikincisi gibi bizimki bu yüzden değişti o kenarlara kafayı çarpınca inanılmaz bir acısı oluyo ve sürekli yaşanıyor bu durum kesinlikle 1 ve 3 teki gibi alma

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Gereksiz pahalilar. Beyaz cam uzaktan kumandalı davlumbazlı döküm gözlü ocaklı seti yarı fiyatına alırsın. Yarın n11 indirimli oraya da bir bak.

0|0
    0|0
  • Ben de arıyorum, Arçelik inox olanı bence yeterli, davlumbaz emiş gücü nasıl?

0|0
    0|0
  • Dandik.

0|0
    0|0
  • Termikel e de bak.

0|1
    0|0
  • Teka'ya da göz atmanı öneririm.

0|0
    0|0
  • b seçeneği..