Çift kişilik şişme yataklar arasında sizce en mantıklısı hangisi?

Ailemin bağ evine çift kişilik bir şişme yatak almak istiyoruz. Elektrikli mi olmalı yoksa pompalı mı olmalı karar veremedik. Çift kişilik şişme yatak modelleri ve fiyatları konusunda pek fazla bilgim yoktu ancak arayarak bu 3 modelde karar kılabildim.
Çift kişilik şişme yatak modelleri ve fiyatları
Çift kişilik şişme yatak modelleri ve fiyatları
Hangi çift kişilik şişme yatağı önerirsiniz?
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
126

En İyi Kız Görüşleri

• Bizim evde elektirkli yatakların hem çift kişilik hem de tek kişilik olanlardan var olur da misafir gelirse diye. Kışın yatak soğuk oluyor ve her gün şişirilmesi gerekiyor çünkü üzerindeki ağırlıkla birazı inmiş oluyor. Aklına bulunsun 😊

0|0
    0|0
  • Elektrikli olsun. Şişirirken ve boşaltırken büyük rahatlık

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hiçbirini önermem, çünkü belli bir süre sonra hava kaçırmaya başlıyor. hele katla aç yapacaksan 1 hafta da eline alırsın. ya yapışkanlı bölgelerden ya da motor mekanizması çevresinden problem çıkarıyor. tavsiye etmem. alırsanız da garanti belgesini atmayın der, im

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Sondaki güzel.
    Ama elektrikli olması biraz düşündürücü.

0|0
    0|0
  • İlki güzel buyuk yuksek ve elektrıklı rısklı geldı bana

0|0
    0|0
  • C Seçenek iyi ama pahalıdır o Garantili ürünnn tercih et çok kolay paylıyolar

0|0
    0|0
  • En sondakinin fiyatı nedir

0|0
    0|0
  • bunlara para vermem

0|0
    0|0
  • Intex başlıklı

0|0
    0|0
  • İntex başlıklı elektikrli çift kişilik şişme yatak

0|0
    0|0
  • İntex sonuncu olan güzel

0|0
    0|0
  • C seçeneği güzel

0|0
    0|0
  • D...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben uzun zamandır ilk sıradaki resimde bulınan intex kullanıyorum efsane rahat elektrikli pompa olan modeli hiç düşünme al. Ancak 3-5 gün içerisinde her ne şartta olursa olsun havası iniyor bilgin olsun

0|0
    0|0
  • Elektrikli alın pompayla uğraşmayın. Bas düğmeye şişsin. 12V destekli olanlarda var arabada falan kamp için çok iyi oluyo.

0|0
    0|0
  • c uygundur

0|0
    0|0
  • pratik almayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • intex kullandım gayet iyi..

0|0
    0|0
Yükleniyor...