Armine fırsatları diye arminenin çakması dolandırıcı bir site var nereye şikayet edebilirim? BTK/Polis falan?

Fatihgoktas
Annemler internetten armine sanıp indirimli diye eşarp siparişi vermişler. Normalde internet üzerinden alışverişleri ben yapardım ama bu sefer kargo eve gelince haberim oldu. Sonra bir açtılar hep masa örtüsü gibi valla pazarda 1 liraya satamazsın öyle. Sonra söyleyeyim yanlış göndermişler dedim. Paketin üzerindeki numarayı bir aradım başka bir emlak şirketi çıktı. Sonra arminenin santral hattını (444 4 147) aradım Dolandırıcı olduğunu öğrendim. Annemlerin Sipariş verdikleri site orijinal sitenin çakması imiş. Sakın kimse alışveriş yapıp kandırılmasın. Bunu tüketici haklarına şikayet etsem parayı geri alabilme şansı var mıdır?

Sitenin adı : http://www.arminefirsatlari.com
Güncellemeler:
+1 yıl
siteyi kuranların adresi (büyük ihtimal bu da sahtedir) ama ben paylaşayım buldum birşeyler.
Registrant Name: Burak Bulut
Registrant Organization:
Registrant Street: Mahmutbey Mahallesi, Ta\u015foca\u011f\u0131 Caddesi 212 Alisver
Registrant City: Bagcilar
Registrant State/Province: İstanbul
Registrant Postal Code: 34218
Registrant Country: TR
Registrant Phone: +90.5396623586
Email: arminefirsatlari@outlook. com
Armine fırsatları diye arminenin çakması dolandırıcı bir site var nereye şikayet edebilirim? BTK/Polis falan?
3
2
Görüşünü yaz