Terk Edilme Korkusu Olan İnsanlara Alınabilecek Hediyeler

Korku koyu bir renktir. Terk edilme korkusu onun en karanlık hali!

İnsanlar yaşamları boyunca diğer insanlarla bağlar kurar, iletişime geçerler. Ancak kimileri de vardır ki onlar bizim için önemlidir. Hayatın tuzu biberi 500 parçalık yapbozun son kalan en önemli parçasıdır.

İşte o parçanın sizi terk etmesi ya da sizin onu kaybetmeniz hayatınızın en kötü şeyi ve bu korkuyla yaşamak ise en ızdırap verici şeydir. Karşınızdakine bunu hissettiriyorsanız emin olun dünyanın en kötü insanı olmasanız da siz vicdansız bir insansınız.

Ancak onlara bu korkuyu vermek istemiyorsanız belli başlı şeyler ile bu korkuyu onlarda giderebilirsiniz. Bunlardan bir tanesi de şüphe yok ki hediye almak. Gelelim şimdi alabileceğiniz hediye çeşitlerine.

1- Gönlünüzden kopsun

Hediye halk arasında anılan mottosuyla gönlümden koptu olarak tanımlanır. Ancak her zaman bu hissedilmez sadece lafta kalır. Siz bu kişiye hediyenizi alırken cidden gönlünüzden kopartın ve öyle verin. Sizin için değerli bir şey olsun ve karşı taraftaki bunu hissetsin.

2- Size ait ya da sizi hatırlatan bir şey olsun.

Hediyeyi verecek olan sizsiniz sizi hatırlatmayan bir hediye verilse ne verilmese ne?

Eğer hediye sizin kendi kullandığınız kokunuzun dokunuşunuzun sindiği bir şey olursa emin olun ki onda etkili olacaktır.

3- İşlevsel ya da göz önünde olsun

İşlevsel hediyeler benim göz bebeğimdir. Neden diye soracak olursanız günlük kullanımda kullanılan hediye karşı taraf vefasız değil ise eğer sürekli sizi hatırlatacaktır, adeta sizin o an oradaki temsilciniz o hediye olarak tanımlanacaktır. Bundan dolayı işlevsel hediyeler ya da göz önünde olacak hediyeler tercih edilmelidir. -"Neden sevgilinize araba almıyorsunuz ayağı yerden kesildikçe sizi hatırlar :)"

4- Hediyeyi verirken nazik ve hisli olun

Hediyenin kendisi kadar takdim edilişi de önemlidir. Büyük şeflere bakacak olursanız yemeği çoğu zaman alttaki aşçı pişirir kaba kısmı o halleder. İnce sunuşa ve reklama yönelik kısmı şey halleder ve en çok parayı şef alır :) Demek ki bu işin en az %51 i sunum.

5- Sarılmak güzeldir

Ünlü bir şair (AKW) sarılmanın tarifini şöyle yapar. Der ki;

Sarılmak bir insana değer verdiğini gösterebilmenin en güzel yollarından biridir. Çünkü sarıldığın zaman senin kalbin ve onun kalbi birbirine olabilecek en yakın mesafede olurlar ve birbirlerinin ritmlerinden etkilenirler. Bu da iki taraf arasında ne dargınlık ne küslük bırakır. Aşkı da alevlendirme özelliğine sahiptir.

Onun için halk ozanımızın sözünü tutun ve sarılmayı ihmal etmeyin! :)

#Hediye #TerkEdilmeKorkusu #Bıyıklı


2|4
22
AğaçKakanWoody KizlarSoruyor'da Fenomen
Fenomen kimdir?

En İyi Kız Görüşü

  • Ooo farklı bir bakış acısı.

    0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

  • Güzeldi. Eline sağlık:)

    0|0
    0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...