Çam Sakızı Çoban Armağanı! Dostunuza Hediye Edilebilecek 5 Hediye Önerisi

Çam sakızı çoban armağanı demiş atalar

Arkadaştan bol bir şey yok ancak dost 1 elin parmağınız zor geçer. Onun için dostlar önemlidir ve bu önemi göstermek için her zaman sözler yetmez. Bazı özel günlerde onlara hediye almamız gerekir. Ancak bu hediyeler klişelerden ziyade biraz daha orijinal olmalıdır.

1- Saatlik

Hem erkek hemde kadın dostunuza alabileceğiniz bir hediyedir. Saat takan arkadaşınıza alırsanız hem işlevsel hemde şıktır.

2-Gözlüklük

Son derece işlevsel ve hem erkek hemde bayanın kullanabileceği bir şeydir. Günlük hayatta gözlük takan birine de alabilirsiniz. Onun dışında güneş gözlüğü kullanan arkadaşlarınıza da alınması mantıklı bir hediyedir.

3-Yemek altlığı

Yemek altlığı gayet güzel bir hediye. Ahşap hediyeler özellikle kullanım ömrü uzun olan aynı zamanda da şık olan hediyelerdir. Üzerine yazacağınız yazı ara sıra fark edildiğin de yüz güldürürse bundan iyisi can sağlığı :)

4-Küçük mıknatıslar

Yeni nesil stres çarkını bilse de bizim nesil havaya atılan mıknatıslarla büyüdü :) Onun için bu mıknatıslar da baya eğlenceli ve alınması eğlenceli bir hediye.

5-Kum saati

Kumun akışını saatlerce izleyebilirim desem yeridir :) Şık bir kum saati mutfakta yemek için kullanılabilir aynı zamanda şık durduğu içinde arkadaşınızın mutfağına yakışacaktır.

#Yaratıcı #Hediye #Fikirleri #Bıyıklı


1|2
31
AğaçKakanWoody KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 2

  • Kum saatiyle oynamaya bayılıyorum ya :D güzel farklı öneriler :)

    0|1
    0|0
  • küçük mıknatıslaar:))

    0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...