Erkeklere Alınan Kalıplaşmış 5 Hediye

Hediyeleşmek güzel de, biraz daha yaratıcı olunsa keşke!

Bugüne kadar hepimize hediyeler gelmiştir. Ancak hediye alanın hediye vereceği kişiye verdiği değerden midir bilinmez ama bazı hediyeler kopyala yapıştır olarak geliyor ve bu çok can sıkıcı olabiliyor :/ Sevgilin sana ne aldı sorusuna çoğu erkekten aynı cevabı almanız mümkündür yani.

1-Parfüm

Tamam belki sevgiliniz kokuyordur. Ona bunu kibarca anlatmaya çalışıyorsunuzdur ona lafım yok ama ezberlemiş gibi sevgilime ne hediye alsam sorusunu sorduğunuz ilk arkadaşınızın sizi başından savması için söylediği parfüm al kanka cevabıyla gidip parfüm almayın biraz daha yaratıcı şeyler olsun.

2-Tesbih

Tesbih erkek işidir kabul lafım yok. Ama tesbih ile işi olmayan adama tesbih almak nedir :D (ex) kız arkadaşım bana doğum günümde aldığında bir anlık hayal kırıklığıyla ben bunu kullanmam ki dedim :D Kızın yüzü düştü arkadaşları tip tip baktı :D Kullanmaya kıyamam dedim de sıvamadan topladık :D Kıro gibi ne salliyacağım namazdan sonra zaten çekiyorum alacaksanız düzgün bir şey alın bari.

3-Pusula

Neymiş efendim kendi içinde kaybolduğun anlarda bile benim yolumu sana göstersinmiş. Lan o pusula sevgiyle mi çalışıyor kuzeyi gösteriyor :D Sanırsın bana kutuplarda yaşıyor hep seni gösterecekmiş.

4-Dolma kalem

Eskidenmiş arkadaş o dolma kalem şeyleri eskidi artık. Tamam 300 500 liralık gümüş işlemeli falan alırsın eyvallah da 50 liraya alacağın dolma kalemi ne oğlan üstünde taşır ne de onla yazı yazmaya kıyar :D Dolapta durur.

5-Çakı

Köyde yaşamıyorsanız ya da sevgiliniz esenler Güngören civarında yaşamıyorsa mantıksız bir hediye olur. Ayrıca dert de açabilir başına bu ara İstanbul'da özellikle tuvalete gitsen üstünü arıyorlar :D Çakıyı bulunca bayağı uğraşırlar.

Sonuç olarak siz siz olun arkadaşlarınıza kanıp kendinizi yakmayın. Mümkünse kendiniz orijinal bir şey hazırlamaya çalışın elinizle olsun emin olun dışarıdan alınan muntazam bir şey yerine sizin elinizle yaptığınıza daha çok değer verecek daha mutlu olacaktır.

#Hediye #Klişe #Bıyıklı


1|1
21
AğaçKakanWoody KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

  • Yaratıcıymıs 😅

    0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

  • Hahahah :D hediyede yaratıcılık zor ya ben de ya parfüm alırım ya da gömlek tişört falan :D

    0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...