Sevgiliniz İçin Birbirinden Çılgın Ve Ponçik Hediyeler!

KızlarSoruyor'da en çok gördüğümüz soru olan "-Sevgilime ne almalıyım?" sorusuna açıklık getiriyorum!Sevgiliniz İçin Birbirinden Çılgın Ve Ponçik Hediyeler!

Önemli olan düşünmektir ama hepimiz alınan hediyenin güzel olmasını bekleriz. En azından düşünmüş olayım diye sevgiliye kıytırıktan bir hediye alınmaz. Sevgili masraflarını karşılamaya durumunuz yetmiyorsa hiç sevgilinizin olmaması daha iyi olacaktır.

Eğer sizde sevgilinize hediye alacaksanız ve kıytırıktan olmasını istemiyorsanız bu hediyeler tam size göre!

Fanatiği olduğu takımın orjinal bir ürünü!

Özellikle erkeklerin bayılacağı bir hediye olabilir. Erkekler ilginç bir şekilde tuttukları spor takımı ile kafayı bozan yaratıklardır. Sevgilinize hediye olarak tuttuğu takımın orjinal bir formasını hediye edebilirsiniz. Bu onun oldukça hoşuna gidecektir.

Fotoğrafını bastırdığınız bir ürün

Böyle bir hediye alsam her gece o yastığa sarılarak uyurdum sanırım. Sevgilinize alabileceğiniz üzerine fotoğrafınızı bastırdığınız bir ürün onun bayılmasına sebep olabilir! Hem fazla bir maliyeti olmayan hemde romantik bir hediye olacaktır.

Kişiye özel şarap kadehi!

Özellikle sevgiliniz şaraba bayılıyorsa bu onun için müthiş bir hediye olacaktır! Artık her içtiğinde sizi hatırlar.

En sevdiği grubun konserine 2 bilet

Onu en sevdiği grubun konserine götürebilirsiniz. Hediye denince akla hemen oyuncak ayılar, çerçeve, süs eşyası o bu gelmemeli bence. Ona yaşatacağınız mutlu, eğlenceli güzel bir gece veya an çok daha özel olacaktır. Eğer sevgiliniz benim gibi bir rock grubu delisi ise onu en sevdiği grubun konserine götürebilirsiniz.

Dikkat! Dokununca çalışır.

Bu daha çok yılbaşında verebileceğiniz eğlenceli bir hediye olabilir. Giydikçe sizi ve o anı hatırlatacak türden kaçık bir hediye bana kalırsa.


3|0
72

En İyi Erkek Görüşü

  • Sevdiğine yüreğini veremeyen her zavallı hediyelere sığınır.

    1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...