Sevgiliye Alınabilecek Romantik Yılbaşı Hediyeleri

Bildiğiniz tüm hediye fikirlerini unutun! Çünkü tüm sıradan hediyeleri tarihe gömecek birbirinden ilginç ve romantik hediye alternatiflerimizle sizi tanıştırmaya geldik. Her sene yılbaşı hediyeleri arasında mekik dokuyorsanız ve ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız, en çok tercih edilen ve yeni yıla aşk dolu girmenizi sağlayacak bu hediyeler size de çok iyi gelecek. "Alacağım hediye orijinal bir şey olmalı" diye kendinize kural koyduysanız, kurallarınıza göre oynayacak bu hediyeleri mutlaka ama mutlaka görmelisiniz!

Sevgiliye Özel En Romantik Yılbaşı Hediyeleri

Sevgililere Özel 2016 Yılbaşı Kupası

Sevgilinizle fotoğraflarınızın ve isimlerinizin yer alacağı 2016 yılbaşı kupası, aşk dolu bir hediye vermek isteyenlerin favorisi olacak. Sevgilinizin her kahve yudumladığında bile sizi hatırlamasını istiyorsanız, bu kupa bardağı kaçırmayın!

Yılın Sevgilisi Belgesi

Sevgilinizi "Yılın Sevgilisi" ilan etmek istemez misiniz? Yılın Sevgilisi Belgesi üzerindeki metinleri dilediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz ve sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafınızı ekleyebiliyorsunuz.

Kapşonlu Sevgili Sweatshirtleri - Siyah - Süper Aşıklar

2016 yılı, sevgilinizle ne kadar süper bir çift olduğunuzu herkese göstereceğiniz bir yıl olsun. Sweatshirtlerin üzerine sevgilinizin ismiyle kendi isminizin baş harfini yazdırabiliyorsunuz.

Kalp Fotoğraf Çerçeveleri

Sevgilinizle çekildiğiniz en güzel fotoğrafları yerleştirebileceğiniz kalp fotoğraf çerçevesi, romantik yılbaşı hediyeleri arayanların derdine derman olacak.

Kişiye Özel Film Şeridi Yastık

Sevgilinizle geçirdiğiniz günler gözünüzün önünden film şeridi gibi geçiyorsa bu yastık tam sizlik! Üzerinde, sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafların, sevgilinizin ismiyle sizin isminizin ve romantik mesajınızın yer alacağı bu yastık aşk kokuyor.

Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi

İçerisinde draje, kalpli ve mabel çikolataların yer aldığı, büyük kalp kutudaysa her güne 1 tane olmak üzere 365 adet romantik mesajların bulunduğu aşk kulesi unutulmaz bir yılbaşı hediyesi olacak.

Sevgililere Özel Çay Bardağı Seti

Tam bir çaykolik olan sevgilinize üzerinde isimlerinizin yazılı olacağı kalp desenli bu çay bardağı setini hediye edebilirsiniz.

Aşıklara Özel Manyetik Kum Saati

Sizin zamanınız da sevgilinizle anlam kazanıyorsa, sevgilinizin ismiyle sizin isminizin yazılı olacağı manyetik kum saati, en çok sevilen yılbaşı hediyeleri arasında yer alıyor.


0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

  • Faydalı bir bence eline sağlık.

    0|0
    0|0

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...