Birbirinden Orijinal Öğretmenler Günü Hediyeleri

Hediye alınması gereken günler sizin için de belli bir süre sonra külfet olmaya başlamadı mı? Şimdiki sorunumuz da "öğretmenler günü"... Böylesine güzel bir gün, ne hediye alacağına karar veremeyince tam bir soruna dönüşüyor. Hele ki yanınızda "ben ne alacağım öğretmenime?" diye zırlayan bir yiğeniniz varsa durumlar daha da vahim oluyor :) Öğretmenler günü arifesinde, aynı dertten muzdarip olacakların ( özellikle farklı hediyeler arayanların ) ilgisini çekeceğini düşündüğüm hediyelerin listesini hazırladım. Belki bu ürünler ilhamınız olur da kendi fikirlerinizi de benimle paylaşırsınız.

En Farklı Öğretmenler Günü Hediyeleri

Klasik Öğretmen Sözleri Ürünleri

Üzerine öğretmeninizin klasik sözlerini yazdırıp, fotoğrafını bastırabileceğiniz bir kupa bardağa ne dersiniz? Aynı tasarımı duvar saati, masa saati ve mousepad'e de bastırabiliyorsunuz.

Öğretmenin Çiçekleri Duvar Saati

İsterseniz öğretmeninizin 12 fotoğrafını, isterseniz de öğrencilerin fotoğraflarını bastırabileceğiniz çiçekli duvar saati en şık öğretmenler günü hediyeleri arasında yer alıyor. Duvar saatine istediğiniz mesajı yazdırabiliyorsunuz.

Kral Öğretmenlere Özel Ahşap Defter

Alacağı hediyenin rafa kaldırılmasını kimse istemez herhalde. Öğretmeninize elinin altında bulunacak kullanışlı bir hediye vermek istiyorsanız bu ahşap deftere ne dersiniz?

Çıldıran Öğretmen Ürünleri

Esprili bir öğretmenler günü hediyesi de hiç fena fikir değil ama :) Öğretmeninizin sinirliyken kurduğu en popüler cümleleri yazdırabileceğiniz bu renkli tasarımı sadece mousepade değil, duvar saati ve bardak altlığına da bastırabiliyorsunuz.


Öğretmene Özel Metal Çakmak

Öğretmeninize, her kullandığında kulaklarınızı çınlatacağı bir hediye vermek istemez misiniz? Üzerine 40 karaktere kadar dilediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz bu çakmak unutulmaz bir öğretmenler günü hediyesi olmaya aday.

Öğretmene Özel Beyaz Kutulu Kalem Seti

Kadın ve erkek öğretmenlere özel olarak iki farklı tasarımı bulunan beyaz kutulu kalem setine öğretmeninizin ismini yazdırarak öğretmeninizi gururlandırabilirsiniz.

Öğretmenler Gününe Özel Kalemli Kare Yastık

Öğretmenler gününe özel tasarıma sahip, yumuşacık bir yastığa ne dersiniz? Hediye seçimlerinizi empati yoluyla da yapabilirsiniz :)


0|2
13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • güzel öneriler teşekkürler

  1|0
  0|0

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 2

 • O METAL ÇAKMAK DEDİGİN METAL DEGİL İSMİ ONUN BİR İSMİ
  ZİPPO DUR İSMİ ORJİNALİ var bende almak isteyen varsa satabilirim 190 lira :D

  0|1
  0|0
 • Bencenizle KizlarSoruyor topluluğuna kattığınız artı değer için teşekkür ederim. İçimden geldi. :) tty

  0|0
  0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...