Görüp Görebileceğiniz En İlginç Hediyeler

 • Doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı derken her seferinde ne hediye alacağımıza karar veremez olduk. Sıradan hediyeler almak artık size de çok sıkıcı gelmeye başladıysa ve ne hediye alacağınız konusunda başkalarına fikir danışmaktan çok bunaldıysanız, size de benim gibi bir hediye listesi çıkarmanızı tavsiye ederim. İlginç hediye arayanlar, sıradanlıktan kurtulmak isteyenlerin çok seveceğini düşündüğüm bu listemi sizinle de paylaşmak istedim.

Eşi Benzeri Olmayan İlginç Hediyeler

Aşk Dolu Patlayan Sürpriz Kutusu

Şayet sevgilinize unutamayacağı bir sürpriz yapmak istiyorsanız, kutusunun kapağını kaldırdığınızda, sevgilinizle çekildiğiniz en güzel 12 fotoğrafı papatya yaprakları misali açan bu kutuyu tercih edebilirsiniz. Kutunun içerisinde iki adet kalpli çikolata da bulunmaktadır.
Sihirli Yumurta

Düzenli olarak suladığınızda bir kaç gün sonra fasulyesi aracılığıyla sevgi dolu mesajlar veren bu yumurta da sizce çok ilginç değil mi? Bu ürün her yaş grubundaki insanı etkiler herhalde :)

Yastık Kafalar

Hediye alacağınız kişinin fotoğrafını yastığa bastırarak ona "senin kafanı yaşamak istiyorum" mesajı da verebilirsiniz. Benim de en çok beğendiğim ilginç hediyelerden birisi de buydu :)

Çok Seviyorum Aşk Drajeleri

Onu ne kadar çok sevdiğinizi dile getirmediğiniz için sıkça trip yediğiniz sevgilinizin gönlünü böyle ilginç bir hediyeyle almaya ne dersiniz? Kutu üzerine isimleriniz yazılıyor, prospektüsüne de dilediğiniz mesajı yazdırabiliyorsunuz. Kutunun içerisinde renkli draje çikolatalar bulunuyor.

Konuşan Çikolatalar

Kutusunun üzerinde ses kaydetme özelliği bulunan bu çikolatalar sayesinde de sizden uzakta olan sevdiklerinize, mesafelerin sevginizi öldürmediğini ilginç bir hediye vererek açıklamış olacaksınız.

Kişiye Özel Bedelli Askerlik Künyesi

Bedelli askerlik yapan yakınlarınıza "askere gitmedim, künyem olmadı" dememeleri için esprili bir hediye verin. Gümüş ve altın olmak üzere iki renk seçeneği bulunan bu künyenin üzerine isim de yazdırabiliyorsunuz.

TextPoster Kanvas Tablolar

Sevgiliniz için kurduğunuz en güzel cümlelerinizin, birlikte çekildiğiniz fotoğrafı oluşturmasını istemez misiniz? Tablo olarak hazırlanacak fotoğraflarınızın oluşmasını sağlayacak metinleri dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Kameralı Kol Saati

8 GB'a kadar video kaydı yapabilen bu kol saati ile içinizdeki ajanı dışarı çıkarmanın vakti çoktan geldi. Sıradan saatlerden sıkıldıysanız, birazcık heyecan arıyorsanız bu saat tam sizlik.


0|1
13

En İyi Erkek Görüşü

 • Puzzle Hoşuma gitti valla. Bana da doğum Günümde kız arkadaşım boş bir günlük hediye etmişti. Bende ona doğum gününde o günlüğü ona Yazdığım şiir ve yazılarla doldurup hediye etmiştim.

  1|0
  0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 2

 • Sevgili olayına ilk defa sıcak bakmamı sağlayan bir bence. :D

  0|0
  0|0
 • Bencenizle KizlarSoruyor topluluğuna kattığınız artı değer için teşekkür ederim. İçimden geldi. :) jhh

  0|0
  0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...