Doğru Hediye Seçimi

Doğum günü yaklaşıyor, yılbaşı hediyesi almam lazım vs sorularını bolca görüyoruz :) Bu konuda bir bence yazmak istedim. İyi okumalar.

1- Hediye alınacak zaman:

Birine doğum gününde, sevgiliysen çıkma yıldönümünde vs. hediye alırsın. Elbette o zamanlarda hediye almalıyız fakat asıl önemli olan zamansız hediyeler de almaktır. En güzel hediye zamansız hediyedir. Unutmayın efenim:)

Doğru Hediye Seçimi

2- Para durumu:

Hediye almak incelik ister. Elbette para da ister. Zaten karşınızdaki kişi para durumunuza göre alacağınız hediyeye göre sizinle olacaksa hiç olmasın daha iyi değil mi? Kendinizi bu konuda kaşmayın olduğu kadar.

3- Hediye seçimi:

En zorlu kısım bu olsa gerek :) Arkadaşlar bazen soruyorsunuz erkek arkadaşımın doğum günü ne alayım diye. Onu biz hiç tanımıyoruz. Tanıyan sizsiniz. Düşünün bakalım. İhtiyacı öncelikli tütün. Herkesi en mutlu edecek şey onun o an ihtiyacı olan şeydir. Kişinin bir monta ihtiyacı varsa bir ayakkabıya sahip olması onu o kadar da sevindirmez. Dikkatli olun, gözlemleyin. Beraber mazağa gezin. Evet erkekler bunu hiç sevmeseniz de arada bunu yapın :)

Doğru Hediye Seçimi

4- Hediyeyi verme:

Geldik büyük güne :P Hediyeyi kesinlikle paket yaptırın. Üzerine güzel bir not yazmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Yarın bir gün o hediye yok olsa da o not hala bir yerlerde saklanıyor olabilir...

5- Bunları asla yapmayın:

Hediyeyi kendi zevkinize göre almayın. Karşınızdaki kişiyi düşünün. Sonuçta kendinize hediye almıyorsunuz. Bence yapılan en net hata bu.

Hediyenin fiyatından o sorsa bile bahsetmeyin. Araştırıp bulacak nasıl olsa diye düşünüp söylemeyin. Bu kabalık olur.

Hediyeyi vereceğiniz kişiye ödün gibi davranmayın. Sadece sevgili olarak da düşünmeyin. Annemize hediye aldığımızda da ödün gibi davranmayıp onu güzelce öpmeliyiz :)

Arkadaşlar yazım umarım size fikir verir. Ayrıca kızların yemek içerikli hediyeleri çok sevdiklerini unutmayın. Can boğazdan gelir :)

Doğru Hediye Seçimi
1
2
Görüşünü yaz

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
  • 17Santimetre

    Bencenizle KizlarSoruyor topluluğuna kattığınız artı değer için teşekkür ederim. İçimden geldi. :) hhb

  • cemax

    katılıyorum size geröekten güzel bir açıklama olmus elınıze sagllık

  • Gizli Üye

    Hic cevap gelmemis ama emeginize saglik benceniz icin tesekkurler..:)

Yükleniyor...