14 Şubat'ta Sevgilime Ne Almalıyım Derdine Son! Burçlara Göre Hediye Seçimleriniz Hazır!

luluşka

Selamlar hepinize KS'nin acılı süs biberleri 🌶

Evet isyan çığlıklarınızı duyuyorum 🙉 Daha yılbaşı biteli 1 gün oldu 14 şubatta nereden çıktı diyorsunuz. Ama iki ayın şıp diye geçeceğini unutuyorsunuz 🤭 2020 malesef bizi en çok sevdiklerimizi görememek, doya doya sarılamamak yönünden vurdu. Umarım 2021'de herkes sevdiceğine sıkı sıkı sarılır 😍

O zaman burucuna göre sevgilimize ne gibi jestler yapabiliriz gelin bakalım ❤

Hediye
Hediye

Koç Burcu

Koç Burcu
Koç Burcu

Hareketli, enerjik, kıpır kıpır koç burçlarına verilebilecek en güzel hediye, bir bilet! Sevdiği bir film ya da sanatçının konseri, bir tiyatro gösterisine süpriz bir ziyaret hiç fena olmaz. Eğer şartlar elverişliyse bu bilet seyahat için de olabilir. Başbaşa geçirilecek romantik bir tatile kimse hayır demez..

Boğa Burcu

Boğa Burcu
Boğa Burcu

Romantizmin vücut bulmuş hali boğalar için kalbe giden yol mideden geçer. İmkan varsa evde mükellef bir sofra hazırlayıp boğaların kalbini fethedebilirsiniz. Hiç olmadı güzel bir yemek daveti de iş görür. Evlerine ve mutfaklarına düşkün oldukları için, yemeği çağrıştıracak hediyeler mükemmel olur.

İkizler Burcu

İkizler Burcu
İkizler Burcu

Genelde fazla sosyal ve geveze sayılan ikizler için akıllı cihazlar makul bir tercih olabilir. Yeni bir telefon, akıllı saat veya kablosuz kulaklık alırsanız radyasyonun dibine vurup özgürce iletişim halinde olabilirler. Mutluluktan ölmek böyle bir şey olsa gerek.

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu

Hassas ve nazik ruhlu yengeçler için düşünülmek ve hatırlanmak önemlidir. Maneviyata önem vermedikleri için el emeği, uğraş gerektiren ve düşünülerek üretilmiş hediyeler daha fazla mutlu edecektir. Ama çokta baştan savma olmasın, alınganlıkları tutabilir.

Aslan Burcu

Aslan Burcu
Aslan Burcu

'Küçük dağları ben yarattım' şeklinde gezen biri için tabii ki lüks zirvede olmalı. Aldığınız şeyin içeriği ne olursa olsun, ihtişamlı ve janjanlı ambalajda ve seçkin bir görünüşte olmalı. İşiniz zor, üzgünüm ama zarif bir kolyeyle veya erkekler için hoş bir bileklikle belki kurtarabilirsiniz.

Başak Burcu

Başak Burcu
Başak Burcu

Aslan burcunun tersine gösterişten hoşlanmayan ve uzak duran başaklar için şık ve zarif takılar, kıyafetler ve ayakkabılar seçebilirsiniz. Düzene aşık olan başak bana da aşık olsun derseniz, her alanda kullanabileceği organizerler biçilmiş kaftan.

Terazi Burcu

Terazi Burcu
Terazi Burcu

Dış görünüşlerine ve kaliteye oldukça önem veren terazi insanlarına güzel görünen her hediye mübahtır. Klasik yoldan ilerleyip kıyafet veya takıdan gitmek istemiyorsanız, cilt bakım, lazer epilasyon, spa gibi bakım paketlerinden hediye edebilirsiniz.

Akrep Burcu

Akrep Burcu
Akrep Burcu

Tutkunun burcu olarak bilinen akrep insanları için cesur hediyeler tercih edilebilir. Dekolte bir elbise ya da deri bir ayakkabı gibi. Cezbedici notaları olan bir parfüm veya kırmızı güllerin eşlik ettiği bir takı da gayet mutlu edebilir.

Yay Burcu

Yay Burcu
Yay Burcu

Yerinde duramayan, gezenti ve aktif bir insana ne hediye edilebilir? Seveceği bir gezi, sportif eşyalar veya kıyafetler ve hatta hatta bir valiz bile hediye etseniz yeridir. Tabii valizin yanında bir de başbaşa geçirilebilecek bir tatil bileti olursa tadından yenmez.

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu

Planlı, düzenli ve sabit yaşamayı seven oğlaklar için işlevsel bir hediye %100 daha fazla mutluluk verici olacaktır. Hediyenin maddi ya da manevi tarafından çok işlevselliğiyle ilgileneceği için işine yarayacak bir seçim yapmanız çok önemli. Hobilerine ya da işine yönelik şık seçimlerle hedefi 12'den vurmanız garanti.

Kova Burcu

Kova Burcu
Kova Burcu

Soğuk görünümlerinin altında yatan arkadaş canlısı ve enerjik kişilikleriyle kovalara alınacak hediyelerde asla sıkıntı yaşamazsınız. Makyaj malzemesinden tutun da kıyafet ve aksesuara kadar bir çok seçenek mevcut. Tek önemli nokta aldığınız hediyeyi gelişigüzel almamış olmak. Spor ayakkabı dahi alsanız derinliğine inecek potansiyelleri vardır.

Balık Burcu

Balık Burcu
Balık Burcu

12 Ayın en duygusal burcu olan balıkların en sevdiği gün tabii ki de 14 Şubat ! Mum ışığı, çiçekler, kalpli çikolatalar onlar için yaratılmış adeta. Kendilerine kar küresi eşliğinde çiçek verseniz sanırım helyumlu balon misali atmosfer dışına çıkabilirler. Siz yinede temkinli olun, arama kurtarmayla uğraşmayın.

Her ne kadar aranızda 'ben burçlara inanmıyorum' diyenleriniz çıkacak olsa da, hangi saatte nerede ve ne zaman doğduğunuz sizin kırıntı kadar bile olsa kişiliğinize etki eder...

Okuyan gözlerinize sağlık diyor ve gidiyorum 🤗

14 Şubat'ta Sevgilime Ne Almalıyım Derdine Son! Burçlara Göre Hediye Seçimleriniz Hazır!
45
30
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşü

 • Olaf_Qastn
  Tam diyecektim ben ne yapayım cilt bakım, lazer epilasyon, spayı son anda kadın olduğunu anladım :D
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • Pleurer
  Lütfen yengeç burcuyum diye ev hediyesi almayın
  Görüş hala geçerli mi?
  • luluşka

   Yengeçlere hassas ve ince düşünülmüş hediyeler lazım. Mutfak robotuyla gelen sevgiliyi lütfen rondodan geçiriniz 🙏

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2944
 • Yengeç burcu doğru arkadaşlar almak isterseniz hani 😜
  Bilgiler için teşekkürler 🧚‍♀️
 • Edameda06
  Yerinde duramayan, gezenti ve aktif bir insana ne hediye edilebilir? Seveceği bir gezi, sportif eşyalar veya kıyafetler ve hatta hatta bir valiz bile hediye etseniz yeridir. Tabii valizin yanında bir de başbaşa geçirilebilecek bir tatil bileti olursa tadından yenmez. Miş 🏹 😆
  • Edameda06

   Kendi burcumu yazdım ya 🙄

  • luluşka

   Sende mi yay 🤭🤭 Bi burçdaş daha buldum.

  • Edameda06

   Evet ben de yay burcuyum 😊

 • cunnulinguscandır
  burçlar 4000 yıl önceki asurların takvimine göre yapılmıştır. o dönemde asurların hesabı ile bizim şimdiki dünyanın spin hareketi arasında fark vardır.
  geçmişteki şahsiyetlerin burçlarının hesaplanmasında hata yapılmaktadır. Dünyanın 26.000 (yirmi altı bin) yılda bir tamamladığı bir spin (dönme) hareketi vardır ki, bu yaklaşık her 2.300 (iki bin üç yüz) yılda bir burçların bir kademe ileri kaymasına sebep olur. Yani 1 Ocak 2000 tarihinde doğan bir kişi oğlak burcundadır, ama 1 Ocak M. Ö. 300 yılında doğmuş olan başka bir kişi kova burcunda olmak durumundadır. Yani Hz. İsa 25 Aralık M. Ö 1. yılında doğduğunda Güneş Kova burcundaydı. Fakat bu günkü gökyüzünde 25 Aralık 2000 tarihi Oğlak burcuna denk gelmektedir. Siz bu günkü duruma göre hesap yaparsanız geçmiştekilerin burçları yanlış çıkar ve bu konudaki çoğu istatistik bilgi birikimi yanlışlarla dolu olur.
  sonuç olarak 4000 yıldır yaklaşık 3 ay bir gecikme söz konusudur
  ayrıca asurlara göre burç 12 değil 13 tanedir. arada yılancı burcu vardır. ama miladi takvime uydurmak için onu yok saymışlar.
  sonuçta nereden bakarsanız bu bir hurafe bir efsanedir. zaten bilimsel bir yanı olsa adına bir bilim dalı oluşurdu. astroloji diye bir bilim dalı yoktur
  • ayrıca şunu belirteyim. hiç bir gezegenin, uydunun ya da bir kitlenin insan karakterine etkisi yoktur. çünkü bilimsel olarak şu bir gerçektir ki karakter doğuştan değil sonradan kazanılan bir özelliktir. yaşadığı kültür ve çevre ile yaşadığı olaylar ile insanın karakteri oluşur.

   insanlar burç hurefesini okudukça dinledikçe role play yapar. yani ait olduğunu sandığı burcun karakterine bürünmeye çalışır. o nedenle de der ki aaa bak ben bu burcun karakterini tam gösteriyorum der. kendini insan gerçekten etkileşimsiz incelese test yapsa asla uyumlu olmadığını görür.
   diğer yandan 15 dakika ara ile doğan ikiz kardeşlerin hiç bir benzer yanı olmuyor. tam zıt karakterler olabiliyor.

 • Need4Read
  Şimdi burda yazılanlar mutluluk garantili hediyeler mi @luluşka? Ona göre sevdiceğime şey ettiricem de 🤭🤭
  • luluşka

   Bana göre doğru mesela, diğerlerini bilemicem :)

  • Need4Read

   Tamam sana göre doğruysa, sevdiceğim de beğenir o zaman..

  • luluşka

   İnşallah :)

 • rızıo
  luluşka ne hedıyesi be benım akülü arabamı alda kıme ne alırsan al yeter oyalayıp duruosun benı kırdın kalbımı :)
  • luluşka

   Yok sana araba :)

  • rızıo


   luluşka o zaman tayt al bana :D sokakta gezcem :D

 • Ben paylaşayım da şuraya; ne olur ne olmaz 😆

  "Kırmızı güllerin eşlik ettiği bir takı da gayet mutlu edebilir."
 • Portakal-Çiçeğii
  Aslan burcu biri olarak hiçbir zaman küçük dağları ben yarattım demem büyük pahalı hediyelerden hoşlanmıyorum çoğunlukla manevi hediyeler beni mutlu eder
 • servettansinn
  Aslan burcuyum ve denilene katılmıyorum yaa illa lüks olsun derdinde değiliz ben ve sevgilim @aycaakayahan1 ❤️
  • Kesinlikle, ama aslan burcu özen isteyen bir burçtur. Yani pahalı olmasa da ilk bulduğu parfümü ya da saati almasındansa, birazcık kafa yorarak düşünülüp, özen ile seçilsin ister. Yanlış mıyım? 🙈

  • Ya kişisel olarak özel olan ve sadece benim için özen gösterildiğim bir hediyeyi almak benim de çok hoşuma gider 🤠
   Fakat bunun maddi değeri benim için önemsiz yani o çaba ve özel gösterme daha değerli 🙂💗

  • Kast ettiğim şey de buydu🙈 o yüzden kesinlikle diyip ekledim. Maddiyata vermesek bile özene önem veririz😂😂❤

  • Hepsini Göster
 • Cicikus1
  Sevgilim yok bunlar benni zerre ilgilendirmez sadece kullandığım bir parfüm indirime girerse hemen alicam tek temennim bu 👌
 • benkendall
  İkizler burcuyum teknolojik cihaz seçimleri güzel. Sevgilim Allahtan yok dlxçşxlxşslxld kendimi kulaklıkla şımartayım bari😍😍
 • cebren_
  Ben oğlak burcuyum, hani almak isteyen olursa 😜şaka bir yana güzel fikirler bunlar iyi düşünmüşsün. Emeğine sağlık.
 • özlemülkü
  Valla ıkizlerim ama o hediyeleri bana alinmasina değil başkasına almayı tercih ediyorum hep.. guzel bilgiler tesekkurler
 • ZodiacK
  13 Şubat tarihinde yolu veriyorsun. 15 Şubat tarihinde barışıyorsun.
  Hediye arama derdine son!
 • 14 Şubat ’a kadar bir sevgilim olursa bu yazdıklarını değerlendireceğim, eline sağlık. 😅
 • Dinazortreni
  Ya daha yeni yil basi basi hedoyesi aldik dur bi onun taksitibirisn
 • Kendime kablosuz kulaklık almam gerektiğini öğrendim teşekkürler.
 • KuşKQnmaŽHayrįye
  önce sevgili bukmam lazım kendime alayım bari.. ikizler😋
 • yaseminaydin
  ikizler sevgiliyle radyasyonun dibine vurmak mı ooo en sevilen :D
 • SenacCc
  14 Şubat doğumgünüm olduğu için direk sevgililer günü olarak görmüyorum 🥳🧚🏻‍♀️ Kova burcu kesinlikle doğru tespit olmuş. Elinize sağlık 🌸👌🏻
 • semxsem
  Ne alısanız alında o gülleri eksik etmeyin derim 😃
 • mavibideniz
  Aa terazi oysaki hiç ihtiyacım yok o bakım ürünlerine
 • Kaslıerkeğiniz
  Abicim ocağın 2 si daha 2si 2si daha bir ton gün var
 • HelyumCanavarı
  Soğuk sana benzer. Hangi kova soğuk acaba biri beni tanıştırsın.
 • gamzeacar92
  Burçlara göre hediye alindiginida ilk defa duyuyorum
 • FigiFigi
  14 Şubat sevgililer günü değil ticari bir gündür. Sevgiliye eşe hediye almak için 14 şubata gerek yoktur. Sevgili eş 1 gün değil her gün özeldir ve her fırsatta sürprizleri hediyeleri hak ederler
 • drzola
  Şimdi benim kız akrep burcu ve ben ona kırmızı renkli don alırsam mutlu olur mu?
 • ahsennn_1
  Burçların tam anlamıyla gelmiş geçmiş en büyük saftasa olması yetmezmiş gibi bir de burçlara göre 14 Şubat hediyesi şeysi yapmışsınız te allam ya 🤣🤣🤣
  • luluşka

   Siz uymazsınız olur biter :)

 • Özlem_12_
  Ben bir oğlak olarak beni düşünsünlerde hediyenin bir ünemi yok
 • bayıltanadam
  Başaklar için çok güzel başlanmış ama bana biri çekmece organizeri alırsa kafasında paralarım 🤣
 • Ayşenurgulersacıde
  Bakalım sevdiğim insanlara hediye alma konusunda ne kadar etkili olacak. Yarırı olucak mı acaba.
 • _caner_16
  Ben burda yazanı alırsam karım beni tek celsede boşar
 • alparslan8182
  Sevgilin neden hoşlanıyor sen bilmiyorsan biz nerden bilecez
 • jellybeany
  Koç burcuyum, konser, tiyatro, sinema biletiyle mutlu olcağımı sanmam. Yanlis olmus bu liste 😂
 • Ellerine sağlık bro 😄
 • _Gizli_uyeeee
  Kardeşim güzel ellerine sağlıkta ora kadar sağ kala bilersek
 • Bnçbn
  Evet bana tlf alsa iyi olur ndnd
 • Karalahanasarnası
  Ben yay burcuyum bana bi karavan alsalar yeter be
 • LaStCaCa
  Yokki alalım
 • ozann007
  iyi öneriler güzel olmuş
 • lastcomert
  Sırada hediyeyi alacak kişiyi bulmak var
 • Melikemucahid
  Balık burcuyum yazılan doğru
 • KırıKMerdane
  Burçlara göre hediyeyi ilk defa duydum
 • hodri_meydan
  burçlara kalmadım çok şükür.
 • Sevgilim olmadığı icin derdim yok
 • restinerest
  Öpün yeter
 • deusㅤㅤㅤ
  Paragözün teki çıktım Rıza baba
 • tastycock
  Oğlak sevgilime güzel birşeyler düşünmeliyim
 • avucumdakikelebek93
  bence güzel
 • saffet4646
  14 Şubat kadar saçma bir gün yok
 • Justelviraaa__
  Aslanım ve aslanlar hakkında yazılan yanlış bence.
 • biradetmehmet
  Subat gelmeden hanıma bi yüzük alayim o zaman
 • johnyx
  Çok güzel bir bence olmuş 😃
 • Yıllardır kutlamıyorum kutlayanım yok.
 • yanlizkurt8434
  Koç Burcu neymiş efendim
 • gezgin-34
  Bari Şubat ayını bi görseydik
 • Jöh06
  İkiside yok düşünmüyorum
 • ogn49
  Çok güzel bir paylaşım olmuş
 • ferit1997
  Çok iyi tespitler
 • Ruz_Gar
  bu sene o derdim yok çok şükür :)
 • ıssızank
  yengeç burcuyum. bana güler yüz yeter
 • Daha Fazla (13)
YÜKLENİYOR...