EPttAVM'nin En İyi Seçilen Oyuncaklarından Önerilerim

Alışveriş yapmayı, özellikle internet üzerinden alışveriş yapmayı çok seviyorum. Reyonlar arasında kaybolmaktan kurtulurken, kolayca fiyat karşılaştırması yaparak keyif alıyorum. Alışverişimi çocuklar için yapınca daha bir keyifli olduğunu söylemek istiyorum. :) İkidir çocuklar için sepet oluşturuyordum, bugün ePttAVM'de indirim olduğunu görünce bu listeyi oluşturmaya karar verdim. :)

Çocuk Bisikleti 12 Jant

Çocuk Bisikleti 12 Jant

Listemdeki ilk önerim bisikletten yana :) Yaz geliyor, soğuk günleri geride bırakıyoruz. Bir çocuğa en uygun hediye nedir diye düşünürken bisiklet indirimini gördüm. :) Eskiden bisiklet grubuna sahip yazar olarak çocuklara küçük yaştan bu eğlenceli aktiviteyi aşılamanızı öneririm. Çocuğunuz ya da kardeşiniz sahilde bisiklet sürerken, oradaki kiralık bisikletlerle eşlik edebilirsiniz. :)

ePttAVM
179,00 TL i

Altını Islatan Corol Bebek

Altını Islatan Corol Bebek

Bilirsiniz kız çocukları için bebeklerin önemi ayrıdır. Hiçbir zaman dahil olamayacağımız apayrı dünyaya sahipler. Kızımızın hayal dünyasına biraz gerçeklik katmak adına, altını ıslatan bebeği hediye edebilirsiniz. Eminim çok mutlu olacaktır. Bu arada altını nasıl ıslatıyor acaba ^^ Merak etmedim değil :D

ePttAVM
94,00 TL i

1 Katlı Garaj Oyun Seti

1 Katlı Garaj Oyun Seti

Bu seti görünce keşke benim çocukluğumda bu kadar ucuz olsaydı dedim. Popüler olduğu kadar pahalıydı :( Bizim hayalimiz olarak kalan bu eğlenceli seti çocuğunuza hediye edebilirsiniz. Eminim çok mutlu olacaktır. Çocuk ruhum kulağıma fısıldıyor; Sipariş et ZodiacK!

ePttAVM
45,90 TL i

Trafik Öğreniyorum

Trafik Öğreniyorum

Maalesef üzülerek söylüyorum ki bizlerin en büyük sorunu trafik! Dikkatsiz sürücüler, kuralları görmezden gelen kasap damgalı ehliyet kartı sahipleri.. Neyse, küçük yaştaki çocuğunuzla eğlenceli dolu dakikalar geçirerek trafik kurallarını öğretebilirsiniz.Samimi söylüyorum benim çok hoşuma gitti. Sepetime ekleyeceğim.

ePttAVM
26,00 TL i

Barbie Bebek İçin Oyuncak Ev

Barbie Bebek İçin Oyuncak Ev

Bizler çadır yapar oynardık. Teknoloji gelişti, oyunlar boyut değiştirdi.Kızınızın hayal dünyasına yeni renkler katmak adına bu sevimli, bizler için minik onun için kocaman olan evi hediye edebilirsiniz. :)

ePttAVM
77,00 TL i

Bambu Satranç Takımı

Bambu Satranç Takımı

Çocuğunuzun zeka gelişimini olumlu yönde etkileyecek satranç takımı mantıklı bir seçim olabilir. Bana küçük yaşta hediye edilmişti ve ilgimi o yöne çekmeyi başarmışlardı. :) Belki bu kadar çok tebrik almamın sebebi satranç takımı ve benzeri hediyelerden kaynaklıdır. Bir düşünün derim.

ePttAVM
20,50 TL i

Uyku Arkadaşım Fil

Uyku Arkadaşım Fil

Hatırlarsanız bir süre önce paylaşımını yapmıştım. Son önerim yine bu tatlı filden yana olacak.Hem çok ponçik hem de sevimli fil sayesinde çocuğunuz geceleri kendini güvende hissedecek. Bana bu filcikten alan üyeye hesabımı bağışlıyorum :D

ePttAVM
79,99 TL i
EPttAVM'nin En İyi Seçilen Oyuncaklarından Önerilerim
10
5
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşleri

 • ardarda01

  Satranç takımı hem uygun hem de zeka geliştirici olduğu için tercih ederdim.

 • intimacyy

  Oyuncaktan bıktım valla ev oyuncak dolu

En İyi Kız Görüşleri

 • EmekliPatroniçe

  En iyisi fil uyu mışıl mışıl, tavsiye için teşekkürler

 • Yamuşşşş10

  Çok tatlı oyuncaklar

Senin görüşün nedir?

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

83
 • Blackorblack21

  Elimde olsaydi hepsini alırdım cunku nerdeyse hepsi gercekten müthiş ve uygun fiyata. Eğitici- öğretici oyuncaklari daha cok sevdigimden satranc ve trafik öğreniyorum alinacaklar listesine eklendi😎Emeğine sağlık.

 • YaşamınYeşili

  Hep su filden istemiştim

 • Sariaydinnn

  Eline emeğine sağlık 😊

 • duruduyarli

  🐘 fili beğendim sadece ben bile uyurum🙃

 • gr3yblack

  Eline emeğine sağlık

 • MagRipOgLu

  Çok güzeller

 • suskunbiçiçek

  Fil çok tatlı

 • zeus25

  Çocuk Bisikleti 12 Jant

 • Perceptron

  Güzel benc emeğe saygı

 • 1UmUtSuZ_WaKA

  Filiğğğ kafamağğ firlatiğğnn uyuycağğğmm 😴😴

 • Gizli Üye

  Fil çok tatlı

Yükleniyor...