EPttAVM'nin En İyi Seçilen Oyuncaklarından Önerilerim

ZodiacK u

Alışveriş yapmayı, özellikle internet üzerinden alışveriş yapmayı çok seviyorum. Reyonlar arasında kaybolmaktan kurtulurken, kolayca fiyat karşılaştırması yaparak keyif alıyorum. Alışverişimi çocuklar için yapınca daha bir keyifli olduğunu söylemek istiyorum. :) İkidir çocuklar için sepet oluşturuyordum, bugün ePttAVM'de indirim olduğunu görünce bu listeyi oluşturmaya karar verdim. :)

Çocuk Bisikleti 12 Jant

Çocuk Bisikleti 12 Jant

Listemdeki ilk önerim bisikletten yana :) Yaz geliyor, soğuk günleri geride bırakıyoruz. Bir çocuğa en uygun hediye nedir diye düşünürken bisiklet indirimini gördüm. :) Eskiden bisiklet grubuna sahip yazar olarak çocuklara küçük yaştan bu eğlenceli aktiviteyi aşılamanızı öneririm. Çocuğunuz ya da kardeşiniz sahilde bisiklet sürerken, oradaki kiralık bisikletlerle eşlik edebilirsiniz. :)

Altını Islatan Corol Bebek

Altını Islatan Corol Bebek

Bilirsiniz kız çocukları için bebeklerin önemi ayrıdır. Hiçbir zaman dahil olamayacağımız apayrı dünyaya sahipler. Kızımızın hayal dünyasına biraz gerçeklik katmak adına, altını ıslatan bebeği hediye edebilirsiniz. Eminim çok mutlu olacaktır. Bu arada altını nasıl ıslatıyor acaba ^^ Merak etmedim değil :D

1 Katlı Garaj Oyun Seti

1 Katlı Garaj Oyun Seti

Bu seti görünce keşke benim çocukluğumda bu kadar ucuz olsaydı dedim. Popüler olduğu kadar pahalıydı :( Bizim hayalimiz olarak kalan bu eğlenceli seti çocuğunuza hediye edebilirsiniz. Eminim çok mutlu olacaktır. Çocuk ruhum kulağıma fısıldıyor; Sipariş et ZodiacK!

Trafik Öğreniyorum

Trafik Öğreniyorum

Maalesef üzülerek söylüyorum ki bizlerin en büyük sorunu trafik! Dikkatsiz sürücüler, kuralları görmezden gelen kasap damgalı ehliyet kartı sahipleri.. Neyse, küçük yaştaki çocuğunuzla eğlenceli dolu dakikalar geçirerek trafik kurallarını öğretebilirsiniz.Samimi söylüyorum benim çok hoşuma gitti. Sepetime ekleyeceğim.

Barbie Bebek İçin Oyuncak Ev

Barbie Bebek İçin Oyuncak Ev

Bizler çadır yapar oynardık. Teknoloji gelişti, oyunlar boyut değiştirdi.Kızınızın hayal dünyasına yeni renkler katmak adına bu sevimli, bizler için minik onun için kocaman olan evi hediye edebilirsiniz. :)

Bambu Satranç Takımı

Bambu Satranç Takımı

Çocuğunuzun zeka gelişimini olumlu yönde etkileyecek satranç takımı mantıklı bir seçim olabilir. Bana küçük yaşta hediye edilmişti ve ilgimi o yöne çekmeyi başarmışlardı. :) Belki bu kadar çok tebrik almamın sebebi satranç takımı ve benzeri hediyelerden kaynaklıdır. Bir düşünün derim.

Uyku Arkadaşım Fil

Uyku Arkadaşım Fil

Hatırlarsanız bir süre önce paylaşımını yapmıştım. Son önerim yine bu tatlı filden yana olacak.Hem çok ponçik hem de sevimli fil sayesinde çocuğunuz geceleri kendini güvende hissedecek. Bana bu filcikten alan üyeye hesabımı bağışlıyorum :D

EPttAVM'nin En İyi Seçilen Oyuncaklarından Önerilerim
10
5
Görüşünü yaz
10Kız Görüşü
5Erkek Görüşü

En İyi Erkek Görüşleri

 • ardarda01
  Satranç takımı hem uygun hem de zeka geliştirici olduğu için tercih ederdim.
  Görüş hala geçerli mi?
 • intimacyy
  Oyuncaktan bıktım valla ev oyuncak dolu
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşleri

 • EmekliPatroniçe
  En iyisi fil uyu mışıl mışıl, tavsiye için teşekkürler
  Görüş hala geçerli mi?
 • Yamuşşşş10
  Çok tatlı oyuncaklar
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

83
 • MagRipOgLu
  Çok güzeller
 • Blackorblack21
  Elimde olsaydi hepsini alırdım cunku nerdeyse hepsi gercekten müthiş ve uygun fiyata. Eğitici- öğretici oyuncaklari daha cok sevdigimden satranc ve trafik öğreniyorum alinacaklar listesine eklendi😎Emeğine sağlık.
 • YaşamınYeşili
  Hep su filden istemiştim
 • Sariaydinnn
  Eline emeğine sağlık 😊
 • duruduyarli
  🐘 fili beğendim sadece ben bile uyurum🙃
 • suskunbiçiçek
  Fil çok tatlı
 • gr3yblack
  Eline emeğine sağlık
 • 1UmUtSuZ_WaKA
  Filiğğğ kafamağğ firlatiğğnn uyuycağğğmm 😴😴
 • zeus25
  Çocuk Bisikleti 12 Jant
 • Perceptron
  Güzel benc emeğe saygı
 • Gizli Üye
  Fil çok tatlı
YÜKLENİYOR...