Onur İrtem

Uzmanlık Alanı: Emlak & Yatırım

Red Partners Ataşehir Yönetici Ortak Onur İrtem Kimdir?

Maltepe üniversitesi iç mimarlık mezunu, spor aşığı bir gayrimenkul danışmanı olduğunu ifade etmektedir. 2007 yılından beri içinde bulunduğu gayrimenkul sektörüne 2016 yılından itibaren koç & yönetici olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Çünkü bu meslekteki büyük nedenini bulduğunu ifade etmektedir.

Gelmiş olduğu noktadan memnun olmayan ya da desteğe ihtiyacı olduğunu düşünen danışmanlara, onları başarıya taşıyacak doğru sistem ve modelleri anlatarak onlarla birlikte büyük başarılar yaratmak istemektedir.

Sektörde çok başarılı olmuş, fakat artık büyümeye ihtiyacı olan danışman ortaklarına doğru işe alım süreci, doğru bir takım modeli oluşturma, kısacası doğru bir şirket kurma konusunda, kendi tecrübelerini aktarmak istemektedir.

Bu mesleğe başlamak isteyen danışman adaylarına ilk doğru dokunuşu yapıp, onlara doğru sistem ve modelleri anlatarak onların zaman, para ve motivasyon kaybı yaşamasına engel olmak istemektedir. Kendisinin tüm motivasyonlarının bu maddeler üzerine kurulu olduğunu belirtmektedir.

Eğitimi

Maltepe Üniversitesi

İç Mimarlık Lisansı

Uzmanlık Alanları

Emlak

Gayrimenkul Sektörü

Koçluk

Danışmanlık

İş Geliştirme

Yatırım Danışmanlığı

Şehir: İstanbul

Eğitim: Maltepe Üniversitesi İç Mimarlık Lisansı

Onur İrtem Son Paylaşımlar

Daha fazla detay görebilmek için kaydol ya da giriş yap

66 Xper puan
Moderasyon Başarı Oranı
Çok Süper Görüş Sayısı
YÜKLENİYOR...