Bu Kış Konfor Ve İpeksi PÜRÜZSÜZLÜK Bir Arada!
Kapat

Durugörü Nedir? Durgörü İle Fal Yorumlama Nasıl Yapılır?

Falsepeti

Yorumcumuz Mistik Alesia, durugörü ve fal yorumu konusunda kendi deneyimlerini ve bilgilerini aktaran sizlere özel bir yazı hazırladı. Durugörü nedir, durugörü nasıl yapılır, nasıl kullanılır ve detayları nelerdir?

Sizlere bugün duru görü hakkında bazı bilgiler vermek ve konu hakkında tecrübelerimden de bahsetmek istiyorum. Son zamanlarda çokça her yerde duyduğumuz duru görü nedir, faldaki önemi ve katkısı nasıldır gibi sorularınıza ışık tutması için kısaca anlatmak istedim..

Durugörü Nedir

Durugörü öncelikle bir psişik yetenektir.

Geleceğe yönelik öngörüler görme, düşünceleri hissetme, gözle görülmeyen varlıkları görme, 5 duyu organının yardımı olmadan eşyaları veya nesneleri görebilme yeteneğidir. İnsan varlığının saflığına ve farkındalığına oranla ortaya çıkan özelliklerinden biridir. Sigmund Freud, rüyaların durugörünün bir parçası olduğunu ifade etmiştir. Zaten durugörü de bir nevi uyumadan rüya görme halidir.

Durugörü Nedir? Durgörü İle Fal Yorumlama Nasıl Yapılır?

Ben de sizler gibi değerli müşterilerimize fal yorumlarken öncelikle telvelere veya kartlarınıza çok bağlı kalmadan durugörü yeteneğim ile fallarımı yorumluyorum. Falı yorumladığım o an sanki siz karşımdaymışsınız gibi hissediyor, enerji ve bilgileriniz durugörü ile bana akıyor. İşte bu nokta yorumcunun durugörü hissi ortaya çıkıyor. O an sizlerle ruhsal anlamda bir bütünleşme yaşıyorum. Bu bütünleşme esnasında da olumlu enerjim ile fal baktıran kişiye dua edip, niyet ve isteklerine kavuşmasını da diliyorum. Bu konunun dışında istemsiz olarak yapabildiğim astral seyahat deneyimlerim oldu. Çoğunlukla başarılı sonuçlar elde edebildim. Bu deneyimlerimde bedenimden ayrılarak, gitmek istediğim yere gidebilmeyi, ortamdaki nesneleri, kişilerin giydiği kıyafetleri mevcut ruhsal ve fiziksel durumlarını görerek, yorum yapabilme özelliğim olduğunu da keşfettim.

Durugörü Nedir? Durgörü İle Fal Yorumlama Nasıl Yapılır?

Hatta sizlere yaşadığım bir deneyimden bahsetmem gerekirse bir zaman önce bir arkadaşımın arabasının anahtarı kaybolmuştu ve benden yardım istedi. İlk önce anahtarın nerede olabileceğine dair hislerim ile odaklandım ve telefonda ona nerede olabileceği ile ilgili hakkında bilgi verdim. Şöyle ki; odada bir dolap var ve o dolabın üzerine bırakılmış bir pantolon duruyor ve anahtarın onun içinde olduğunu söyledim ve gerçekten içindeydi ve aslında bu beni de şok eden şaşırtıcı bir durumdu ve buna benzer birçok sonuç aldığım deneyimlerim olmuştu. Dolayısıyla tarih boyunca kehanet ve çeşitli duru görü deneyimlerinin aktarıldığı fal yorumlarının yorumcunun psişik yetenekleri ile daha da bütünleşmesi sonucu enteresan şekilde bazen de nokta atışı görüler ile fal yorumlamak aslında mümkündür...

Kahve falı, tarot falı ve su falı türleri için Mistik Alesia'ya danışabilirsiniz..

Durugörü Nedir? Durgörü İle Fal Yorumlama Nasıl Yapılır?
4
4
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşleri

 • gulboncugumm20
  bir kaç keren mail. olarak yazdım. Nezaman İdeal kulanicaksiniz? Bizde baktirmak istiyoruz ama baktiramiyoruz yurdisinda olduğumuz için. Banka kartı geçerli değil. Oyuzden rica ediyorum İdeal "odeme" ekleyin ki kolayca oduyebilelim
  Görüş hala geçerli mi?
 • yagmurlum
  Çok etkileyici ya.. İlgimi çekti şahsen iyiymiş..
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşleri

 • Omurilik
  Fal bakıyorum diyen ya dolandırıcı ya da cinlerin hizmetkarı kişilerdir..
  Görüş hala geçerli mi?
 • Saw89
  yalan dolan ya kimse fal mal bakamaz cinler olmadan durugörüymüş boş iş
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

22
 • KaraAyna
  Bende rüya oluyor
 • IyimserGüzel
  Ücretsiz olarak bakıyormu
 • zupperzonick
  Bir ara fal baktiracağım
 • Ben de bakıyorum.
YÜKLENİYOR...