Funda Güleç Yalçın

Uzmanlık Alanı: İnternet ve Teknoloji

Dijital İletişim Danışmanı Funda Güleç Yalçın Kimdir?

1972 doğumlu olan Funda Güleç Yalçın, BÖTE bölümünü bitirmiş ve uzun yıllar Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmıştır. Ardından yayıncılık ve dijital iletişim - sosyal medya alanlarına yönlenen Yalçın, Küçük İşletmeler için Sosyal Medya kitabını yazmıştır. Sosyal medya ve dijital iletişimin günümüz gerekliliklerinin başında geldiğini her fırsatta dile getiren Yalçın, kitabını kendisini bu alanda geliştirmek isteyen kişilere ve işletmelere adamıştır.

Yayın hayatına kendi web sitesi üzerinden devam eden, pazarlama dergilerinde köşe yazarlığı yapan Yalçın, halen Fintechtime ve Blockchaintime Dergileri’nini Yazı İşleri Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Ülkemizin teknoloji alanında nadir kadın yazarlarından biri olan Yalçın, bu alanda da içerik üretmekte ve çeşitli kurumsal blogların yazar kadrosunda yer almaktadır. Bu konuda kendisinden destek alabileceğiniz ana başlıklar; uzmanlık alanı olan bilişim teknolojileri ve ona bağlı tüm cihazlar ve kullanımları, kadınlar için teknolojik ürünler, finansal teknolojiler, yeni teknolojiler, ürün satın alma rehberleri, çocuklar için teknoloji ve teknoloji eğitimidir.

Funda Güleç Yalçın’a Twitter, Instagram, Facebook, LinkedIn, YouTube, Snapchat başta olmak üzere tüm sosyal medya platformları hakkında merak ettiklerinizi, sosyal medya kullanım tüyolarını, algoritmaların nasıl çalıştığını, influencer marketing hakkında merak sorabilir, bu alanlarda kendinizi geliştirmek için öneriler alabilirsiniz.

Yalçın İşletmeler için stratejiler geliştirmeye devam etmekte, içerik ve haber üretmektedir. Bilginin paylaşıldıkça değer kazandığından inançla elinden geldiğince sorularınızı yanıtlayarak bireysel teknolojik yolculuğunuza ışık tutmayı hedeflemektedir.

Üniversitelerde yüksek lisans öğrencilerine ağrılıklı olmak üzere Dijital İletişim ve Yeni Medya eğitimleri vermeye dönemsel olarak devam etmektedir, sempozyum ve seminerlere konuşmacı olarak katılmaktadır.

Şehir: İstanbul

Eğitim: Marmara Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri

Funda Güleç Yalçın Son Paylaşımlar

Daha fazla detay görebilmek için kaydol ya da giriş yap

297 Xper puan
Çok Süper Görüş Sayısı
YÜKLENİYOR...