Keşfet

Uzmanlık Alanı: Dijital Tüketici Araştırmaları

Adba Analytics Kimdir?

Adba Analytics, big data içerisinde veri analiz konularında Türkiye'nin en etkili yeni nesil dijital medya araştırma ve CRM şirketidir. Sosyal medyanın ruhunu bilen tutkulu, girişimci, dinamik bir ekibe sahip ve aynı zamanda aralarında iletişimci, mühendis, reklamcı, farklı CRM uygulamalarında ve pazarlama alanında çalışmış kişiler bulunmaktadır. Mevcut ve olası müşterilerle aralarında kurulacak iletişim köprüsünü doğru, şeffaf, optimum çözümler ve karşılıklı faydalar içerecek şekilde birlikte kurmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Adba Analytics'in Türkiye’deki gelecek planı, müşteri ilişkileri geri bildirim yönetimi, sosyal medya veri analizi, sosyal medya takip, dinleme, bilgilendirme ve raporlama alanlarında markaların talep ve isteklerine göre butik hizmet verebilen Türkiye’nin en etkili sosyal medya araştırma ve analiz şirketi olmaktır.

Adba Analytics; dijital medya içeriklerinden marka, konu, ürün, rakip, içerik, infleuncer, kitle, kriz, kampanya, sektör, pazar, oyuncular gibi konularda analizler hazırlayabilmektedir.

Uzmanlık Alanları

Sosyal Geri Bildirim Yönetimi

Dijital Tüketici Araştırmaları

Dijital Pazarlama Çözümleri

Online Seeding ve Influencer İletişimi

Şehir: İstanbul

Adba Analytics Son Paylaşımlar

Daha fazla detay görebilmek için kaydol ya da giriş yap

3.035 Xper puan
Moderasyon Başarı Oranı
Çok Süper Cevap Sayısı
YÜKLENİYOR...