Tüm falları unutun, Katina Falı Aşk hayatını anlatsın! Aşk hayatınla ilgili en çok merak ettiğin soru ne?

Aşk hayatınla ilgili en doğru yorumu almak istiyorsan, tercihin Katina'nın Aşk Falı olmalı! Peki sen #AşkHayatım etiketini kullanarak aşk hayatınla ilgili en çok merak ettiğin soruyu sormaya ne dersin?

Tüm falları unutun, Katina Falı Aşk hayatını anlatsın! Aşk hayatınla ilgili en çok merak ettiğin soru ne?

O delicesine platonik aşık olduğun kişiyle ilgili soruların var mı? Peki ya sevgilinle ilişkin nasıl ilerleyecek? Eşinle ilgili soruların varsa onları da alırız!
En çok merak ettiğin soruyu görüşünde anlat; KizlarSoruyor sistem robotu sebabot tarafından random seçilecek görüşün sahibi olup Falsepeti'nden ücretsiz bir Katina Falı kazan! <3

Delicesine merak ettiğin soruyu bekliyoruz KScan. :)
Güncellemeler:
Hepimizin sorularının cevaplarını bulabildiğimiz bir hafta olsun ;)

Random şekilde seçilen ve hediye Katina Aşk Falı kazananlar;
Asil kullanıcı: @yabuseydegilmi
Yedek Kullanıcı : @Baskentli_Babacan06

@yabuseydegilmi bizimle DM üzerinden iletişime geçerseniz kupon kodunuzu hemen size ileteceğiz. Keyifli fallar dileriz...

Hepinize iyi haftalar <3

3|5
244316

En İyi Kız Görüşü

• Eşim olumsuz duygularını gizleme eğilimi gösteriyor. Dolayısıyla canı sıkkın olduğunda bunu gözlem yaparak anlamak durumunda kalıyorum. Kendini açabilmesi için nasıl bir yol izlemeliyiz? #AşkHayatım

0|0
    0|0
    • @Kayseri_Kemal Israrın yararlı olabileceğini sanmıyorum. Sadece güven ortamı oluşturmak için ipuçları istemiştim.

• @Kayseri_Kemal Sanırım sizin ikili ilişkiler konusunda pek kayda değer bilginiz ve tecrübeniz yok. İyi günler.

• Her insan farklı anlayabilir, yorumlayabilir..
      Olabilir, benim de kayda değer bilgim olmayabilir.
      Saygılar.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

243316
  • Bu ızdırabım biter mi? Geri dönecek mi? #AşkHayatım

0|0
    0|0
  • Cevabindan korktum soruları kendime soramam delirmedim daha :)

0|2
    0|1
  • Evleneceğim insan nasıl biri olacak?
    #AşkHayatım

0|1
    0|0
  • Ne olacak benim bu gamsız hayatımın sonu?

1|0
    0|0
  • Falsız kalmayın :Dd

1|0
    0|0
  • İlişkide kadına nasıl davranılmalı. ?#AşkHayatım

0|0
    0|0
  • Yaa şimdi burada anlatsam anlatılmaz benim aşkım Arap saçı gibi bu durumu ben çözemiyorum robotun aklı karışıpta çekmesin sonra çünkü benim nöronlar çok düşündüm mü yanıyor🙈

4|3
    0|0
  • Çok biliyorsanız kendi hayatınıza ne zmaan bir sevgili gircek baktırın falcılar ! Anca zavaallı insanların umutlarıyla oynarsınız Allahtan başka kimse Geleceği bilemez ! Kelin merhemi olsa önce kendine sürermiş 🤭🤮😂

0|0
    0|0
  • Bugün, yarın, haftaya derken, sonunda;
    - ya bahara, yahut yaza dönüşen hiç gerçekleşmemiş olan buluşmalar acaba nasıl gerçekleşebilir?
    - Korkular mı?
    - Sanal ortam gerçekten insanların aklıyla oynuyor olabilir mi?
    Soru içinde soru? Kolay gelsin..
    Saygılarımla.

0|0
    0|0
  • Şu dünyada 7 milyar insan içinde o kadar düzgün, iyi adam gibi birileri varken; beni gelip niye Allahın odununu, öküzünü, ayısı buluyor... astrolojiye inandığım için, bununla şu 2 trilyonluk galaksi’deki 300 milyar yıldızın ilgili olduğunu düşünüyorum, haksızmıyım? (yıldızlara teşekkürlerimi sunuyorum anladınız siz😁) 👍🏻😂

0|0
    0|0
  • aaaah su fotodaki tatli oglan gibi bir sevgilim olsaydi :( dunyanin en mutlu karisi ben olurdum anasini bacisini satiym :(

0|2
    0|0
  • İlk defa birisinden etkilendim ama kötü birisi çapkın belkide düşüncesiz sence değişecekmi? Biz olacakmıyız? Ona güvenebilip onunla olmamı sağlayabilecekmi?

0|0
    0|0
  • Hiç bir sorum yok brom ben öyle boş boş kafama takmam gider öğrenirim yazar öğrenirim düşünüp kendimi niye meşgul edeyim eheheh.

0|0
    0|0
  • #AşkHayatım vardı. Bitti. Sevgili hayatı daha güzel. Sevgini paylaşmak süper birşey. Aşk bitince sevgi falan hikaye. Ama sevgililik kavramı çok daha güzel.

0|0
    0|0
  • Kahve tarot iskambil su falı bitti katına falı başladı. Ben olagan dısı falları sevmiyorum. Tarot ve kahve bana yetiyo

0|0
    0|0
  • Fala inanma falsız kalma.. Yani bir kahveye 15 TL verdiğinde du bir bakalım falımda ne varmış? diyeceklerin telefonlarına sık sık bakma bahane şeysisi.

0|0
    0|0
  • Katina kimse gelsin ben onun aşk hayatında onu ne bekliyor anlatayım..
    Etiket olarak moonandsea yazması yeterli 😉

0|0
    0|0
  • Hiç beklemediğim gibi gelecek mi? Hiç sevilmediğim gibi sevecek mi?

0|1
    0|0
  • Karınız kocanız ya da sevgiliniz size karşı hiçbir eksik tavır göstermeden sebep yokken sizi aldattığını nasıl anlarsınız? insanlar hisleri ile yaşar ve bu soru birçok hissin sorusu

0|0
    0|0
  • Kimse gölge etmesin başka ihsan istemem, eksik kalsın falı malı😏

1|0
    0|0
  • araplar fal okları kullanırken,
    Efendimiz (s. a. v) karşı çıkıp "İstihare Namazı"nı getirmiştir kardeşlerim.
    Bir işin hayırlı olup olmamasını öğrenmek için bu namazı kılın.
    Zira, İblisin en iyi askerleri fal baktıranlar,
    Cinlerin ana hedefide fal baktıranlardır.
    -
    Hz. Peygamber efendimiz (s. a. v) buyurmuştur:
    "Fal baktıran falcıya inanmasa bile, 40 gun namazı kabul olmaz."
    -
    Sevgililik haram dedik, hep sevgili yaptınız.
    Kapanmamak haram dedik, kale almadınız.
    Erkeğe (kızlar için) bakmak haram dedik, yakışıklısına baktınız.
    Kaş aldırmak haram dedik, her ay aldırdınız.
    Küfür etmeyin haram dedik, her gün küfür ettiniz.
    Bari bu lafımıza güveninde, belki şükür edersiniz.

2|1
    0|0
  • Aç bir falım rahatla neler oluyor hayatta 🙋‍♂️😄
    Üzülmeyin bu günler de geçecek, Turşu fabrikaları çoğalacak 😋

1|0
    0|0
  • İnanmam bir ara yeltendim fala baya baya bekliyorsun saçma yani

0|0
    0|0
  • ben dulum sevdigim kadin evli, icim icimi yiyior kocasyla beraber oluyormu olmuyormu diye , bana olmadigini söylüyor ama inammam cok zor..

0|0
    0|0
  • Sürekli yalan soyleyeen kişi askerden gelince düzelir mi? Boyle bir insana tekrardan güvenmek gerekir mi

0|0
    0|0
  • şu an tek düşündüğüm geri dönecek mi? Çok özlüyorum onu.
    #AşkHayatım

0|0
    0|0
  • Uzaktan ilişki yaşamak mutlu eder mi yoksa mutsuz mu eder yani mesafeler aşka engel mi

0|0
    0|0
  • #AşkHayatım böyle güzel devam edecek mi? Hadi bakalım rastgele :)

0|0
    0|0
  • #AşkHayatım ın başrol oyuncusu ne zaman sahneye çıkmayı planlıyor :)

0|0
    0|0
  • .

Sonu ve yaşadığım sürece hayırlı olup olmayacağı.

Bundan daha çok merak ettiğim bir şey yok.

.

0|0
    0|0
  • eğer falcı medyum görüyor olsaydı geleceği hepsi loto talihlisiydi :D ama sallama ve ikna konusundaki başarıları takdire değer :D

0|0
    0|0
    • :d at yutan olur nasılsa

• @mustafaa_-_ önüme gelene desemki senin bir sevdiğin var. para görüyorum yol görüyorum güzel haberler alacaksın. bide ters köşe yapıp bir sıkıntı var böyle karanlık bişey ama refaha eriyorsun. o sevdiğininde kafası karışmış bak burda telve birikmiş ama sonunda sana gelecek :D

safım beklesin dursun adamın torunları olacak fal çıkacak diye :D

• yanı bı sekılde senden laf alıp sonra onun hakkında suolacak bu olacak dıye yorum yap al sana fal ya tutarsa

• bu işi ciddi yapanlaar var. tabiki gayb ı bilemezler.

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim beni hala seviyormu
    Eski sevgilimle barisicakmiyiz
    Benim hakkimda ne düsünüyor?

0|0
    0|0
  • Bütün işaretler, rüyalar hep O'nu gösteriyor ama net değil O benim kaderim mi?
    Bana adim atacak mi?
    Sevgime karşılık verecek mi?

0|0
    0|0
  • #AşkHayatım Bu dünyada beni etkisi altına alabilecek bir tek kız var mıdır?

0|0
    0|0
  • Hep aklimda olan insan öfkeme raģmen evlenecekmiyim acaba 🤔

0|0
    0|0
  • Şu an yalnız olmayı tercih ediyorum ve bir insana güvenip sevemiyorum. Bu ne zaman ve nasıl geçecek? #AşkHayatım

0|0
    0|0
  • Hepsi mantıksız ve manasız şeyler:)
    Herşeyi Yaratana bırak ve hayatına devam et.
    Gelecektekileri bilirsek herşey manasını kaybeder değil mi?

0|1
    0|0
  • Gördugum andan itibaren yillardir taniyormus gibi hissettigim, bir daha da asla goremedigim o erkegi her falimda ariyorum. Bana onunla ilgili yeter ki bir sey soyleyin yeter ki bir sey

0|0
    0|0
    • Gördugum andan itibaren yillardir taniyormus gibi hissettigim, bir daha da asla goremedigim o erkegi her falimda ariyorum. Bana onunla ilgili yeter ki bir sey soyleyin yeter ki bir sey #AskHayatim (etiketi unutmusum)

• #AşkHayatım diyebilmem için aşka inanmam gerekir ve merak ettigim en büyük soruyu sorayim o zaman... Aşk denilen seyin varligina inanacak mıyım?

0|0
    0|0
  • Önümdeki 6 ay çok kritik. Hayatımın nasıl şekilleneceği açısından öğrenmek isterdim açıkçası 🤷‍♀️

0|1
    0|0
  • fal sadece senın o an yasamıslıklarına ve herseyde kendıne bır pay cıkarmanı odaklıyor

0|0
    0|0
  • Bende çok merak ettim bak şimdi. Şimdiden sonra nasıl devam edecek bu ilişki?

0|0
    0|0
  • #AşkHayatım
    neden günümüzde aşık olduğun bir kişi aşkına gerektiği değeri vermiyor?

0|0
    0|0
  • Tam olarak ne zaman mutlu olucam ya da tam olarak ne zaman biri ile mutlu olucam djdhdgd

0|0
    0|0
  • fal ülkemizce yasal bir uygulama değildir. sizi şikayet etse birisi barınamazsınız ve bunun farkındasınızdır umarım

0|0
    0|0
  • Okuldaki platonik aşık olduğum çocuk ile tanisabilecek miyim? En azından adını bilsem.

0|0
    0|0
  • Delice merak ettiğim soruyu kendime bile soramıyorum.
    Kaldı ki buraya mı soracam?

0|0
    0|0
  • Fal haramdır. "İçki, kumar, putlar ve fal okları hep şeytanın işinden olan murdar bir şeydir. O halde ondan kaçının." (Maide, 5/90)

0|0
    0|0
  • #AşkHayatım benden hoşlanıyor mu anlayabilmiş değilim?

0|0
    0|0
Daha Fazla
509

Benzer Benceler

Yükleniyor...