21 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumları
Haftalık burç yorumları

Koç ve Yükselen Koç

Haftaya, kontrol edemediğin alanlarda oluşan olaylarla ilgili olumlu gelişmelerle başlıyorsun. Ödemeler, vergi, nafaka, miras gibi konularda da rahatlamalar olabilir. Aynı zamanda uzaktaki kişilerle iletişim trafiğinin artacağı bir döneme girdin. Yeni bir eğitime başlamak, farklı kültürler görmek ya da yerler keşfetmek için güzel zamanlar. Hafta sonuna geldiğimizde ise; başkalarının sende açmaya çalıştığı yaraların aslında senin eksikliğin olmadığını diğerlerinin hasetliği olduğunu fark ederek özellikle o alanlarda daha da güçleniyorsun.

Boğa ve Yükselen Boğa

Haftaya, sosyal çevre alanların, kariyer gelirlerin, ortakların, eş ya da uzun süreli ilişkilerinde yüzünü güldürecek gelişmelerle başlıyorsun. Ayrıca beklediğin alacaklarının artık gelme zamanı diyebiliriz. Estetikle ilgili operasyonlar bu dönemde gündeminde olabilir. Hafta sonuna geldiğimizde ise; geriye çekilip kendi kendine olayları o kadar fazla düşündüğünü fark edeceksin ki artık silkelenip kendime gelmeliyim diyeceksin. Aslında kendini ne kadar yaraladığının, kendine acımasız eleştirilerde bulunduğunu anladığın bir hafta sonu olacak.

İkizler ve Yükselen İkizler

Haftaya, kariyerinle ilgili konular, çalışma arkadaşların ya da sorumluluklarınla ilgili alanda rahatlatıcı etkilerle başlıyorsun. Hayata karşı umudun artıyor. Ayrıca sevgilin varsa bir adım öteye taşıyabilirsin. Ortakların, en yakın arkadaşın, eş ya da uzun süreli ilişkinden destekler görebilirsin. Hafta sonuna geldiğimizde ise; bağlı olduğun gruplar, arkadaş ortamların ya da meslektaşlarının özgüvenini kırmaya yönelik yapmış olduğu hareketlerin aslında onların kendi içsel kavgalarıyla ilgili olduğunu anlayacaksın. Seni bastırmaya çalıştıkları yerden güçlenerek çıkıyorsun.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Haftaya, hayattan keyif aldığın alanlar, aşk, yayıncılık, uzak seyahatler, farklı kültürler ve eğitim alanında şanslı etkilerle başlıyorsun. Çalışma ortamındaki ve günlük rutinlerindeki kişilerden destekler görebilirsin. Sorumluluklarının keyifli bir şekilde arttığını yine bu hafta görebilirsin. Hafta sonuna geldiğimizde ise; kariyerinden ya da otorite figürlerinden çok yara aldın. Şimdi bu alanlarda aslında sende bir eksiklik olmadığını, üstüne düşeni yaptığını artık kendine söyleyebileceksin. Kırıldığını zannettiğin yerden güçlenerek kalkıyorsun.

Aslan ve Yükselen Aslan

Haftaya, aile yaşamın, ödemelerle ilgili konularda rahatlatıcı etkilerle başlıyorsun. Bilinçaltın uzun zamandır çok sıkışık. Şimdi ileriye daha umutla bakacağın bir etki seni bekliyor. Hiç bir duygu durum kalıcı değildir. Ayrıca, yalnız aslanların bu dönem patır patır sevgili yaptıklarını da göreceğiz. Hayattan keyif aldığın alanlara yöneliyorsun artık. Hafta sonunda; eğitim, yükseköğretim alanlarında kendini uzun zamandır yetersiz hissetmiş olabilirsin ya da sana kendini yetersiz hissettirmiş olabilirler. Artık uzaklardaki kişilerin seni yaralamasına izin vermeyeceksin. Sen biliyorsun ve yeterlisin.

Başak ve Yükselen Başak

Haftaya, eş, uzun süreli ilişkin, yakın akrabalar, ortaklar ya da en yakın arkadaşlarının destekleriyle başlıyorsun. Ayrıca reklam, tanıtım, pazarlamayla ilgili konularda şanslı etkiler mevcut. Çalışan bir Başak burcuysan maaşınla ilgilide sevindirici haberler alabilirsin. Taşınma yer değişikliği gibi gündemlerin varsa bu alanlarda istediğin gibi sonuçlanabilir. Hafta sonuna geldiğimizde ise; ödemelerinle ilgili uzun zamandır gol yiyor olabilirsin. Ucu ucuna son dakika yapıyor olabilirsin. Aslında bu durumun senin gözden kaçırdıkların kaynaklı olduğunun bilincine varıp ona göre hesap kitap yapmaya başlayacaksın.

Terazi ve Yükselen Terazi

Haftaya, kendine verdiğin değer ve fiziksel/zihinsel yeteneklerini günlük rutinlerinde fayda sağlayacağın etkilerle başlıyorsun. Alacak-verecek dengeni düzenlemek için güzel fırsatlar yakalayabilirsin. Ayrıca ticaret, reklam, tanıtım, pazarlama ile ilgili konuların hareketleniyor. Yakın çevren, kardeşler ya da kuzenlerle birlikte işbirliği içerisinde de seni görebiliriz. Hafta sonuna geldiğimizde ise; ortağından, eşinden, yakın arkadaşından ya da uzun süreli bir ilişkinden yara aldığını düşünüyorsan, şimdi tam da bu alanlarda silkelenip ayağa kalkabilirsin. Gökyüzü senden yana!

Akrep ve Yükselen Akrep

Haftaya adeta yaşam sevinciyle başlıyorsun. Gelecekten umutlusun. Partnerinle keyifli zamanlar geçirebilirsin. Yalnız akreplerde artık yalnız olmayabilir. Ayrıca maddi varlıklarını arttırmak adına birtakım ticari girişimler yapmak isteyebilirsin. Hafta sonuna geldiğimizde ise; çalışma ortamındaki kişilerden ya da günlük rutinlerindeki kişilerden yara almış olabilirsin. Bu kişilerin aslında söylemlerinin gerçeği yansıtmadığını, kendi eksikliklerini kapatmak için seni yaralamaya çalıştıklarının farkına varacaksın. Şimdi onlar düşünsün der, susarım.

Yay ve Yükselen Yay

Haftaya, bilinçaltının kontrol edemediğin derinliklerinde yaşanan kaosların yerini umut ve mutluluğa bırakma etkileriyle başlıyorsun. Kişisel görünümünde değişikliklere gidebilir aynı zamanda da maddi konularda fırsatlar yakalayabilirsin. Hafta sonunda sevgilisi olan bir yay burcuysan, ilişkide senin hatan zannettiğin kısımların sebebinin sen olmadığını anlayabilir ve güçlü yönünü ilişkinde gösterebilirsin. Ayrıca çevrendeki olumsuz yorumlar nedeniyle, hayattan keyif aldığın alanlara yönelme konusunda çekingenliğin vardı. Şimdi bu etkilerle diğerlerinin ne dediğini umursamadan keyifle bakacaksın.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Haftaya, yakın çevre, kardeşler, kuzenler, arkadaş grupların ya da meslektaşlarından faydalar görme potansiyelleriyle başlıyorsun. Ayrıca, arkandan çevrilen işlerin faillerini de bu hafta bulabilirsin. Hafta sonuna geldiğimizde ise; aile yaşamında birtakım söylemlerin seni gereksiz yere yaraladığının farkına varabilirsin. Bir türlü gerçekleşmeyen ev satışı gibi bir gündemin varsa gittiğin yolun yanlış olduğunu ya da bilinçaltında kendi kendine bazı korkular yarattığını (herhangi bir konuda) görebilirsin. Aydınlandığında işler zaten yoluna girecek, merak etme.

Kova ve Yükselen Kova

Haftaya, kariyerinde umut vaat eden gelişmelerle başlıyorsun. Hayatındaki otorite figürlerinden göreceğin destekler, maddi varlıklarını arttırmana olanak sağlayabilir. Aynı zamanda kariyer gelirlerinde bir artış ya da arkadaşlarından-meslektaşlarından ticari birliktelik teklifleri alabilirsin. Hafta sonuna geldiğimizde ise; yakın çevre, kardeşler ya da kuzenlerden özgüvenini hedef alan konuşmalar olmuş-oluyor olabilir. Bu söylemlerin, nedenlerini niçinlerini artık daha iyi görebileceksin. Amaç seni sindirmekse yanlış yoldalar çünkü sen artık farkındalığını arttırdın ve ustalaştın. Sen izin vermediğin sürece yaralanmazsın unutma.

Balık ve Yükselen Balık

Haftaya yayıncılık, uzaklardan gelen haberler, eğitim gibi konularda sevindirici haberlerle başlıyorsun. Uzun bir yolculuk planı yapmak, farklı kültürler tanımak isteyebilirsin. Ayrıca, toplumsal statün, hayatındaki otorite figürleri ya da kariyerindeki başarını etrafın konuşmasını sağlayacak etkiler seninle. Hafta sonuna geldiğimizde ise; özdeğerini düşürmeye çalışan kişilerin aslında bunu hangi amaçla yaptıklarını anlıyorsun. En iyi olduğun kısımları baskılamaya çalışmaları senin daha da güçlenmene imkan sağlayacak.

Keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle

https://www.instagram.com/elcinsoysal_/

https://mobile.twitter.com/elcinsoysal_

21 Kasım Haftalık Burç Yorumları
Cevapla