Bilmem farkında mısınız bu siyonist düzen insanları toplu olarak kontrol ediyor ve bundan nemalanıyor?

Düşünsenize gıda teröristleri sağlığa zararlı her türlü maddeyi marketlerden aldığımız gıdalarda kullanıyor ve bunlar er ya da geç bünyede bir etkisini ortaya çıkarıyor.

Hasta oluyorsunuz doktora gidiyorsunuz boğazınız ağrıyor ateşiniz var size hemen ağır antibiyotikler yazıyorlar çünkü savunma sisteminiz zayıf olduğu için bakteriler enfeksiyon yapıyor. antibiyotiklerle siz tedavi olduğunuzu sanıyorsunuz ama sindirim sistemindeki floranın anasını ağlatıyor herşeyi öldürüyor aldığınız antibiyotik. flora bozulunca zararlı mantarlar tüm vücutta kontrolsüz üremeye başlıyor ve sonuç noluyor? değişik değişik hastalıklar. Ve en çok da beyninizi etkiliyor bu mantarlar. sonra neden bunalımdayım neden depresyondayım diorsunuz gidyosunuz bu defa psikoloğa o da size hiçbir test yapmadan veriyor antidepresanı. artık nelere zarar veriyo Allah bilir...

Eskiler tıp yokken nasıl tedavi uyguluyolarmış arkadaşlar? ben şahsen bağışıklık sisteminin tam anlamıyla çalışınca her hastalığa karşı savunma oluşturabilecek mükemmel bir vücudumuzun olduğunu düşünenlerdenim. ama yediğimiz içtiğimiz içinde ne üdüğü belirsiz hazır gıdalar bunu tam ters yönde etkiliyor ve vücut napacağını şaşırıyor.

Eee haliyle noluyor? gelsin saçma sapan hastalıklar, paralar gitsin israil ilaç şirketlerine. siz sanıyo musunuz ki kanserin çaresini bulamıyorlar? eğer bulurlarsa kim satıp para kazanacak binlerce tlye satılan kanser ilaçlarından? Bence tüm olaylar birbiriyle ilişkili siyonist düzenin tasarladığı oyunlar. modernlik adı altında insanları doğadan koparıyorlar ve hastalıklarla boğuşan insanlar sayesinde bundan ciddi gelirler elde ediyorlar. Bir ülkenin ekonomisi yoksa istediği kadar askeri gücü olsun hiç bir halta yaramaz. İsrail bu yolda ekonomisini iyice ilerletiyor ve başaracak da. Ne düşünüyorsunuz? haksız mıyım?

Güncellemeler:
Ne kadar tuhaf, israil kökenli firmaların GDOlu yemleri ve tohumları ülkemiz dahil tüm dünya ülkelerine hayrına mı dağıttı sanıyosunuz? İlginç olan şey ise bu milletin mal gelmiş mal gitmesi bunların bile farkında değilsiniz konuyu umursadığınız soruya atığınız görüşlerden belli oluyor yazık vallahi.
Ne kadar çok GDO = o kadar çok hastalık
Ne kadar çok hastalık = o kadar çok ilaç satışı.
Dünyadaki çoğu ilaç şirketi israil kökenli unutmayın.
İnsanları kasıtlı zehirliyorlar.

0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

 • Masal

  0|0
  0|0
  • Hepsini Göster
  • adamlar uzun vadede yüksek kazançlı bir yatırım yaptılar sen dahil çoğu insanın farkında olmaması ne kadar acı verici bir durum. Onlar sayesinde kanserler ve diğer tedavisi zor hastalıklar patlıyor şu an. Ülkede gerçek tohum kalmadı. yediğin içtiğin herşey GDOlu. bir araştır istersen GDOlu gıdaların insan sağlığı üzerinde uzun sürede ortaya çıkan etkilerini?

  • Büyük resmi görmüş helal

Yükleniyor... ;