Kadınlara hangi sporu daha çok yakıştırıyorsunuz?

Bir önceki sorumda erkekleri sormuştum, şimdi kadınları sorayım. :) Ben voleybol.Kadınlara hangi sporu daha çok yakıştırıyorsunuz?

0|4
101189

En İyi Erkek Görüşü

• kadınların tek sporu voleybol bence güzel oynuyorlar fulbol erkek işi voleybol kadın işi bence arkadşaım :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 188

• Powerlifting.

1|0
    0|1
  • voleybol veya basketbol seçeneğini sunacağım ancak şöyle detaylandırabilirim. voleybol oynayanlar daha güzel vücud hatlarına sahip olurken basketbol oynayanlar sporun doğası gereği daha sert ve keskin bir vücud yapısına sahip oluyor

1|0
    0|0
  • valla bilmem ama mesela lisede sevdiğim kızı tavlamak için, takıldığı kız grubuyla samimi olup arada voleybol oynardık, ama erkek arkadaşlarım hep dalga geçerdi, aslında hakikaten çok kadınımsı bir oyun :D Futbolun çok erkeksi bir oyun olması gibi.

1|0
    0|0
  • Bu sahadaki sen değilsin dimi voleybol iyi ama herkesin spor dalı ve tercihi değişken ben tracking yapmayı seviyorum ve azami 10 km yürümek hoşuma gidiyo engebeli arazide

1|0
    0|0
  • Bence evlerinde oturmalari hanim hanimcik olmalari daha guzel ama illede bir sporsa voleybol olur

0|0
    1|0
  • kesinlikle squat zaten son zamanlarda çok moda etraftaki bütün kızların poposu muazzam ama atladıkları bir şey var göğüsler eskisi kadar çekici değil :)

1|0
    0|0
  • Güzel kadına her spor dalı yakışıyor, tıpkı kıyafet gibi.

3|0
    1|0
  • Voleybol en ideal spor. Çünkü hem kadınsı vücut hatlarını koruyorlar hem de fiziklerini korumuş bir şekilde fit fit takılıyorlar :) ;)

1|0
    0|0
  • fitness ve dolma hareketleri içeren şivava dediğimiz pozisyonu gerçekleştiren her spor bizim için ata sporu gibidir

1|0
    0|0
  • yüzme jimnastik ve dövüş sporları gider heleki sexual woman wrestling

1|0
    0|0
  • Voleybol genelde ama ek olarak tenis i de eklemek isterim

1|0
    0|0
  • kadınlara gerçekten futbol çok yakışıyor kesinlikle futbol

1|0
    0|0
  • Spor yapsında :D Gri pijama televizyon kombini malum moda :D

1|0
    0|0
  • spor kadini daha cekici yapiyor hic yapmamasini dilerdim.🙈

1|0
    0|0
  • Yatak spor
    şaka , şaka...
    Tenis, voleybol, buz dansı, ritmik gym,

1|0
    0|0
  • Evet voleybol yakışıyor. Buz pateni ve jimnastikte.

1|0
    0|0
  • Tenis çok yakışıyor. Sharapova sayesinde tenisi çok sevdik. :D

1|0
    0|0
  • voleybolcu kızlara zaafım var 🙈 bir dene sevgilim olsa üfff 🙊

1|0
    0|0
  • Evet bu spor hangisiyse gayet hoş :d ayrıca artık hep izlicem

1|0
    0|0
  • kadin istedigi sporu yapar hoslaniyorsa kendine kalmis bir seydir