Kadın futbol milli takımımız ileride başarılı olabilecek mi? Türk kızlara futbol oynamak yakışır mı?

Kanada'da 2 hafta önce Dünya Kadın Dunya Kupası tamamlandı. ABD kadın milli takımı kupasını kaldırdı. Bizim milli takım katılmadı bile. Sence, basketbolda voleybolda gibi ayni başarı yakalayacak mi?

0|0
113

En İyi Erkek Görüşü

• Güzeldi dünya kupası... Türkiye'de bu konuda biraz ilerler diye düşünüyorum

1|0
    0|0
    • Görüş için sağ ol. Kimse bu konu ilginç bulamadı 😕 Bizimkilerin eksigi ne sence?

• 1. takımın topu paslaşan oyuncunun topu çıktığında 2. takımın oyuncu ve kaleci arasına 1 oyuncusu girmezse ofsayt demektir

• :) tebrikler

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• soruyu görünce aklıma izlediğim şu görüntüler geldi ;)
    https://www.youtube.com/watch?v=BAD18CD2WoM

1|0
    0|0
    • Great support from President. This is important. 👍If USA team could win this Cup our team has more possibilities to get it cos we have technic stuff and expirience.

• You may believe but nowadays to believe is for enthusiasts and romantics only. Money is main factor. No finance no progress. If a background is absent i mean good stadiums, equipment, free of charge sport education , we always stay as an amateur team. Thanks for answer. 😉

• dont worry our federation has enough money :)
      my pleasure ;)

• sporun her türü yakışır :)

1|0
    0|0
  • cinselliği çok dusunmeseler olur elbet ;)

0|0
    0|0
  • bizde futbola pek bir ilgi yok bayanlar katogorisinde. erkeklerde milli takım çıkmıyor da bayanlardan hiç çıkmaz. a milli takımda bile gurbetten devşirme adamlarla idare ediyoz...

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum. Bizimkiler daha elemeleri geçemiyor katılsak rezil olup geliriz.

0|0
    0|0
    • Herkes rezilekten başlar. ABD futbolu pek sevmeyen ülke olarak bu sene Kupayı kaldırdı mesela.

• Yani bunun için yıllar gerekli.

• Futbol'da tutmaz bu numaralar.

0|0
    0|0
  • Ben kadınların futbol oynamasına karşıyım arkadaş.

0|0
    0|0
  • valla ben nedense futbolu kadınlara yakıştıramıyorum

0|0
    0|0
  • Voleybol ve basketbol kadar ilerleyeceğini sanmam.

0|0
    0|0
    • Olsun. Katılım son 24. olsun bu da bir gelişme olacak

• Ben çap bacaklı avradım olsun istemem 😂😂

0|0
    0|0
  • Futbolla hiç işim olmadığından bilemem. :/

0|0
    0|0
  • Olabilir de daha çok yolu var be. Futbol oynamak her kiza yakisır çok tatlı oluyolar bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Alex Morgan bizde olmadığı sürece başarılı olamayız :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;