Gittiğim spor salonunda böyle çalıştırıyorlar?

merhabalar. ben haftada iki gün evde iki gün salonda olmak üzere spor yapıyorum. kilolu Değilim, amacım karın kası yapmak ve bunun için biraz daha göbeğimi eritmeye çalışıyorum. evde olduğumda genelde Karina Yönelik egzersizler yapıyorum. ancak salonda aerobik ve pilates seansları var, salonun çoğunu da kilolu bayanlar oluşturuyor zaten. aerobik yaptığımızda çok yoruluyorum, pilatesle Karina Yönelik hareketleri baya yapıyoruz. ancak aerobikte trambolinde zıplama gibi genelde bacak hareketleri var. sorum böyle bir sporun bende karın kasına faydası olur mu? çünkü karın hareketlerinden çok hoplamalı zıplamalı çalışıyoruz ve merak ediyorum istediğim Karina ulaşabilir miyim bu şekilde?

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

• Bak eger çocukluğundan beri göbekli biri isen daga önceden hiç karın calistirmamissan karın kasi cikarman imkansiza yakın salondan arkadaşlarım var 2 senedir gidiyor aralıksız ama karın kasi yok hala genetik birazda senin bol bol kosman lazim ve mekik cekmen lazım evde antrenmanda her fırsatta mekik cekmen gerekiyor karbonhidrad lı yiyeceklerden uzak dur ekmek çok tuketme makarna pilav yememeye çalış haşlanmış yumurta süt tarzi kalorisi az proteini yüksek şeyler tuketmelisin belki 6 li karın kasi yapamassn ama dümdüz şekilli cok hafif belli olan karın kasi yapaablirsin zaten fazlasını yapabilsende yapma kötü duruyor hadi kolay gelsin :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Evet ulaşırsınız

0|0
    0|0
  • ağırlık çalışmadan olmaz.

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayir plates sadece formunu korumak icin daha cok agirlik calismalisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ağırlık çalışmalısın.

0|0
    0|0
  • Göbek eritmek için mekik ve bisiklet hareketi birebir ben 21 kilo verdim belim 18 santim inceldi

0|0
    0|0
  • spor hocanız öyle istiyorsa

0|0
    0|0
  • yok plates yap daha etkili sonuçlar alırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;