Kapat

Yürüyüş ve koşu esnasında müzik keyfime keyif katacak bu sporcu kulaklıklarından hangisini seçmeliyim?

Yürüyüş ve koşu esnasında müzik keyfime keyif katacak bu sporcu kulaklıklarından hangisini seçmeliyim?
Özellikle yürüme mesafesindeki her yere yürüyerek gitmeyi seviyorum. Hızlı tempoda yürüyorum ve yürüyüş esnasında dinlediğim müzik de o an beni ayrı bir keyiflendiriyor.
Birkaç seçenek çıktı karşıma ve hepsi de birbirinden güzel kulaklıklar arasında kaldım.
Sizce hangisi daha şık ve kullanışlı?

1|1
1511

En İyi Kız Görüşleri

• Hiç birini tavsiye etmem.
    Yürüyüş sırasında tefekkür etmek, kendi iç sesini dinlemek çok daha faydalıdır.
    İç sesinizi bastırmak, onu duymazdan gelmek kendi ruhunuza ihanet etmektir. Sonra gelsin her türlü "ruh hastalıkları". Gelsin anti depresanlar.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Bende 2. Kulaklığa benzer kulaklık var. Oldukça memnunum çok güzel ama tek sorunu sarj bitmesi o kadar da olacak

0|1
    0|0
  • Dışarı ses vermeyen Piranha 2202BT Kablosuz Bluetooth Kulaklık en çok hoşuma giden model oldu

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Çünkü ben o tür birşey kullanıyorum ve rahatsızlık vermeden müzik dinleyebiliyorsun

0|1
    0|0
  • C şıkkındaki çok şık ancak spor yaparken kullanacağın için b şıkkındaki daha mantıklı.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle 2. Hem daha estetik hem kulağı kavrayabiliyor hem de daha dayanıklı..

0|2
    0|0
  • Yürüyüş yaparken müzik dinlemek kadar keyifli bişi yoktur bence

0|0
    0|0
  • bence kulağından düşmeyecek olanı seç tam koşarken kulağından çıkması gıcık olur

0|1
    0|0
  • En iyisi kulagi saran bluetotth kulakliklar. Daha ergonomik ve keyifli olacaktir.

0|0
    0|0
  • Kulak arkası daha rahat oluyor.

0|3
    0|0
  • Piranha yı tercih ederim.

0|1
    0|0
  • B şıkkı çok güzel

1|1
    0|0
  • B şıkkı güzelmiş

0|1
    0|0
  • B şıkkı diyorum kesinlikle

0|1
    0|0
  • Üçüncüsü bende var

0|2
    0|0
  • 1. Daha havali

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ipipo al kablosuz hem kaliteli hem ekonomik fiyat performans ürünü tatmin olursun. ;)

0|0
    0|0
  • Dışarı ses vermeyen pirhana

1|1
    0|0
  • Bende şu mıknatıslıları kullanıyorum. Güzel👍

0|1
    0|0
  • 3 en güzeli bence abi hep çok şık

0|1
    0|0
  • Disariya ses vermyen piranha