KIZLAR KOŞUYOR

Koşuyu renklendiren şey sence hangisi?

Koşmaya bayılıyoruz; koşuyu daha eğlenceli hale getirip renklendiren şeyleri de asla atlamıyoruz! Cevabını seçtikten sonra kendi renkli dünyanın ipuçlarını bizimle paylaşmayı da unutma.

• Koşuyu renklendiren şey sence hangisi?Motivasyonumu ve enerjimi tavan yaptıran müzik listeleri!
    A seç
  • Koşuyu renklendiren şey sence hangisi?En eğlencelisinden bir koşu arkadaşı
    B seç
  • Koşuyu renklendiren şey sence hangisi?Kendime koyduğum hedefleri hızla gerçekleştirmenin keyfi
    C seç
  • Koşuyu renklendiren şey sence hangisi?Her gün farklı bir yerde koşarak, yaşadığım hem keşif hem mutluluk hissi
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

3|7
265298

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 265

• Takım halinde koşmayı seviyorum ben. :)

1|0
    0|0
  • Tabiki en güzel en özel müzik listelerim

2|0
    0|0
  • Müzik listesi elbette. Gelçi yüzlerce şarkı olmasına rağmen, aylarca aynı şarkıyı, bilmem kaç milyon kere dinliyorum. Bir sonra ki, "dönem" şarkımla karşılaşana dek...

0|0
    0|0
  • Bence açık ve temiz bir hava ve güzel müzikler koşuya renk katar. Zaten müzik olmadan spor düşünemiyorum :)

0|0
    0|0
  • Müzik gercekten de insanin ruhuna, gönlüne, beynine, klabine hitab eden en nadir seylerden biridir :) müzigin ritmine göre insanin kalp atislarinin da degistigini biliyor muydunuz?

0|0
    0|0
  • Her gün farklı bir yerde koşarak, yaşadığım hem keşif hem mutluluk hissi güzel olurmuş ama ben koşmuyorum

0|0
    0|0
  • çünkü, insana accayip neşelendiriyor ve motive ediyor müzik ♥

0|0
    0|0
  • Her gün farklı yerler olursa sıkıcı olmaz. Hem yeni yerler keşfetmiş olursun hem heryerin enerjisi değişik geldiği için bu sana kendini iyi hissettirir

0|0
    0|0
  • Hedeflerine ulaştıkça daha çok güclü ve basarılı hissetmek en buyuk motivasyon kaynagi

0|0
    0|0
  • Sevdigim bir arkadasimla koşmak , daha keyifli oluyor.

0|0
    0|0
  • Müzik listesi tabikide çünkü spor yaparken enerjik kalmamı sağlıyor ve bu sayede daha uzun sürede ve daha keyifli bir şekilde spor yaptığımı düşünüyorum açıkçası

0|0
    0|0
  • Müzikle koşmak her şeyi unutturuyor. Sanki bütün dünya karşına gelse hepsini yenecekmişsin gibi. Seni mutsuz eden herşeyi unutuyorsun...

0|0
    0|0
  • Sadece müzik ve koşu bandındaki cool down tuşu beni mutlu ediyor o son 3dk çok mutlu oluyorum kardiyo bitiyor diye ☺️

0|0
    0|0
  • C. Hedefi koyarak aşmak ve koşuyu tamamlanmak mutluluk verici.

0|0
    0|0
  • Müzik olmadan asla, ritim çok önemli bir detay benim için..

0|0
    0|0
  • takım olmak ve daha geniş kitlelerle koşmak güzeldir

0|0
    0|0
  • Motivasyonumu ve enerjimi tavan yapan müzik listeleri..

0|0
    0|0
  • Fazla insanlanın girmediği yerlerde çok daha temiz hava vardır

0|0
    0|0
  • Bir bayan olarak koşabiliyorsam renklidir zaten. Malesef rahatça koşacak alan yok salonlardan başka..

0|0
    0|0
  • Hedefimi hızla gerçekleştirmek💚Spor benim olmazsa olmazım🙋‍♀️

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    245

Erkekler Ne Diyor 298

• Müzik dinleyince kendimi şarkı kliplerinde hissediyorum. :D Yalnız da değilim biliyorum. :)
    Yürüyerek gideceğim yerlerde mutlaka müzik dinlerim. Nasıl gittiğimi bile anlamıyorum çünkü odak noktamı değiştiriyor.

0|0
    0|0
  • Rahat koşu ayakkabıları ile, temiz bir yaz sabahı, deni kıyısında yapılan koşunun keyfi hiçbir şeyde olamaz. :):

2|1
    0|1
  • Müzik :)

0|0
    0|0
  • Tab2 de müzik
    Rocky soundtrack'leri
    Allame tercihim gölgeler şarkısı ve diğer parçaları
    Gazapizm, şanışer, pit10, sans, şeynşah, Anıl Piyancı ve efsane sagopa kajmerdir
    Ayrıca koşuyu renklendiren şeylerden biri ankete yazılmamış :) HAYAL!! hayalsiz yapılan koşu sadece fiziksel yorulmadan ibarettir :) düşün, hayal kur ve umut et

*Gündüzünüz enerjiyle dolsun ks halkı*

0|0
    0|0
  • Askerde bölük halinde ayak uydurarak koşmak her sol ayakta alkıs vurmak. Alkıstan sonra da "Gündoğdu" "Alay" "Komando" marşlarını söylemek. Hem gözlerinin dolması hem de heyecanlanmak.

0|0
    0|0
  • Ormanda olsun muzikde istemez kuslari esen ruzgarin agac dallarindaki sesi hicbirseye degismem huzurr

0|0
    0|0
  • Tabi ki en ideal en kaliteli ve en sağlam ayakkabıyı giymek, ayakların hakkını vermektir.

Bu yüzden daima #Nike

0|0
    0|0
  • kişi kendisi için özel kabul ettigi müziklerini belki onlarca yüzlerce veya binler ekleyebilir koşu esnasındada müziklerini dinlerken bir hayal dünyası yaratır kendisine kahramanlar olur o dünyada ve bir sürü hayaller çerçevesinde bir ugraş hayal eder buda motive eder zaten o hayallerini aslında farkında olmadan piskolojisi yapar binevi buna dejarj denebilir veya adı konulamayan tedavide denilebilir.

0|0
    0|0
  • Hayatta hep hedeflerine koşarak zevk almayı sevdim. o an sanki tek başına zafere gidiyor gibiyim. o an olaya daha güzel konsantre oluyorsun. Nefes alıp verisine kadar. dunyada bir sen varsın ve toplumu kazanmak için insanlara yetiş. ve start arkana bile bakmadan 3 km. Ileride güzel bir hayat seni bekliyor. saglikli yasam... için koştur.

0|0
    0|0
  • Nasıl tatil için hep aynı yere gitmiyorsak benim içinde spor yaparken koştuğum. Yerin önemi vardır her farklı yerler de daha çok stres atıyorum

0|0
    0|0
  • Yeni yerler keşfetmeyi çok seviyorum. Özellikle de doğa var ise orada spor yapmak ve özgürce koşmak çok güzel. :)

0|0
    0|0
  • Ben nedense daha cok tek kosmayi seviyorjm takicaksin kulaklığı giderim kabatas sahile ortaköye kadar koşarim ordan geri kosabildigim yere kadar tikaninca tramvaya atlar eve

0|0
    0|0
  • Ben yalnız spor yapmayı pek sevmiyorum, genelde de eşimle yaparız sabah yürüyüşlerini. O nedenle spor arkadaşı şart diyorum.

0|0
    0|0
  • yeni yerler , farklı bir arzuyla ve oluşan yeni bir enerjiyle spora farklı bir dinamizm katmış oluruz. aynı ortamlarda yapılan spor zamanla monotonlaşıp etkisini kaybeder diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Müzik insanın ruhunun gıdasıdır hangi duygularla daha çok yüklüyse o an bedeni o müzikleri dinlemek ister ve daha eğlenceli bir hâl alabilir yaptıgı iş

0|0
    0|0
  • muzık dınlerken kendımden gecemıyroum ama ıyı gelıyor aynı anda farklı seyelre odaklanamak kotu bı yanım :)

0|0
    0|0
  • Koşu arkadası ile daha iyi olur hem aktivite hem muhabbet

0|0
    0|0
  • ben hiç koşu yapmadım koşsaydım müzik dinlerdim. yalnızlık benim kaderim. bana koşarken arkadaşlık edecek müzikler olurdu heralde

0|0
    0|0
  • Koşuyu renklendiren yeğane şey turuncu sarı trafik lambası gibi nike eşofmanları giymektir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    278

Benzer Benceler

Yükleniyor...