SeçilStore
SeçilStore
SecilStore Markası portföyünde Gala-xi ile büyük bedene, Ilmio ile tüm kutlamalara uygun abiye elbise şıklığına, SCL ile modest giyim tarzına ve Seçil ile de güncel,modern ve çalışan kadınların tarzına hitap ederek, hem yurtiçinde hem de yurtdışında ürünlerini kullanıcılarına ulaştırmaktadır. 2021 yılından itibaren kaliteyi ulaşılabilir fiyatlarla sunarak büyük kitlelere ulaşmayı hedefleyen Seçil Store her tarz kadının tek adresi olmayı hedefliyor.

Özgün tasarımlarıyla modern kadının yaşam tarzına ilham veren, sezonun modasını ve dünya trendlerini içeren marka her sezon yaklaşık 600 parçalık koleksiyon sunmaktadır. Oldukça geniş bir yelpazede şıklığı, zarafeti ve güncel moda anlayışını taşımak isteyen takipçilerine her sene pek çok alternatifi sunarak online ve fiziksel mağazalarında hizmet vermektedir.

Türkiye genelinde 40 SecilStore ve 14 ILMIO mağazasıyla bulunmaktadır.

Bugün e-ticaret üzerinden dünyanın dört bir yanına ürünlerini göndererek, kaliteyi her yere ulaştırıyor. Yeni teknolojiler ve tüketici ihtiyaçlarına uyumlu, eşsiz alışveriş deneyimi ile büyümeye devam ediyor.

Son Paylaşımlar

Daha fazla detay görebilmek için kaydol ya da giriş yap

100 Xper puan
Moderasyon Başarı Oranı
Çok Süper Görüş Sayısı
YÜKLENİYOR...