MediaMarkt
Tüm elektronik ihtiyaçlarınız güvenli alışverişin adresi MediaMarkt'ta!
Avrupa’nın bir numaralı tüketici elektroniği perakendecisi MediaMarkt, 50 yılı aşkın birikimiyle 13 ülkede 1000’den fazla mağazası ve 65 bini aşkın çalışanı ile 900 milyonun üzerinde müşterisine hizmet veriyor.

MediaMarktSaturn Perakende Grubu’na bağlı MediaMarkt, satış öncesi ve sonrası uçtan uca müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet verirken dünya markalarını tüketiciyle buluşturuyor. Türkiye’de ilk mağazasını 2007 Eylül ayında İstanbul Ümraniye’de açtı. 2013 yılında da online satış kanalı mediamarkt.com.tr’yi hayata geçirdi.

Türkiye’nin en çok tercih edilen tüketici elektroniği perakendecisi olma hedefiyle mağaza yatırımlarına durmaksızın devam eden marka; ülke çapında 81 mağazası ve 2 binden fazla çalışanıyla hizmet veriyor. MediaMarkt mağazaları bilgisayar ve akıllı telefonlardan aksesuar, beyaz eşya ve küçük ev aletlerine, televizyon ve görüntü sistemlerinden ev sinema sistemlerine, fotoğraf makinelerinden bilgisayar oyunları ve konsollarına kadar birçok ürün çeşidini tek çatı altında sunuyor.

Son Paylaşımlar

Daha fazla detay görebilmek için kaydol ya da giriş yap

282 Xper puan
Moderasyon Başarı Oranı
Çok Süper Cevap Sayısı
YÜKLENİYOR...