Filenin Sultanları ile tek yüreğiz! Millilerimize güç verecek en yaratıcı mesajı yazıp benimle maça gelmek ister misin?

Süper haberlerle geldim; mücadele başlıyor KScanlar!

23 Ağustos itibariyle A Kadın Milli Voleybol takımımız, Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda mücadele edecek ve biz de KizlarSoruyor ile bu anlara tanıklık edeceğiz. Coşkumuz, inancımız, desteğimiz hep onlarla olacak ve maçları almadan dönmeyeceğiz!

Sadece maçları TV karşısında izlemek yetmez, kadının spordaki güçlü adımlarına hep destek tam destek! Orkid de millilerimize cesaret sponsoru olarak destek vermekle yetinmemiş. 1 - 26 Ağustos arası Carrefour mağazalarından alacağınız her Orkid paketi ile geleceğin sporcularına destek olabiliriz. Ben paketimi alıp destek oldum bile 😇 #GüçSende KScan, sporcularımızı tüm gücünle destekle!

Sıra geldi başka bir güzel habereee 🎈

26 Ağustos tarihinde Ankara’da oynanacak Türkiye - Bulgaristan maçında A millilerle bir arada olmak ister misin?

🏐
🏐
“Çok isterim ama nasıl?” diyenlere hemen açıklıyorum.

Bu soruya Filenin Sultanları’na desteğini hissettiren en güzel, en yaratıcı mesajı yaz; Ankara’da oynanacak bu maça Orkid desteği ile benimle birlikte gelecek kişi olma şansını yakala!

En güzel destek mesajını paylaşıp maça gidebilme şansı kazanmak için son tarih 22 Ağustos, duyduk duymadık demeyin! Birlikte millilerimize destek olurken bu şahane güne tanıklık edelim, kazanmadan dönmeyelim!

Hadi o zaman, pamuk eller bu sefer de Filenin Sultanları için klavye başına! #OrkidSeninle 👊💪

Güncellemeler:
1 ay
Tebrikler @yabababadu 🎊 Bugün oynanacak Türkiye-Bulgaristan maçına benim ile gelecek olan kişi sensin! Haydi Filenin Sultan'larına destek olup bu anı ölümsüzleştirelim! 🏐💪💪
Filenin Sultanları ile tek yüreğiz! Millilerimize güç verecek en yaratıcı mesajı yazıp benimle maça gelmek ister misin?
185
Görüşünü yaz