Ben Zeynep Casalini, KizlarSoruyor #ÜnlülerCevaplıyor'da müzik dolu bir beraberlik için sorularınızı alabilir miyim?

Merhaba,
Ben #ZeynepCasalini, hakkımda merak ettiklerinizi cevaplamak üzere KizlarSoruyor #ÜnlülerCevaplıyor etkinliğinde sizinle buluşacağım.
Dilerim ki müzik ve sevgiyle dolu bir iki saat geçirelim. Yarın saat 13.00-15.00 arası buluşmak üzere, sorularınızı şimdiden ekleyebilirsiniz.
Bu güzel röportajı yapabilememiz için bizi misafir eden Karakaya Retreat'e çok teşekkürler.
Ben Zeynep Casalini KizlarSoruyor #ÜnlülerCevaplıyor'da müzik dolu bir beraberlik için sorularınızı alabilir miyim?

Güncellemeler:
Merhaba KS,
Çok heyecanlıyım, güzel sorularınıza göz atıyorum :) Az sonra sizlerleyim.
Arkadaşlar,
Gördüm ki hem hayranım, seviyorum diyorsunuz, hem de yeni yaptığım hiçbirşeyden haberiniz yok! Teessüf ederim.
İltifatlarınıza teşekkürler. Kendinizi geliştiriniz. Ruhsal ve bedensel olarak iyiye dönüşünüz. Bunlar size nacizane tavsiyelerim. Hepiniz çok tatlısınız, öpüyorum :))))))))

28|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba, öncelikle bu ülkedeki gerçekten iyi seslerden ve sanatçılardan birisiniz benim için.

Duvar hâlâ severek dinlediğim harika bir şarkıydı. Bunu size doğrudan söyleyebilmek beni mutlu etti.

Soru kısmına gelirsek; ben bir transseksüel kadınım ve bu tür sektörler LGBT bireylerin kolay iş bulduklari nadir sektörlerden. Sizin müzik sektöründe LGBT bireylere bakışınız nedir ve karşılaştığınız kişi veya durumlar var mıdır?

Çok teşekkürler şimdiden, sanatınızı özgürce icra edebilmeniz dileğiyle:)

1|1
    0|0
    • Bu arada diğer sorularda herkes genç gösterdiğinizi söylemiş, onlara annesi kaç gösteriyor ki Zeynep Hanım yaşını göstersin demek istiyorum :) Üstad Deniz Türkali'ye selamlarla.

• Ben hiçkimsenin ÖZELLİKLE cinsel tercihlerini yargılayacak ya da sorgulayacak bir dünya istemeyenlerdenim. Öyle yetiştirildim, diğerlerinin özgürlüğüne yansımayan her özgürlük mübahtır :) Biz birbirimizi her zaman çok sevdik :)

• Harikasınız:)

Erkekler Ne Diyor 177

• Hangi ünlüye sorsak cevap vermedi.

en son ne zaman Namaz kıldiniz? Hacca gitmeyi düşünüyor musunuz?

Mezar tasiniza ne yaZdirmak istersiniz?

Teşekkürler

36|20
    0|0
  • Sertab erener'e benzediğini düşünen tek ben miyim acaba?

"Dokunma bana" adlı şarkıda seni görür görmez Sertab sandım.

8|4
    0|0
  • Bize göre iki aşk var:
    1) İlahi Aşk
    2) Vatan Aşkı

Size göre kaç aşk var?

16|7
    0|0
  • Çok güzel olabilirsiniz ama sitemizin kızları sizden daha güzel... Sizden güzel kızların bulunduğu bir ortama girmek daha önce sizi hiç huzursuz etti mi ablacım :D

12|3
    0|0
    • yağcılarda incek var :D

• bu mantıkta biri olduğuna göre sen de normal hayatında edep adap bilenlerin ortamına giremiyorsun anlaşılan.

• @4RENK pardonda ben kadinin itici oldugunu hayranlarina kapak olasi yorumlar yapmasini sevmedim, sevmedigim ozelligi kendimde olmasi münafıktir - benim daha ismimi bilmeden önyargili olmaniz sizin nasil biri oldugunu kanitladi. #RantOver 😊

• Öncelikle Hoşgeldiniz.

Sitede bulunduğunuz süre zarfı içersinde 500 kişiden mesaj gelse ve sadece 50 kişinin mesajını açma zorunluluğu olsa neye göre o mesajları açarsınız?

3|2
    0|0
  • sizi sesinizi sertap erener'e benzeten tek kişi ben miyim?
    bu kadar güzel sesiniz varken niye hakettiğiniz yerde değilsiniz?

8|0
    0|0
  • sanatçı olmasaydın hangi mesleği seçerdin

5|0
    0|0
  • Öncelikle hoşgeldiniz
    Zeynep hanım hep merak ettiğim bir soru vardı Duvar şarkınızda anlatmak istenilen Duygulara gem vurmak mı yoksa Hatalardan dolayı duyguları cezalandırmak mı?

4|3
    0|0
  • Hoş geldiniz

"Bu yaşta nasıl bu kadar güzel kalmayı başarabildiniz?" sorusu can sıkıcı değil mi?

Ömrümüz bir şekilde tükeniyor. Bu güzelliğinizin bir faydasını gördünüz mü?

1|1
    0|0
  • Öncelikle sitemize hoşgeldiniz diyorum

Çok güçlü bir sesiniz var bu sesi korumayı nasıl başarıyorsunuz bunu merak ediyorum.
    Peki sizin hayatta duvarlarınız var mı tıpkı şarkıda bahsedildiği gibi duvarları kime karşı örersiniz?
    Son olarakta
    Son zamanlarda severek dinlediğiniz bir şarkı var mı?

0|2
    0|0
  • Merhaba. Ben sizin şarkılarınızı duvar şarkısından sonra sıkça dinlemeye başladım. Şarkının benim için önemli bir yeri var. Sormak istediğim ise, çevrenizdeki savaş, doğal afet, açlık gibi olaylara karşı duyarlı davranıyor musunuz? Şimdiden teşekkürler.

0|0
    0|0
  • Burdaki minyon kızlar çok üzülüyor onları teselli edicek bir cümle söylermisiniz.. .)

5|2
    0|0
  • Öncelikle hoşgeldiniz

1. sorum:"Ya bu Sertap ERENER'e benzeyen kiz degil mi" replikleri halen sürüyor mu, bu size ne hissettiriyor?
    2. sorum: CASALINI soyadi ile cikarken bir risk aldiginizi dusundunuz mu? Bu soyad meselesi tartisma konusu oldu mu piyasaya girerken?
    3. Sorum: 2 evlilik yapmis bir kadin olarak, biz genclere evlilik konusunda "bakin ben bu hatayi yaptim siz yapmayin"dediginiz bir pismanliginiz ya da önerileriniz var mi, var ise bunlar nelerdir?

1|0
    0|0
  • Çocuğunuza aşı yaptirmadığınızı duymuştum , sizce bu tür aşılar zararlı mi gerçekten?

0|2
    0|0
  • öncelikle aramıza kısa süreliğine de olsa hoşgeldiniz , sizi müsadenizle yıllar öncenize götürmek istiyorum :>)

küçük yaşlarınızda yani 20 falan artık ilk beste ya da söz yazmaya başladığınızda kaç yaşlarınızdaysanız o zamanlarınıza

çevreniz ve arkadaşlarınız bu durumu nasıl karşıladı , nasıl yaklaştılar size , dalga geçen ya da hadi ordan falan diyenler oldu mu :D sizin tavrınız ne oldu?

0|0
    0|0
  • Sitede beğendiğim sanatçıyı görmek güzel. Hoşgeldiniz.

1|0
    0|0
  • Merhaba Zeynep,
    Sertap Erener'e olan benzerliğinizin size bir faydası veya zararı oldu mu? :):

2|1
    0|0
  • Pilavı mı en çok tüketirsiniz yoksa kuru fasulye mi?
    Ekmek banar mısınız nickimi nasıl buldunuz :)

2|1
    0|0
  • Oncelikle hoş geldiniz

Sizce ünlü olmak mı daha zor, ününü korumaya çalısmak mı? Populer kalmak için neler yaparsınız?

1|0
    0|0
    • Şarkı :) Popüler kalmak için müzik dışında bir şeye vakit harcamıyorum, o yüzden çok popüler kalamıyorum :)

• Cevap icin teşekkürler peki unlu olmak mi daha zor unlu kalmak mi bunu cevaplamamissiniz :D

• Duvar parçana bayiliyorum basarilarinin devamini diliyorum 😍😍

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    157

Kızlar Ne Diyor 118

• Hoşgeldiniz Zeynep hanim, diğer meslektaşlarınız makyaj veya efekt olmadan hic bir fotograf paylaşmazken, bu kadar doğal olabilmeniz neye bağlı?

https://i.hizliresim.com/rMlbG3.jpg
    Çok başarılı birisiniz, bizlere zaman ayırdığınız için teşekkürler.

7|2
    0|0
  • Hoş geldin Zeynep Abla.

Sanatçıyım diye ortada gezenler gibi hiç bir zaman sizi magazin programlarında gördüğümü hatırlamıyorum. Bir çok sesten daha kuvvetli ve kaliteli olmanıza rağmen piyasada çok fazla olmayışınız bununla alakalı sanırım.
    Hem ünlü olup hem ekrandan bu kadar uzak olmanın size yararı mı daha fazla zararı mı?
    /haa bu arada bu benim bakış açımdan takdire şayan 👏👏👏

4|2
    0|0
    • Hayat bir kere ve elimden geldiğince mutlu olup mutlu ederek yaşamayı seviyorum. Sanal hayatlar ilgi alanımda değil, ben de kendimden bu konuda memnunum doğrusu. Teşekkür ederim.

• Ben teşekkür ederim 🙏
      İyi günler 🙋

• Zeynep hanım Survivor 'a katılmayı düşünüyor musunuz _? :😂

3|3
    0|0
  • Merhaba,

1) Ülkemizde ve dünyada yorumunu beğendiğiniz isimler kimlerdir?

2) Sıradışı bir insan olduğunuzu düşünüyor musunuz? Bu soruyu ilk klibinizde mavili bir saçla şarkı söylemenizden tutun da hamileyken yüzmek için kayalıklardan denize atlayışınıza ve çocuğunuzun aşı konusundaki tutumuna kadar tüm tavırlarınızı inceleyerek soruyorum. Hep uçlardasınız sanki.

Keyifli günler dilerim, şimdiden kolay gelsin.

2|0
    0|0
  • Öncelikle şunu söylemeliyim ki sesiniz çok ama çok güzel. size daha böyle vurucu , melankolisi yüksek şarkılar yakışıyor nedense. çünkü çok derinlere inen bir sesiniz var. bu yüzden de derinlerde yatırdığımız küçük devleri tekrar ayağa kaldırıyor. benim merak ettiğim şu: bu kadar hisli okuyabilmeniz de yaşadıklarınızın etkisi var mı acaba? yoksa şarkı yaşamadıklarınızı anlatsa bile onu yaşamış gibi okuyabilecek yeteneğe mi sahipsiniz?
    ve bir sorum daha olacak aslında : sizin çok daha yükseklerde görünmeniz gerektiğini düşünenlerdenim bence ve sizce neden tam olarak bu aşamaya gelinemedi? sizin sesinizde biri dünyaya açılmalı. Sertab Erener'e ben de benzetiyorum bu arada ve ikiniz de harikasınız gerçekten. şarkınızı söylerken hissettiğimiz o his var ya... ufff...

0|0
    0|0
    • Birinci sorunuzun cevabı, ikisi de :)
      Kendim gibi olduğum için ve sistemin içine kendimi dahil etmeyi seçmediğim için olabilir.

• ( tam benlik cevaptı ) sistemin köleleştiremediklerindeniz :)) yaşasın biz :D

• Merhabalar Zeynep hanım,

Nacizane benimde size bir iki sorum olucaktı. Cevap verirseniz beni mutlu edersiniz.

Hedefinize ulaşırken bir çok zorluk ve engebeli yerlerden geçmiş olacaksınız bunları nasıl aştınız?

Yolunuzu takip edecek kişiler olsa onlara bir büyük olarak ne yapmalarını önerirdiniz?

Sizi anlatan güzel bir cümle var mı?

KS üyelerinin başarıya ulaşmak için buradan ne söylemek isterdiniz?

Şimdiden teşekkürler...

0|0
    0|0
    • Başarı da çok göreceli birşey bence. Öncelikle kendi kendinize başarıyı tanımlamanızı tavsiye ederim. Kendinizi en mutlu ve en iyi hissettiğiniz şeyleri yapmanızı tavsiye ederim.

• Değerli yorumunuz için teşekkür ederim Zeynep hanım.

Birtek son soruma cevap vermişsiniz diğer sorularımada nacizane cevap verebilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

• En tahammul edemediginiz muzik turu hangisi?
    Duydugunuz en keyif verici iltifat neydi 😇?
    Hangi konuda kesinlikle yeteneksizsiniz 😊?
    Vee unluler camiasinda cokca rastladigimiz "alisveriskolik" misiniz?

Simdiden cok tesekkur ederim hayatiniz istediginiz gibi olsun😊

0|0
    0|0
    • Hop müziğe tahammül edemiyorum :) İltifatlara bayılıyorum ama nasıl karşılayacağımı bir türlü bilmiyorum. Hem eğleniyorum, hem de bir lady gibi karşılayabilmeyi çok istiyorum :)
      Çizim konusunda çok yeteneksizim. Kesinlikle alışveriş kolik ddeğilim. Bir şey alacağım zaman mutlaka artık bunsuz yaşayamam diyebilmem gerekir :)

• Cok tesekkur ederim cevapsiz birakmadiginiz icin sorumu sans sizinle olsun 😊

• 😱😱😱😱 sizi bu sitede görmek... :D soruyu görünce nasıl bir tepki vereceğimi bilemedim 🙈 Soru sormaktan ziyade hissettirdikleriniz hakkında görüşümü paylaşmak istedim aslında. 'Duvar ve Dokunma Bana ' hiç sıkılmadan saatlerce dinleyebileceğim sayılı şarkılar arasındalar. Şarkının içine girip uzun bir süre çıkamadığım zamanlar oluyor. Sanki her bir noktayı damarlarımda hissediyorum. Bazıları acı veriyor ; bazıları ise cesaret... Söyleyecek pek bir şey de yok, nasıl bu kadar derin olabiliyorsunuz merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Merhabalar. Açıkçası ilk gördüğümde acaba troll mu diye düşündüm ama sonra olmadığına sevindim :) öncelikle müziğin hayatınıza nasıl girdiğini çok merak ediyorum. Ve başta kendinizi nasıl geliştirdiğinizi çok merak ediyorum. Şu an tanınmış güçlü seslerden birisiniz imkanınız da var gelişebilirsiniz ama ilk başta nasıl oldu da buralara nasıl gelebildiniz?

0|0
    0|0
  • Merhaba, şarkı söylemeye lise yıllarında başladığınız söyleniyor. Daha öncesinde şarkı söylemeyi, bu alanda ilerlemeyi düşündünüz mü? Bazı sanatçılarımız çocukluklarından itibaren hayal ettiklerini söylüyorlar. Yanılmıyorsam lise döneminde de bir arkadaşınızın teşvikiyle başlamıştınız. Eğer arkadaşınız sizi teşvik etmeseydi yine de şarkı söyler miydiniz, buna cesaret eder miydiniz? Yoksa şu an farklı birşey mi yapıyor olurdunuz?
    Teşekkür ederim.

0|0
    0|0
  • Duvar şarkıniz güzel gerçekten vay bee 45 yaşında böyle kalmayi nasıl basardiniz? Bana özel mesaj atabilirsiniz :D ya da yoruma yazin

0|0
    0|0
  • Öncelikle Hoşgeldiniz.

Italya ve Turkiye arasindaki kültürel farklar nelerdir? Siz hangi kültüre kendinizi yakin hissediyorsunuz?

Teşekkürler.

0|0
    0|0
  • Merhaba Zeynep Hanım. Duvar, Dokunma Bana şarkılarını hala severek dinliyorum.
    Sizin gibi değerli bir sanatçının ülkemizde olması çok güzel. Peki sanat hayatınıza İtalya'da ya da İngiltere'de devam etmeyi düşündünüz mü?
    Neden Türkiye'de kaldınız ve tiyatrodan neden müziğe yöneldiniz?
    Gençlere tavsiye verseydiniz tek cümle ile ne önerirdiniz?

0|0
    0|0
  • Merhaba Zeynep hanım. Hoşgeldiniz, şarkılarınızda yaşanmışlıklarınızı barındırıyor musunuz, yoksa yaşadıklarınızı yansıtmayan şarkılar mı yapıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Dokunma bana eheh he :) lise yııllarımda sabah 6:30 ve cd de hep bu şarkı çalardı derin sessizlik sebebiydi ^_^
    Soruma gelince,
    Aşkın tanımı günümüzde sizce de çok farklılaşmadı mı? Siz ilişkiyi yaygın mı saygın mı yaşanmasından yanasanız? Yani daha kısa nasıl desem karşıdakinin derinliklerini bilmeden sadece mutlu olmayı mı dilersiniz yoksa onun her zerresini tanımayı mı yeğlersiniz?

0|0
    0|0
  • Merhabalar , sizide ks ailemizde gormek mutluluk verici , hosgeldiniz..
    Cok degerli ve kulaga hitap eden parcalara dahada onemlisi Allah vergisi cok guclu bir sese sahipsiniz. Ben sizin parcalariniz icersinden en cok duvar ve ne yapsam isimli parcalarinizi begeniyorum.
    Peki sizin kendi parcalariniz icersinden favoriniz hangisi? Kolay gelsin simdiden, sorular saganak gibi yagmis bir hayli yorulucaksiniz :))

0|0
    0|0
  • Bir günde nasıl 4 xper oldunuz, sırrınızı bize de söyler misiniz?

1|1
    0|0
  • Umarim pisman etmezler 😅

0|1
    0|0
  • Bizim meşhur eğlenceli sitemize hoş geldiniz 😊
    Maşallahınız var bu yaşta, genç kalmayı nasıl başarıyorsunuz biraz açıklarmısınız sitemizin güzelleri biraz olsun sırlarınızdan yararlansın.

0|1
    0|0
    • Vejeteryanım, alkol, sigara kullanmıyorum, spor yapıyorum, fast food ve marketten yemek yemiyorum.

• Aynen öyle 👍 bende öyle yapıyorum. Duydunuzmu KS 😊

• Şarkılarınız güzel

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    98
Yükleniyor...