Sence 2017'nin kıskançlıkta zirve aşığı hangisi?

Kıskançlıkta çıtayı Everest'e çıkarmış 4 ünlü! Sence en en kıskancı hangisi?
  • Sence 2017'nin kıskançlıkta zirve aşığı hangisi?Ona iltifat eden mankeni engelleyen Burak Özçivit sebebiyle Fahriye Evcen.
    A seç
  • Sence 2017'nin kıskançlıkta zirve aşığı hangisi?Sinem Kobal ile Arda Turan'ın tüm yazılarını sildirmesi sebebiyle Kenan İmirzalıoğlu.
    B seç
  • Sence 2017'nin kıskançlıkta zirve aşığı hangisi?"Eşim güzel olsun istemem" açıklaması sebebiyle Alişan.
    C seç
  • Sence 2017'nin kıskançlıkta zirve aşığı hangisi?Murat Boz & Bahar Candan kaçamağından sonra ilişkiye ara vermesi sebebiyle Aslı Enver.
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|4
144115

En İyi Erkek Görüşü

• Murat Boz gay değil mi ya. Ne bu aşk haberleri. bir de aldatmış falan. Hem de Bahar Candan'la mı? O gerizekalıyla ilgilendiği için ara vermeyi bırak., Aslı geçirdiği zamana kahrolup hepten bitirmeli.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Siz saf mısınız ya kocanız benle kaçamak yapsa ya da karınız herangibi erkekle. siz ara vermicek ya da ayrılmıcak mısınız? isaretlemişsiniz bide aslı enveri. e iyi sevgilinizle maymun gibi bir onla bir bu bunla takılıp koklaşıp uyuyonuz o zaman siz.

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 114

• Bilmiyorum, paparaziyi takip etmiyorum

Ve ben bu kültürü de sevmiyorum.

Bize ne abicim milletin özel hayatından?

0|0
    0|0
  • kimi kıskanır kimi zoruna gider erkekler kıskanir çok aşırı ama aşırı kıskanclıgın luzumuda yok tez ayrılık getirir güven olduktan sonra hiçbirşeyin anlamı yok

0|0
    0|0
  • Tren yapmış insanların birbirlerini kıskanması bana saçma geliyor :D

A şıkkı dedim :D

1|0
    0|0
  • Biri yakisikli digeri guzel ama baskada bir haltlari olmayinca birbirlerini kiskaniyolar tabi cunku bunlar mutlu olmak icin yeterli degil kus ucabilir...

0|0
    0|0
  • Good morning
    ‏صباح الخير
    Herkese günaydın

0|0
    0|0
  • hepsi sadece gündemi meşgül etmek ve bu sayede prim yapmak için tasarlanmış bir fiil

0|0
    0|0
  • Bence bunların hepsi sahte sevgi.

Hepsi kariyer için birbirleriyle ilişki içindeler.

Gerçek aşk sokakta

#KendiDünyamınPrensiyim

0|0
    0|0
  • burak gibi bir adamı elde tutmak zor tabi.. o adamın yerinde olsam ben sadık olmazdım açıkçası :D kadın da otomatik savunmaya geçmiş :D

0|0
    0|0
  • Bence A. D şıkkı kıskanmak değil aldatılmak. Asli hanım keşke hiç barismasa idi.

0|0
    0|0
  • Bahar candan kıskanılıyosa helal olsun.

Aslıcım aldırma taşsın.

1|0
    0|0
  • Valla ben bu sanat dünyasının aşkına sevgisine inanmıyorum

0|0
    0|0
  • kıskançlığın zirvesi tabanaı mı olur kıskanıcak tabi

0|0
    0|0
  • Burak Özçivit ve Fahriye evcen
    Adamın karısını kıskanıyorum. Kendisini siz düşünün...👼
    Sia ✌

0|0
    0|0
  • Hepsi de çok kıskanç, çok aşık. O yüzden birkaç yıl sonra bitiyor aşkları. :):

0|0
    0|0
  • milletin ahlakını bozdular ahlaksızlar. kimin eli kimin cebınde belli degil

0|0
    0|0
  • Sevdiğinin arkasında duruyor Ve kimseye kaptırmak istemiyor.

0|0
    0|0
  • Kıskanmak iyi bir şey değildir çünkü bazı yerlerde yanlış anlaşılabilir bir durumdur.

0|0
    1|0
  • Ne yazayım ki?
    Adam almış her Çiçek’ten bir nebze ama mahoni işte

0|0
    0|0
  • Sinem Kobal ile Arda Turan'ın tüm yazılarını sildirmesi sebebiyle Kenan İmirzalıoğlu.

0|0
    0|0
  • Benim gerisi her 2. Dir

1|1
    0|0
  • 1. şık fahriye evcen

0|0
    0|0
  • Aldatmak , kaçamak mı oldu

1|0
    0|0
  • Alişan mı

0|0
    0|0
  • Fahriye tabiki

0|0
    0|0
  • Aslı Murat'a dönerek aptallık yaptı

2|0
    0|0
  • Bahar candan la nasil flört etmisse aklim alniyor

0|0
    0|0
  • Ben A diyorum.

0|0
    0|0
  • Hepsi normal

0|0
    0|0
  • Ünlüler kimin umrunda ki :D

1|0
    0|0
  • Tabiki fahriye evcen hayranım o kadina😊😊

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    84

Kızlar Ne Diyor 143

• İnsan sevdiği insani geçmişide olsa bişey paylaştığı insanın gözönünde olmasını istemez.. hazmedemez. kenan imirzaliogluda kökten çözmüş olayı yerinde bir davranış. kıskanćlığı bile kontrollü ve karizma. demekki sildirmeseydi gördükçe rahatsız olacaktı ve bu ilişkisine olumsuz yönde etkilicekti adamcagiz en başında bunun farkına varıp önlemini almış

0|0
    0|0
  • Ne yazmis su manken de engelletmis anlayamadim. Ee madem oyle bir adamla evleniyorsun bunlar olacak. Neslihani dahi kiskandi o. Asli geri dönerek hata yapmış nihal gibi biriyle adi cikana

0|0
    0|0
  • Sacmalamayin yav murat boz baharı napsin olay saçma yansıtıldı kesinlikle bence. nihal olsa belkiii dicem o da imkansiz

0|0
    0|0
  • Bunlar kıskançlık değil, zaten olması gerekenler. Popüler kültür kıskançlığı öne sürerek gavatlığı özendiriyor

0|0
    0|0
  • kenanın ki kıskançlık falan değil bana göre sonuçta kaç yıl arda ile evli gibiydi zaten bunu sildirsen ne fayda gerçekler değişmez.
    kenan da cansu dereyle fılmde o kadar öpüştü vs sinem koballa cansu dere kankalar gercekten tuhaf

0|0
    0|0
  • En sondaki b*ktan ona musamaha gosteren genislik yapmis olur ven kiskanc olunca ilk ikisi de normal geldi. Alisan zirvalamis salakca bir soylem.

0|0
    0|0
  • Bunların hepsi normal davranışlar bence. Böyle durumlarda kıskanmak ve ara vermek, konuşmaları sildirmek ve karşı cinsi engelletmek normal geliyor bana. Bir tek alişanın dedigini abartı buldum :))

0|0
    0|0
  • O değil de Sinem Kobal ve arda turan her haltı yedi. Birlikte yaşadığı tatillere gitti. Sonra da kadın gidip Türkiyenin en yakışıklı erkeği kenan İmirzalıoğlu ile evlendi. Demek ki böylesi yaranır

0|1
    0|0
  • Yani mankenin yaptığı hoş değil. çünkü onlar evli ve evli erkeğe sarkıntılık yapmış resmen kim olsa köpürür

0|0
    0|0
  • Fahriye'nin ki kıskançlık değil paranoyaklık alırı bir sahiplenme kaybetme korkusu
    İlerde Burak çok sorun yaşayabilir

0|0
    0|0
  • Eski ilişkiye bu kadar kafayı takmakla Kenan dedim ben

0|0
    0|0
  • Alişan'ınki kıskançlığa değil hayvanlığa giriyor. Aslı Enver diyorum. Aferin kız

0|0
    0|0
  • erkek kendine guveniyorsa ister kadini guzel ve bakimli olsun hatta kadin da erkegi icin oyle.. hangi devirde kalmis yahu!

0|0
    0|0
  • fahriyenin olayı tereyağından kıl çeker gibiydi. o yüzden fahriye. yani hiç sorunsuz lafını dinlediği için burağa tebrikler

1|0
    0|0
  • Kenan abi adammış kıskançlık genişlikten iyidir. B diyorum. 🦌

0|1
    0|0
  • Ahh asli ah böyle bir kız için seni aldatan adama şans verdin ya yazik ettin.

0|0
    0|0
  • Murat boz aslı enver kıskançlık değildik düpedüz aldatma kadın haklıydı yani ayrılmakla

0|0
    0|0
  • Ünlüler böyle ergen gibi tavırlarla gündeme geliyorlarsa bizde ünlüyüz o zaman.

0|0
    0|0
  • fahriye engellemis sadece ben o kadinin ebine asit yagmuru dökerdim hadi buna ne diyonuz?

0|0
    0|0
  • Simdide bir kitap okuyordum ve kiskanclik kelimesini okudum bildirim geldi 😂 A şıkkı😂

0|0
    0|0
  • alişanın olayı kıskançlık değil bencillik bence kadın güzel olursa ona niye baksın :D :D :D

0|0
    0|0
  • Fahriye diyorum. Ayrıca yaptığı çok saçma bir davranış.

0|0
    0|0
  • Aşk artık milletin ağzında sakız olmuş. Bu yüzden aşka artık inanmayın gençler.

0|0
    0|0
  • Alisan bence sonucta guzelse sana guzel senin esin ve baskasina ait degil sana ait o bu yuzden bu cok sacma bence

0|0
    0|0
  • O murat bozun aldatma meselesinden sonraki ara kıskançlıkla ilgisi yok ihanete uğramış bir kadının gidişi o saçmalamayin

0|0
    0|0
  • Ona iltifat eden mankeni engelleyen Burak Özçivit sebebiyle Fahriye Evcen.

0|1
    0|0
  • ben olsam aynısı yaparım Yani Sewgilme nişanlıma vs en küçk bir iltifat etse Bile hemn engellerim..

0|0
    0|0
  • Aslı enverin yaptığı kıskançlıktan çok mantıklıydı.

0|0
    0|0
  • Arda turanli haberleri kaldirttgi icin kenan dedim ama neysee

0|0
    0|0
  • Murat bozun olayi gercek mi ben onu yalan haber saniyordum

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    113
Yükleniyor...