2017'nin en bomba ayrılığı sence hangisi?

2017'de mutluluğa ulaşanlar kadar, evliliğini bitirenler de oldu, hepimizi çok üzdü! Peki seni en çok şaşırtan, en çok üzen ayrılık kime aitti?
  • 2017'nin en bomba ayrılığı sence hangisi?Gülben Ergen- Erhan Çelik
    A seç
  • 2017'nin en bomba ayrılığı sence hangisi?Demet Şener- İbrahim Kutluay
    B seç
  • 2017'nin en bomba ayrılığı sence hangisi?Murat Dalkılıç - Merve Boluğur
    C seç
  • 2017'nin en bomba ayrılığı sence hangisi?Tuba Büyüküstün - Onur Saylak
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|2
134139

En İyi Erkek Görüşü

• Murat-Merve. Merve’den kim ayrılır diye sorgulamıştım😂

8|2
    2|1

En İyi Kız Görüşü

• Demet şener ve ibrahim kutlayın mutluluğu bir başkasının mutsuzluğu üzerine kurulduğu için mutlu sonlarının olmalarını beklemek ne kadar doğru bilebilen

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 138

• Hepsi belliydi zaten ama Demet Şener ve İbrahim Kutluay'ın bu sene boşanmalarini beklemiyordum.

0|0
    0|0
  • Murat ve Merveyi çok sevinmiştim uyumlu ciftlerdi ayrılmalarına üzüldüm ayrılacaksanız neden evlendiniz o zaman hızlı bir sekilde evlendiler ve ayrıldılar çok kötü oldu

0|0
    0|0
  • Beni en çok üzen Sagopa Kajmer ile Kolera nın ayrılığı belki de tek sevdiğim kadın beni bırakıp giderse tamamen yıkan bu olacak😞

0|0
    0|0
  • Merve Boluğur'dan ayrılmak ahmaklık olsa gerek... Anlam veremedim ben , kadının suratı çok tatlı bence.

0|0
    0|0
  • Murata teesüflerimi bildiri yorum. O kıza yapılır mi bu ülen!! Mervecim o sana layık değildi zaten. Seninle bir cay içmek isterim😊😊 diyesin var

0|0
    0|0
  • Bence murat- merve. Abi böyle bir hatun bırakılır mı? İnsanın baktıkça bakası geliyor

0|0
    0|0
    • Zaten murat merve’yi bırakmadı ahahah😂

• Harbi mi ya? Bu kadar uzağım magazine. Üzüldüm muroya şimdi adamın ciğeri yanmıştır fkfkgkg

• Çok karışık orası valla ama merve yavaş ciğerini söktün adamın:( djdjdjdj

• Abi cok tatli bayan ya boyle bayan birakilirmi allah askina

0|0
    0|0
  • Valla yaa merve gibi bir kızdan neden ayrılır insan

0|1
    0|0
  • Sıkıntı usta bunlar.. ilgilenme fazla, evlerden uzak!!

0|0
    0|0
  • Bana göre benim ki ya bunlar alışkın böyle şeylere de ben alışkın değilim ağa 😥😪

0|0
    0|0
  • Bunların hepsi reklam ayrılığı
    en bomba ayrılık yılmaz vuralın göztepeden ayrılması

0|0
    0|0
  • Bunların hepsi de sönük ilişkilerdi. Pek etki yarattıklarını düşünmüyorum. :):

1|0
    0|0
  • Murat ve merve her ilişkide olabilir ama bunlarinki gercektende beklenmedik oldu

0|0
    0|0
  • Gayet yakışıyorlardı ilk ayrildiklarini duyunca bu kızdan kim ayrılır demiştim 😂

0|0
    0|0
  • Tuğba ve onur aşırı yakışıyorlardı birbirlerine yazık olmuş

0|0
    0|0
  • Umutlarımın benden ayrılması. Felan demeyeceğim. Tabiki Tuğba büyüküstün’ün ayrılmasına sevindim.

0|0
    0|0
  • Merve bolgur murat ilişkisinin bitmesine şaşırdım reklam gibiydi zaten

0|0
    0|0
  • M Ceceli kendimi aldatılmış gibi hissediyorum şerefsizim aklıma gelmişti 😂😂

0|0
    0|0
  • Merve kimlere gitmiş anasını satiyim. Tubayı hiç söylemiyorum zaten :/

0|0
    0|0
  • İyi kide ayrılmışlar kiskaniyordum ben ayriyim o yuzden Herkez ayrılsın :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    118

Kızlar Ne Diyor 133

• En bomba değil de, kime ne yaparsan Allah, aynısını yaşatır. Demet kutluay’a kapak ayrılık😁

0|0
    0|0
  • İki tarata severek ayrıldı. En bomba ayrılık tabiki murat ve merve.. Gülbende boynuzladı gerçi kalitesiz kadın

0|0
    0|0
  • Ben ayrilirsam bomba olur. Bunlarinki gayet dogal. Kimin eli kimin cebinde belli degil. % 99 birbiriyle yatmis sirayla degismece yapiyorlar. Haksizmiyim.

0|0
    0|0
  • Tabiki Murat Merve! Oranın %97 olması gerekmez miydi? :D

0|0
    0|0
  • Erhan çelik gibi yakışıklı ve güçlü bir Erkeği, Gülben Ergen gibi samimi bir kadın nasıl aldatır diye günlerdir kafa yormustum ama degmiyormus 😂

0|0
    0|0
  • İlgi alanımın tamamen dışı. Bundan boşanıp başkası ile görüntülenmeyecekler mi 2 gün sonra. Çokda seeyapmamak lazım

0|0
    0|0
  • Hiçbirine üzülmemiştim ama Merve ve Murat'ın ayrılmasına şaşırmıştım.

0|0
    0|0
  • Demet ile ibrahim..
    Demekki diger Demetin ahı buyuk oldu 😎

0|0
    0|0
  • Murat ve Merve.
    Çünkü en çok onları seviyordum bunların arasında ayrıldıklarını öğrenince hem üzüldüm hem şaşırdım/:

0|0
    0|0
  • Güzel gidiyor siye herkesin mutlu gördüğü onayladığı çiftin her türlü zorluğa göğüs germesine rağmen birden ayrılmaları şok edici

0|0
    0|0
  • Merveyle muratın aytılmasına hiç şaşmadım diyebilirim, zaten mutsuz, her an ayrılabilecek gibi duruyorlardı.

0|0
    0|0
  • Sanatcı ünlü degillermi şassırmıyrm hayatlarına bakarmısn yazık üzülüyrm para varda insanlık yok sevgi yok

0|0
    0|0
  • Gülen ergen Erhan çelikle ilişki mi yaşıyordu oha yeni duydum

0|1
    0|0
  • Bu da soru mu şimdi? Tabii ki de Murat Dalkılıç-Merve Boluğur ayrılığı

0|0
    0|0
  • Demet Şener- İbrahim Kutluay 11 yıllık evlilik bitmiş dile kolay

0|0
    0|0
  • Ibrahim Kutluay oburleri sanatci normal grliyor ibrahim kutluay aileye duskun gibi.

0|1
    0|0
    • Senin turkcen kotu ama yinede seviyorum seni :)

• Sen yanlislarinla bile guzelsin yanlis yazsan bile ben anliyorum senii :) kendine cok dikkat et hena 🙋🙋

• @Battista sende et dikkat tesekur ederim.

• Murat Dalkılıç ve Merve boluğur ikisini çok yakıştırmıştım ayrılmazlar diyordum

0|1
    0|0
  • yılların aşkıydı beeee demet şener ibrahim kutluay
    ama bunlardan hariç olarak annem ve babam bugün aldıkları karar.

0|0
    0|0
  • ben demet şener'e şaşırmıştım çünkü merve'nin zoruyla evlendiği murat dalkılıçın belliydi gülben'in de nasıl bir kadın olduğu

0|0
    0|0
  • Tuba Büyüküstün & Onur Saylak. Gerçekten süpriz oldu beklemezdim...

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    113
Yükleniyor...