2017'nin en ses getiren dizisi sence hangisi?

Eve geldiğimiz gibi televizyonun karşısına oturduk! 2017'de bizi ekranlara kitleyen bu dizilerden hangisi senin için en güzeli?

• Vatanım Sensin - Kanal D
    A seç
  • İçerde - Show TV
    B seç
  • Fi - Puhu TV
    C seç
  • Diriliş Ertuğrul - TRT 1
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

3|4
181225

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 225

• İçerde

3|11
    2|6
  • Fi ile İçerde arasında kaldım. İçerde dedim ama, gerek oyuncu kadrosu gerek senaryo gayet iyiydi. Tadında bırakmaları da efsane oldu. :)

7|11
    11|12
  • Diriliş Ertuğrul diyorum tabi ki.

Ama şimdiye kadar en beğenerek izlediğim dizi Medcezir oldu.

9|7
    6|16
  • Kurgu kısmı ağır basıyor olsa da "Vatanım Sensin" seçenekler arasında tercihim.

1|2
    4|1
  • Aslında 2017 nin en çok ses getiren daha doğrusu tufan koparan dizisi başladığı gibi aynı sezonda final yapan "İçerde" dizisi. Bu bir gerçek... Ama dediğim gibi bir sezon yağmuruydu ahmak ıslatan gibi geldi ve gitti.
    Son yılların en başarılı çalışması bence Diriliş Ertuğrul...
    Favori sıramda şu an ilk sıra...

0|0
    0|0
  • Türk dizi tarihine kısa sürede soluk getiren tek dizi bir daha böylesi gelmeyecek kesinlikle İçerde

3|4
    0|0
  • Kahramanla haini birbirine karıştıran iki bölümünden birinde türk kızını pavyon karısı gibi yunanla dudak dudağa kucak kucağa gosteren;
    Sözde tarih dizisi diye lanse edilen kepazeliği kınıyorum..
    birde örnek dizi diye koymussunuz..
    (*) Gerçi diziler komple kanalizasyon borusu orası ayrı..
    www.google.com.tr/.../amp

0|1
    1|1
  • Vatanım Sensini çok begenerek izledim..

1|3
    1|2
  • Vatanım Sensin sanıyorum. :):

1|2
    1|0
  • "Çemberimde gül oya" dizisi tarzında ince işlenmiş yakın tarih motifleri ve başarılı oyunculuklar beni şahsen mest ediyor... dünkü bölümde Azize hemşirenin sarıldığı kuzucuk bile rol yapıyordu adeta :)

1|2
    0|0
  • Memoli tabii ki de.

0|4
    0|0
  • Tabiki içerde 👍👌

1|3
    0|1
  • içerde

0|3
    0|1
  • Acık ara içerde !

0|5
    0|0
  • Vatanım sensin

2|2
    0|2
  • İçerde :)

0|0
    0|0
  • Bu oylamada Diriliş gecilmez 😄

2|1
    0|3
  • Vatanım Sensin çünkü Atatürk ve silah arkadaşları vatanımızı ne şekilde nasıl mücadele edip nelerle mücadele ettiğini hangi şartlarda bulunduğunu özetliyor hem de halkın ne kadar acılar çektiğini bunlara rağmen canlarını feda ederek savaştıklarını anlatıyor

0|1
    1|0
  • Dirilis ertugrul gercekten mukemmel bir dizi. atam ertugrul ile ayni boydan olmamin cok etkisi olmadi. Ilk bolumunu tvleri gezerken sansina rast geldim. Daha ilk bolumunde o savas sahnelerindeki usta oyunculuk etkiledi beni... IYI

1|3
    0|2
  • ben Türk dizlerini izlemiyorum ama fi bu yıl çok konuşuldu . izlemedim tabi :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    205

Kızlar Ne Diyor 181

• Bu şıklardan hiçbirini izlemedim ilgimi çekmiyorlar fakat "içerde" dizisi oldukça ses getirdi.

2017 dizilerinden "bizim hikaye'yi" izliyorum sadece.

1|3
    2|5
  • Fi Türk dizisine getirilmiş yeni bir soluk
    Diğerlerini izlemedim

4|3
    11|14
  • Fi💜

1|1
    2|7
  • Vatanım Sensin

2|4
    1|2
  • Yayınlandığı günden itibaren DİRİLİŞ ERTUĞRUL tabi ki 😍

2|1
    0|2
  • Diriliş
    Payitaht
    Fi

2|3
    0|2
  • Icerde

1|6
    0|2
  • hiçbirini izlemedim ama cevremde en cok konuşulan içerde dizisi olmuştu

1|3
    0|2
  • TV izlemiyorum

1|4
    1|0
  • İçerde misin evlat 😊😊😊

0|5
    0|0
  • içerde ve vatanım sensin güzeldi

2|5
    1|2
  • icerde dizisi

0|5
    0|0
  • En guzeli fi idi icerde ezelden esinlenme cok sahne vardi vatanim sensin yine saglam diziydi diriliş ertugrulu Okan Bayülgen olmasa nerdeyse hic bilmeyecektim

1|0
    2|1
  • sıfır bir blu tv :D

0|1
    0|2
  • Tarihimizi en doğru şekilde yansıttığı, başa gelen padişahları haremde değil milleti için savaşlarda ömrünü geçirdiğini anlattığı için Diriliş Ertuğrul ve Payitaht Abdulhamid

0|1
    0|2
  • Arkadaşımın önerisiyle İçerde'nin bir bölümünü izlemiştim ve beğenmiştim, diğerlerini hiç izlemedim. O yüzden oyum İçerde'den yana.

1|1
    0|2
  • İçerde dedim, sürükleyiciydi her bölüm sonu ne olacak diye merak ettiğim diziydi

0|5
    0|0
  • Tabi ki diriliş Ertuğrul

1|2
    0|1
  • Fi..

1|0
    2|1
  • Içerde efso

1|3
    0|2
  • Kızlar Devam