2017'nin en ses getiren dizisi sence hangisi?

Eve geldiğimiz gibi televizyonun karşısına oturduk! 2017'de bizi ekranlara kitleyen bu dizilerden hangisi senin için en güzeli?
  • 2017'nin en ses getiren dizisi sence hangisi?Vatanım Sensin - Kanal D
    A seç
  • 2017'nin en ses getiren dizisi sence hangisi?İçerde - Show TV
    B seç
  • 2017'nin en ses getiren dizisi sence hangisi?Fi - Puhu TV
    C seç
  • 2017'nin en ses getiren dizisi sence hangisi?Diriliş Ertuğrul - TRT 1
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

3|4
186228

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bu şıklardan hiçbirini izlemedim ilgimi çekmiyorlar fakat "içerde" dizisi oldukça ses getirdi.

2017 dizilerinden "bizim hikaye'yi" izliyorum sadece.

2|3
    4|5

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 227

• Kurgu kısmı ağır basıyor olsa da "Vatanım Sensin" seçenekler arasında tercihim.

1|2
    5|1
  • İçerde

3|11
    5|6
  • Fi ile İçerde arasında kaldım. İçerde dedim ama, gerek oyuncu kadrosu gerek senaryo gayet iyiydi. Tadında bırakmaları da efsane oldu. :)

8|11
    13|12
  • Aslında 2017 nin en çok ses getiren daha doğrusu tufan koparan dizisi başladığı gibi aynı sezonda final yapan "İçerde" dizisi. Bu bir gerçek... Ama dediğim gibi bir sezon yağmuruydu ahmak ıslatan gibi geldi ve gitti.
    Son yılların en başarılı çalışması bence Diriliş Ertuğrul...
    Favori sıramda şu an ilk sıra...

0|0
    0|0
  • "Çemberimde gül oya" dizisi tarzında ince işlenmiş yakın tarih motifleri ve başarılı oyunculuklar beni şahsen mest ediyor... dünkü bölümde Azize hemşirenin sarıldığı kuzucuk bile rol yapıyordu adeta :)

1|2
    0|0
  • Kahramanla haini birbirine karıştıran iki bölümünden birinde türk kızını pavyon karısı gibi yunanla dudak dudağa kucak kucağa gosteren;
    Sözde tarih dizisi diye lanse edilen kepazeliği kınıyorum..
    birde örnek dizi diye koymussunuz..
    (*) Gerçi diziler komple kanalizasyon borusu orası ayrı..
    www.google.com.tr/.../amp

0|1
    1|1
  • Dirilis ertugrul gercekten mukemmel bir dizi. atam ertugrul ile ayni boydan olmamin cok etkisi olmadi. Ilk bolumunu tvleri gezerken sansina rast geldim. Daha ilk bolumunde o savas sahnelerindeki usta oyunculuk etkiledi beni... IYI

1|3
    0|2
  • Türk dizi tarihine kısa sürede soluk getiren tek dizi bir daha böylesi gelmeyecek kesinlikle İçerde

3|4
    0|0
  • S1F1R B1R i neden eklemediniz, 1.5 yildir kalitesini bozmayan her gecen gun uzerine ekleyen, siddeti gosterdigi gibi, bir gece olunebilecegi, ya da suc ustlenip muebbet alinabilecegini anlatan dizi..

1|0
    1|0
  • diriliş bize aslımızı gayemizi hatırlatıyor geçmişimizden ibreti gelecegimizdede ikbalimize sahiplenmeyi de3gerlerimizi korumayı kenetleşmeyi tevhid inancından ayrılmamızı hatırlatıyor hayat cihad ve imandır diyor bizlere gerisi lagaligoddur diyor.

1|3
    0|3
  • Vatanım Sensin çünkü Atatürk ve silah arkadaşları vatanımızı ne şekilde nasıl mücadele edip nelerle mücadele ettiğini hangi şartlarda bulunduğunu özetliyor hem de halkın ne kadar acılar çektiğini bunlara rağmen canlarını feda ederek savaştıklarını anlatıyor

0|1
    1|0
  • Diriliş ertuğrul gerçeği yansitan bir dizi gerek edep adap olsun her sahnesiyle geçmişimizi anlatan başarılı kadrosu ile muazzam bir eser, başarı öyküsü ile günümüze yansıtılan özümüzü en iyi anlatan bir dizi.

1|0
    0|1
  • en iyi ya da en güzel filan olsa İçerde derdim ama soru en ses getiren olunca bence Fi. sağolsunlar bizim milletimiz kadın teni gördüğünde hemen hebele hübele olay yaptığı için, en ses getiren diziye Fi diyorum :)

1|0
    2|4
  • Vatanım Sensin şahsi görüşüm. Hayatta en sevmediğim şey Türk işi diziler fakat bunu iple çekiyorum :)

1|3
    0|2
  • Bu siteyi sadece modern hayattaki ve internet tayfası insanlar kullaniyor. Cevap verenlerde onlar. Daha köy insanlarımız, bu siteyi kullanamayan ve internet hakları olmayan insanlarda var cevap vermesi gereken. Bu sonuçlar tamamen kabul görülmemelidir. Ratingler ortada

0|0
    0|0
  • İçerde ve Diriliş Ertuğrul, ikisini de severek izliyorum. İçerdenin bölümlerini en baştan başlayarak bıkmadan her gün izliyorum (:

0|0
    0|0
  • En doğru şekilde yazılan en gerçekçi seçenek diriliş. Bu güne kadar tarihimiz hakkında bir sürü yalan ve aldatmaca diziler yazıldı oynandı bizim yalana değil gerçeklere ihtiyacımız var.

0|0
    0|1
  • Vatanım sensin bence, eşine ve halka hain olarak biliniyorsun ama aslında öyle değilsin, çok etkileyici dizi.

0|1
    0|0
  • Diriliş Ertuğrul tabi...
    Türk Dizilerinin standart konusu: 1 oğlan 2 kız, 1 kız 2 oğlan, zengin kız fakir oğlan, fakir kız zengin oğlan... bla bla bla sıktı artık. Kimin eli kimin cebinde belli olmayan dizilerden bıktık artık...

0|0
    3|4
  • Diriliş Ertuğrul tabii ki. Diğer diziler ne öyle saçma sapan.

2|1
    0|4
  • Cinsellik yok, aile ile oturup izleyebilirsin, tarihi anlatıyor... daha ne olsun... tabi ki Diriliş... 💪

0|1
    3|6
  • Biri seyrederken öylesine bir ara seyretmeye başladığımda, her defasında beni içine çeken bir dizi olmuştur, en heyecanlı yerinde ya reklam olmuştur ya da o bölüm bitmiştir, devamlarını hiç seyretmeyi beklemedim :)

0|0
    0|0
  • Sonuçlar çok yakın. Kaliteli yapımlar izleniyor işte

0|0
    1|0
  • İçerde. Kapı çakarken bile tak taka tak yapıyor insanlar. Büyük bir etki.

1|3
    0|0
  • Once upon a time. Türk dizileri üzgünüm ama maalesef yok olmuyor. En son Perihan Abla vardı sonra kaliteli bir şey gelmedi. Oda çook eski.

0|0
    0|0
  • Vatanım Sensin bana kalırsa çok başarılı ve merak hissi uyandıran tek yapım.

2|0
    0|0
  • ben Türk dizlerini izlemiyorum ama fi bu yıl çok konuşuldu . izlemedim tabi :D

1|0
    0|0
  • Vatanım sensin ve içerde arasında kaldım ama içerdeyi seçtim

1|0
    0|0
  • E hiç biri diyerek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz veya bizim hikaye 01 :D

1|0
    0|0
  • Vatanım Sensin güzel bir dizi. Diğerleri hiç ilgimi çekmedi :)

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    197

Kızlar Ne Diyor 185

• Fi Türk dizisine getirilmiş yeni bir soluk
    Diğerlerini izlemedim

4|3
    12|14
  • Fi💜

1|1
    3|7
  • Bence İçerde oda bile çok iyi değil...

0|0
    0|1
  • En guzeli fi idi icerde ezelden esinlenme cok sahne vardi vatanim sensin yine saglam diziydi diriliş ertugrulu Okan Bayülgen olmasa nerdeyse hic bilmeyecektim

1|0
    2|1
  • Yayınlandığı günden itibaren DİRİLİŞ ERTUĞRUL tabi ki 😍

3|1
    0|2
  • Fi dizisi Türk dizilerine kıyasla daha özgür daha cool ve daha engelsiz gibi geliyor. Ay yapımın internet aracılığıyla farkını ve kalitesini buram buram hissettiren nadir dizilerden. Ayrıca oyuncular da gayet başarılı. bir kere kadro güçlü. Senaryo güçlü. Yapım güzel. Sansür yok. Bir diziden beklediğim herşey var 👍

1|0
    1|0
  • Bence insanlar saçma sapan aşk dizilerinden sıkıldı hemen hemen her dizide konular birbirine çok yakın diriliş Ertuğrul bunun tam tersi ve tarihimizi çok güzel bir şekilde diziledikleri için çok iyi bir dizi

0|1
    2|0
  • hiçbirini izlemedim ama cevremde en cok konuşulan içerde dizisi olmuştu

1|3
    0|2
  • Tarihimizi en doğru şekilde yansıttığı, başa gelen padişahları haremde değil milleti için savaşlarda ömrünü geçirdiğini anlattığı için Diriliş Ertuğrul ve Payitaht Abdulhamid

1|1
    0|2
  • Vatanım sensin❤ kesinlikle biseyler katabilirligi yönünden güzel onun haricinde dizi izlemiyorum kimin eli kimin cebinde hep bence. Diriliş Ertuğrul da güzelmiş ama hiç izlemedim

0|0
    0|1
  • İçerde dedim, sürükleyiciydi her bölüm sonu ne olacak diye merak ettiğim diziydi

0|5
    1|0
  • Dizi izlemiyorum. Sadece fi yi izliyorum. Fi gayet iyi. Umarım tv için anlaşma yapılmaz. İnternet dizisi olarak kalsın.

1|0
    1|2
  • Heycanla carsambalari iple cekerek dirilis diyorum bu kdr muhtesem bir dizi daha olamaz hele aksiyon sahneleri o dovusmeler falan cok gercek

1|0
    0|0
  • Arkadaşımın önerisiyle İçerde'nin bir bölümünü izlemiştim ve beğenmiştim, diğerlerini hiç izlemedim. O yüzden oyum İçerde'den yana.

1|1
    0|2
  • fi'nin oyunculuk, kurgu muhteşem ya çok seviyorum çok güzel her karakteri tipe uygun yapmışlarr

0|0
    1|0
  • Oyunculuklar efsane. Tarihi gerçekleri ne kadar yansıtır bilemiyorum ama atmosfer çok güzel.

0|0
    0|0
  • Diriliş Ertuğrul tabiki de tarihimizi çok güzel anlatıyorlar çok beğenerek izliyorum

1|1
    2|0
  • Hiç takip etmiyordum ama "İçerde" dizisi oldukça çok takip edilen ve beğenilen bir diziydi.

0|1
    0|1
  • İzlerken içerde dizisini izlerken burada neden herkes vatan sevdalısı oldu bende bunu anlamadım 😂😂 bu arada dipnot hicbirini izlemedim bir kez bile

0|0
    1|1
  • Diriliş Ertuğrul gercelik barındırıyor en azından tarihte gecnleri bir nebzede olsa gösteriyor

1|2
    0|1
  • Türk dizilerinden sadece Abdülhamit i izliyorum o da çok düzenli sayılmaz

0|0
    0|0
  • En çok ses getiren bence, diriliş ertuğrul. Ama ben sadece fi yi izliyorum. Çok sevdim

1|0
    0|1
  • Ya görüşle tek tek okuyup disslike atanlar neyin kafasını yaşıyor? Vatanım Sensin diyorum

0|0
    0|1
  • Bunların hiçbirini izlemiyorum o yüzden bence Stranger Things

0|0
    1|1
  • Dogruyu soyliyecek olursam kirgin cicekler disinda hic bir turk dizisini sevmem 😊

0|0
    2|1
  • Normal Türkiye dizi standartlarını aşan bir dizi 'Fi'

1|1
    1|0
  • hangisi ses getirdi bilmem ama benim ilgimi çeken sadece içerde dizisiydi.

0|1
    0|1
  • İçerde hem senaryo hem oyuculuk olarak kendi türünde çok çok iyidi. Tabi diğerleride öyle

0|1
    1|0
  • Vatanım sensin tabiki o Atatürk sahnesi beni benden almıştı çok güzl bir yapim

0|1
    1|0
  • Ben hiçbirini izlemedim onun için bir şey diyemiyorum

0|0
    0|1
  • Kızlardan görüşlere devam
    155
Yükleniyor...