2017'nin en romantik çifti sence hangisi hangisi?

2017'de hepsi de magazin gündemine oturdu! Hepsinin aşklarına tanık olduk, beğendik, özendik, peki senin için romantikliğin arşa çıktığı çift hangisi?

KScanların oylarıyla belirlenecek çiftler adına Tema Vakfına bağış yapılacağını da unutma lütfen! 2017'nin romantik mi romantik çifti sence hangisi?
  • 2017'nin en romantik çifti sence hangisi hangisi?Bir anda magazin gündemine bomba gibi düşen Sıla - Ahmet Kural
    A seç
  • 2017'nin en romantik çifti sence hangisi hangisi?Diziden kopan aşklarıyla kalbimizi çelen Burçin Terzioğlu - İlker Kaleli
    B seç
  • 2017'nin en romantik çifti sence hangisi hangisi?Hem erkeklerin hem kızların hayallerini yıkan Burak Özçivit - Fahriye Evcen
    C seç
  • 2017'nin en romantik çifti sence hangisi hangisi?Yabancı gelin alıyoruz diye övündüğümüz Adriana Lima - Metin Hara
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

5|5
124107

En İyi Erkek Görüşü

• Adriana lima ve metin hara en olay çift ama en romantik görünen fahriye ve Burak ikilisidir.

9|6
    2|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkek olsam da dünyada bir tek kız, Sıla kalsa şöyle dönüp de bakmam. Böyle bir iticilik var onda ya sevmem kendisini. Zerre çekici bir yanı yok kadının ya. Kadın gibi gelmiyor bana hiç. Neresini seviyolar anlamadım. Ses desen, onu da itici kullanıyor. Hani böyle baskın ve biraz döver gibi şarkı söyleyince güçlü duruyo kafasında bu insanlar.

Burçin ile İlker dedim, diğerlerini hiç sevmem çünkü. Ama çok beğenmesem de görüntü olarak bakınca Fahriye ile Burak yakışıyor. Romantikliklerini nerden bilelim.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 106

• Sıla ve Ahmet Kural dedim, birbirlerine olan bakışları yeter.

9|2
    3|3
  • Sıla - Ahmet Kural... uzun ömürlü olur umarım :)
    i.cnnturk.com/.../5a0c461cae78490fe05b15fb.jpg

0|1
    1|0
  • Böyle flmler izlemem ben aksiyon olucak eskiya dunyaya hukumdar olmaz izleyin aşk mesk dizilerin hepsinden imreniyorum

1|0
    0|1
  • 2017 yi bekar geçirdiğim için liste dışı kaldım. o yüzden fazla heyecan yapmayın. 2018 şimdiden belli. :D

0|2
    0|0
  • İlk başta ki çift kesinlikle ayrılmasın. vallahi sılanın yazacağı şarkılarla perişan oluruz :) Sıla ve Ahmet Kural diyorum :)

0|0
    0|0
  • O çift ben olmadığıma göre.
    Hangisinin olduğu beni ilgilendirmiyor.
    Başkasının hayatından ban ne.

0|0
    0|0
  • Ben sılaya aşığım. ahmer kural da iyi çocuk. yakistirdim. baskasina gitse uziulcektim😄

0|0
    0|0
  • Ahmet Kural ın Sıla için Dünyayı yakarım havası var bakarken. Hiç kısıtlamıyor gibi. Ağır yaşıyor.

0|2
    0|1
  • Sıla'm çok beğeniyorum bu kadını ya.
    Asil bir kadın.

0|0
    1|1
  • Bu soruya da şöyle cevap veriyorum. Ben ve olacak sevgilim

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    96

Kızlar Ne Diyor 123

• Metin reis😂

2|1
    1|0
  • Sıla'nın yerinde olmak isterdim.

0|1
    2|0
  • Adi ana ve metin aşkı diye bisey yok tamamen cinsellik üzerine kurulu ve başka hedefler güden bir ilişki diyorum ben ona. Diğerleri de bazen bokunu çıkarıp kantarın topuzunu kaçırıyorlar. Ee romantik takılıyorlar da ne oluyor allah aşkına en uzun ilişkileri nekadar bu camianın. Külot değiştirme sıklığında aşk değiştirilmez. Aşkı bu insanlar basitlestirip gençlerinde algılarını değiştiriyorlar. Geçiniz.

0|0
    0|0
  • Tabii ki; Diziden kopan aşklarıyla kalbimizi çelen Burçin Terzioğlu - İlker Kaleli <3

2|1
    1|1
  • Sıla ile Ahmet Kural dedim.

Ahmet Kural gibi bakacak adamı bulsak yeter. Sesi de güzel hani, patlatır bir türkü. ♥

1|0
    1|0
  • Tabii ki Sıla ve Ahmet, birbirlerine nasıl bakıyorlar😍👏

0|0
    1|0
  • Burcu ve İlker ortalığı kasıp kavuşuyordu Sıla-Ahmet tahtı devraldı. Kısaca medya ve sosyal ağlar bize ne verirse biz onu alıyoruz..

0|1
    1|0
  • Çok sahteler, güzel de değiller hiç birini seçmek içimdem gelmedi.

0|0
    0|0
  • Perde arkasını bilemeyüük ammaaa gönlüm oğuz ataya hasretlik çeken Burçin ve ilkerden yana :D

1|0
    0|0
  • sıla ahmet kural çok zıtlar ve bir zıt anca bu kadar yakışır siyahın beyaza yakıştığı gibi

0|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    113
Yükleniyor...