2017'nin en popüler ünlü kadınını seçiyoruz, senin favori ismin hangisi?

Hepsi çok popüler, hepsi de güzel ama biz senin gönlünde yatan favori ismi merak ediyoruz KScan :)

Oylarınla belirleyeceğin ünlü isim adına Tema Vakfına bağış yapılacağını da unutma lütfen! Sence 2017'nin adından en söz ettiren, en en en popüler ünlü kadını kim olacak?
  • 2017'nin en popüler ünlü kadınını seçiyoruz, senin favori ismin hangisi?Her söylediği olay olan, dünya starı adayımız Aleyna Tilki
    A seç
  • 2017'nin en popüler ünlü kadınını seçiyoruz, senin favori ismin hangisi?Ses getiren albümü ile içimizi titreten Sezen Aksu
    B seç
  • 2017'nin en popüler ünlü kadınını seçiyoruz, senin favori ismin hangisi?Sosyal medyanın en çok konuşulan dizisi Fi'de, en konuşulan isim olmayı başaran Serenay Sarıkaya
    C seç
  • 2017'nin en popüler ünlü kadınını seçiyoruz, senin favori ismin hangisi?Her daim güzelliği ile gözleri bayram ettiren, 2017'nin taze gelini Fahriye Evcen
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|4
194198

En İyi Erkek Görüşü

• Aleyna Tilki kendinden fazlasıyla söz ettirdi. Oy hakkımı Aleyna Tilki'den taraf kullandım.

Fakat benim gönlümün favori sanatçısı Yıldız Tilbe.

4|2
    1|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 197

• Fahriye Evcen dedim, diğer şıklar ilgimi çekmediği için.

15|1
    7|5
  • Sezen abla içimizi titrettiği için ses tellerine sağlık.

1|0
    0|1
  • Sezen aksu içimizi titreten şarkılarıyla ömrümüzden ömür götürdü :)

1|0
    0|0
  • Sezen Aksu'nun bu listede olması çok gülünç gerçekten. İnsan ne işi var demeden edemiyor. Minik serçeye bir hakaret bu!

3|0
    0|0
  • Ünlüden kastın her yerden p*rno site popup ı gibi fırlayanı şu aleyna denilen kız ama kriter bu olmamalı
    Zeka nerede asalet nerede zerafer nerede?
    Zeka asalet ve zerafet denince büyük insan Sezen AKSU dan başkasını dersem dilimi keserler

1|0
    0|0
  • Sezen Aksu tabiki bu şarkısını aşk acısı çekenler bilir Yalnız yok böyle bir ses efsaneler Unutulmaz Tilki unutulur.
    https://youtu.be/iyE0a_fmtiY

0|0
    0|0
  • Sezen abla dururken kalkıp daha bara giremeyen onuda geçtim ehliyet almaya yaşı bile tutmayan kendini beğenmiş zavallı bir beyinsiz kızı seçecek kadar cahil değilim kusura bakma sezen abla seni burda oylamaya koydular😑

1|1
    0|0
  • A. mk şıklara bakmadan soruyorum Aleyna tilkinin orda ne işi var diğerleri tm ama daha dünün çocuğu Aleyna tilkinin orda ne işi var ha tercihim belli zaten fahriye evcen

2|0
    0|0
  • Her zaman Sezen Aksu, Yüreğe dokunan minik serçe, gerçek kadın figürü.
    Hiç tanışmasakta, sözlerinle dertlerime ses oldun
    İçim burkulduğun da alkolüme arkadaş...
    Ne geceler oturduk biz senle bundan haberin bile yok. Seviyorum seni koca yürekli insan🌹

0|0
    0|0
  • Bence Piyasadaki Şarkıcıyım Diye Geçinen Yıldız Abla Vs. Kişiler Hariç Yanlış anlamayın kötülemek amacım değil kişisel görüşüm şarkıcıyım diye geçinenlerden daha iyi şarkılaar yapıyor ve güzelde bir kız

Ben Onun Doğmasını 4 Yıl Bekledim 4 YIL
    👉Aleyna Tilki 👈

0|0
    1|0
  • Fahriye evcen gerçi medyayı pek takip etmiyorum ama yüzünden anlamadığım kadarıyla hem çok güzel hem tatlı hemde çok vahşi bir bayana benziyor aleyna kendini çok beğenmiş birisi egosu tavan yapmış durumda sapıtmaması dileğiyle herkese günaydın

0|0
    0|0
  • Sezen Aksuyu bunlarla bir mi tutuyorsunuz Allah aşkına

4|0
    1|0
  • Keşke Aleyna Tilki sanatsal şarkılar yapsa. Ama maalesef söylediği şarkılar basitçe. Sesine bayılıyorum şahsen. Ama ilerde petek dinçöz gibi olacağından korkuyorum

0|0
    1|0
  • Arkadaşlar dış görünümü için seçim yapmıyoruz. populerite ve sanat hayatı hakkında oy kullaniyoruz. bazıları konu yu yanlış anlamış herhalde )))

0|0
    0|0
  • sezen hanım olmasını temenni ederim hem hanım efendi hemde annedir. annler kutsaldır

1|0
    0|0
  • Koskoca Türkiye 4 kadına mı kaldı?
    Nerede şehit anneleri mesela? Soyunmayan kadınlar neden değersiz?
    Nerede saçı yolunan grup yorum üyeleri?

3|0
    0|1
  • Bu yeni yetmeleri Sezen Aksuyla aynı ankete koymak hata bence..15-20 sene sonra hiçbiri hatırlanmayacak bile.

1|0
    0|0
  • Bence Aleyna Tilki çünkü çok söz ettirdi kendinden.

0|0
    1|1
  • Magazini takip etmeyen ben Aleyna Tilki'yi fazlasıyla duydum. Popüler olduğu açık ve net belli.

0|0
    2|0
  • Fahriye evcen tek geçerim bir gülüşü tarlayı tumbu sattırır. Evde ki karıyı boşattırır. Hele koton reklamları yok mu 😄😃😀

0|0
    2|0
  • Erkekler Devam
    177

Kızlar Ne Diyor 193

• Buradaki kadınların populerlikleri biraz sondu yeni isimlerden olmalıydi.

0|0
    0|0
  • Sezen Aksu.

1|0
    0|0
  • Serenay❤️

0|0
    1|0
  • Fahriye için durmadan çok güzel güzelliği ile demeniz baydı, Tamam hoş kız ama abartılcak bir güzelliği yok zaten ergen ergen hareketleriyle kıskançlığıyla kaprisiyle baydı herkesi. Kızın yüzü dolgu botox dolu hâlâ bişey yaptırmadım genlerdengelne deyip aptal yerine koyuyor bizi, eski halini görmesek yutcaz yalanlarını

0|0
    0|0
  • Şöyle bişey var Serenay güzel ama ilgimi çekmiyor Aleyna daha neki hiç bişey sezen aksu tabiki kadınların kadını ama fahriye aşık olduğum bir kadın ondan fahriye giyimi fiziği güzelliği ile

0|0
    1|0
  • Bana oyuncak almadılar bugün eve oyuncak almadan gidiyorum diye bebek gibi mızmızlanan bir insan tanesi nasıl olur da minik serçeden fazla oy alır anlamıyorum

0|1
    0|0
  • Serenay bence.. Fi'deki performansından dolayı.. Tam bir genç yetenek, çok başarılı buluyorum oyunculuğunu..

0|0
    1|0
  • Sezen Aksu'nun bu listede olması alenen hakaret. Popüler şakşakcılarla gerçek sanatçıların mukayese edilmesi cidden rahatsız edici.

1|1
    0|1
  • Böyle bir bağış en çok minik serçemize yakışır ❤🐦🐥

2|0
    0|0
  • Aleyna tilki seçeneklerde olmamalıydı o daha gelişimini tamamlayamamış ki 😉
    Oyum fahriye evcenden yana 👍

0|0
    0|1
  • "dünya starı adayımız Aleyna TIlki " woww, çok sakacisiniz (!)

2|0
    1|0
  • Fahriye Hanım çünkü dünden bugüne onin oyunculuguyla flimleri izlemek usta bir oyuncu ve güzel bir bayan.

0|0
    0|1
  • Aleyna Tikiyle Sezen Aksu nun yanyana geldiği kategoride oylama bile yapmam. Dünyanın en saçma olayıdır bu.

0|1
    0|0
  • 2017'nin en başarılı erkeği dediler en mantıklısı bile beni düşündürttü ama burdaki benim için tek makul olanı söylemezsem haksızlık ederim o kişiye Fahriye Evcen diyorum 😊

0|0
    1|0
  • Sosyal medyanın en çok konuşulan dizisi Fi'de, en konuşulan isim olmayı başaran Serenay Sarıkaya

1|0
    1|0
  • Yılın popüler ünlü kadını genç yaşta dul kalan Şehitlerimizin eşleridir

2|0
    0|0
  • Fahriye Evcen hem sade hem şık hem duru hem çok güzel tabiki Fahriye 😍😍

0|0
    0|1
  • Serenay Sarıkaya kadar cesur sahnelere imza atan olmadı bence kesinlikle serenay👄💘❤💙💚

0|0
    0|1
  • Fahriye bacı bir bana mı itici geliyor? Neyse ben Minik Serçeyi oyladım.

0|0
    0|0

• Serenays kız cidden her şeyi o kadar içten oynuyor ki fi dizisinde başarısı tartışılmaz benc e bu işte işinin kalitesiyle gündemde olunması gerekiyor serenays da gayet bunu başarıyor 💫

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    173

Benzer Benceler

Yükleniyor...