2017'nin en popüler ünlü kadınını seçiyoruz, senin favori ismin hangisi?

Hepsi çok popüler, hepsi de güzel ama biz senin gönlünde yatan favori ismi merak ediyoruz KScan :)

Oylarınla belirleyeceğin ünlü isim adına Tema Vakfına bağış yapılacağını da unutma lütfen! Sence 2017'nin adından en söz ettiren, en en en popüler ünlü kadını kim olacak?

• Her söylediği olay olan, dünya starı adayımız Aleyna Tilki
    A seç
  • Ses getiren albümü ile içimizi titreten Sezen Aksu
    B seç
  • Sosyal medyanın en çok konuşulan dizisi Fi'de, en konuşulan isim olmayı başaran Serenay Sarıkaya
    C seç
  • Her daim güzelliği ile gözleri bayram ettiren, 2017'nin taze gelini Fahriye Evcen
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|5
191195

En İyi Erkek Görüşü

• Fahriye Evcen dedim, diğer şıklar ilgimi çekmediği için.

13|1
    7|5

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 194

• Aleyna Tilki kendinden fazlasıyla söz ettirdi. Oy hakkımı Aleyna Tilki'den taraf kullandım.

Fakat benim gönlümün favori sanatçısı Yıldız Tilbe.

4|2
    1|0
  • Sezen abla içimizi titrettiği için ses tellerine sağlık.

1|0
    0|1
  • Sezen Aksu'nun bu listede olması çok gülünç gerçekten. İnsan ne işi var demeden edemiyor. Minik serçeye bir hakaret bu!

3|0
    0|0
  • Fahriye evcen güzel değil ki? Yaprak dökümünde ki hali doğal hali çirkin yani. Onu o hale götüren estetik doktorları güzel bence

1|1
    0|0
  • Arkadaşlar dış görünümü için seçim yapmıyoruz. populerite ve sanat hayatı hakkında oy kullaniyoruz. bazıları konu yu yanlış anlamış herhalde )))

0|0
    0|0
  • Aleyna kadın mıydı :D

3|0
    0|0
  • A. mk şıklara bakmadan soruyorum Aleyna tilkinin orda ne işi var diğerleri tm ama daha dünün çocuğu Aleyna tilkinin orda ne işi var ha tercihim belli zaten fahriye evcen

2|0
    0|0
  • Sezen Aksuyu bunlarla bir mi tutuyorsunuz Allah aşkına

4|0
    1|0
  • Kim ne derse, desin 2017 yılının en popüler ismi Aleyna Tilki.

0|0
    1|0
  • Serenay sarıkayaa favori

0|0
    1|0
  • Bence Aleyna Tilki çünkü çok söz ettirdi kendinden.

0|0
    1|1
  • Keşke Aleyna Tilki sanatsal şarkılar yapsa. Ama maalesef söylediği şarkılar basitçe. Sesine bayılıyorum şahsen. Ama ilerde petek dinçöz gibi olacağından korkuyorum

0|0
    1|0
  • Bu yeni yetmeleri Sezen Aksuyla aynı ankete koymak hata bence..15-20 sene sonra hiçbiri hatırlanmayacak bile.

1|0
    0|0
  • Her zaman Sezen Aksu, Yüreğe dokunan minik serçe, gerçek kadın figürü.
    Hiç tanışmasakta, sözlerinle dertlerime ses oldun
    İçim burkulduğun da alkolüme arkadaş...
    Ne geceler oturduk biz senle bundan haberin bile yok. Seviyorum seni koca yürekli insan🌹

0|0
    0|0
  • Koskoca Türkiye 4 kadına mı kaldı?
    Nerede şehit anneleri mesela? Soyunmayan kadınlar neden değersiz?
    Nerede saçı yolunan grup yorum üyeleri?

3|0
    0|1
  • Hiçbiri

0|2
    0|0
  • Magazini takip etmeyen ben Aleyna Tilki'yi fazlasıyla duydum. Popüler olduğu açık ve net belli.

0|0
    2|0
  • Ünlüden kastın her yerden p*rno site popup ı gibi fırlayanı şu aleyna denilen kız ama kriter bu olmamalı
    Zeka nerede asalet nerede zerafer nerede?
    Zeka asalet ve zerafet denince büyük insan Sezen AKSU dan başkasını dersem dilimi keserler

1|0
    0|0
  • Hiçbiri.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum onu görünce bir hoş oluyor içim sadece.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    174

Kızlar Ne Diyor 190

• Sezen Aksu.

1|0
    0|0
  • Buradaki kadınların populerlikleri biraz sondu yeni isimlerden olmalıydi.

0|0
    0|0
  • Serenay❤️

0|0
    1|0
  • Yılın popüler ünlü kadını genç yaşta dul kalan Şehitlerimizin eşleridir

2|0
    0|0
  • Fahriye için durmadan çok güzel güzelliği ile demeniz baydı, Tamam hoş kız ama abartılcak bir güzelliği yok zaten ergen ergen hareketleriyle kıskançlığıyla kaprisiyle baydı herkesi. Kızın yüzü dolgu botox dolu hâlâ bişey yaptırmadım genlerdengelne deyip aptal yerine koyuyor bizi, eski halini görmesek yutcaz yalanlarını

0|0
    0|0
  • Sezen Aksu

1|0
    0|0
  • Serenay Sarıkaya, tabii

0|1
    1|0
  • Serenay bence.. Fi'deki performansından dolayı.. Tam bir genç yetenek, çok başarılı buluyorum oyunculuğunu..

0|0
    1|0
  • Fahriye evcen

0|0
    0|0
  • Gülben Ergen

0|0
    0|0
  • Aleyna hep gündemde..

0|0
    1|0
  • Şöyle bişey var Serenay güzel ama ilgimi çekmiyor Aleyna daha neki hiç bişey sezen aksu tabiki kadınların kadını ama fahriye aşık olduğum bir kadın ondan fahriye giyimi fiziği güzelliği ile

0|0
    1|0
  • Sezen Aksu'nun bu listede olması alenen hakaret. Popüler şakşakcılarla gerçek sanatçıların mukayese edilmesi cidden rahatsız edici.

1|1
    0|1
  • Böyle bir bağış en çok minik serçemize yakışır ❤🐦🐥

2|0
    0|0
  • Serenay Sarıkaya

0|0
    1|0
  • Aleyna tilki seçeneklerde olmamalıydı o daha gelişimini tamamlayamamış ki 😉
    Oyum fahriye evcenden yana 👍

0|0
    0|1
  • Aleyna Tikiyle Sezen Aksu nun yanyana geldiği kategoride oylama bile yapmam. Dünyanın en saçma olayıdır bu.

0|1
    0|0
  • Sezen ulaan sksks

0|0
    0|0
  • Sezen AKSU...

2|0
    0|1
  • Fahriye Evcen

1|1
    1|0
  • Kızlar Devam