Sosyal medyanın gülen yüzleri olan bu isimlerden hangisi yılın kadını olmayı hak ediyor?

Kimi büyük zorluklar atlattı, kimi ise esprili dilleriyle günümüze neşe kattı; ama hepsinin ortak bir noktası vardı: Yüzlerinden gülümsemeleri hiç eksik olmadı! Peki bu kadınlardan hangisi yılın kadını?
  • Sosyal medyanın gülen yüzleri olan bu isimlerden hangisi yılın kadını olmayı hak ediyor?Bacağını kaybetse de neşesini asla kaybetmeyen kanser savaşçısı Neslican Tay
    A seç
  • Sosyal medyanın gülen yüzleri olan bu isimlerden hangisi yılın kadını olmayı hak ediyor?Anneee TV kanalıyla annelere ilk elden yardımcı olan, deneyimleriyle bilgilendiren Ceyda Düvenci
    B seç
  • Sosyal medyanın gülen yüzleri olan bu isimlerden hangisi yılın kadını olmayı hak ediyor?Kadın sorunlarını tiye alan paylaşımlarıyla hepimizi güldüren, güldürürken bilinçlendiren Yasemin Sakallıoğlu
    C seç
  • Sosyal medyanın gülen yüzleri olan bu isimlerden hangisi yılın kadını olmayı hak ediyor?Annelik konusunda oluşturduğu eğitici hesabıyla yeni annelere yardımcı olan Akasya Asıltürkmen
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|2
158176

En İyi Kız Görüşleri

• Linç yemek istemiyorum fakat bu Neslican Tay ilk başlarda gerçekten hayata tutunmaya çalışan bir kadın gibiydi. Şimdi ünlülerin ve sosyal medyanın fenomeni olunca bir anda yaşam koçuna döndü. Şu halinde bile prim kasma, reklam yapma peşinde bana samimi ve inandırıcı gelmiyor. Genç bir adam onunla fotoğraf çekilmek isterken neslicanın yanındaki beyden izin isteyip izin aldıktan sonra neslicanla fotoğraf çekilmesi ve neslicanın fotoğraf karesinde halinden baya memnun tavırlara bürünüp Twitter da bu çocuk hakkında kaba sözler paylaşması iyice midemi bulandırdı.

0|0
    1|0
  • Oyunculuğuyla, kör bir anneyle büyümesine rağmen çocuklarına harika bir anne olmasıyla, gülüşüyle her hareketiyle takdir edip hayran olduğum ve samimiyetiyle yılın kadını olmayı hakettiğine inandığım kişi Ceyda Düvenci dir.
    Yaseminin instagramda yaran videolarına bayılıyorum 😁
    Neslihan ‘Allah şifasını versin bir de akıl fikir versin. Bence bu listede olmayı haketmiyor diğerlerine ayıp 🙈🤭neyse susuyorum.

2|1
    6|1

En İyi Erkek Görüşleri

• İnsanin aklı ve iradesi güçlü ve kuvvetli ise , neşesini geri kazanma ve bu duruma cabuk adepte olması uzun sürmez . şartlar ve imkanlar bu gibi talihsiz olayların önemini büyük ölçüde güçlendiriyor. zor malesef , empati yaparken bile kendimizi irite ediyoruz zor geliyor o sebebden neşemizi kaybetmeli miyiz yoksa kazanmalı mıyız çok sade yorumlamalı ve gerçekçi olmamız gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Bacağını kaybetse de neşesini asla kaybetmeyen kanser savaşçısı Neslican Tay

8|3
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

156174
  • Neslican tay tabiki. Her zorluğa karşı gülümsemek kolay değildir. Diğerleri ile kıyaslamam bile.

1|0
    0|0
  • Neslicanın yanında diğerleri kim ki?

3|1
    3|0
  • kanserinin hepimizin yaşadığı çeşitli sorunlar gibi bir sorun olduğunu, neşesini neden kaybedecek olmasını gerektiğini söylemesi çok güzeldi. İnsanların gidip de ona ayyy yazık kıyamam tarzı şeyler yazdığında deli oluyorum sizin acımanıza kimsenin ihtiyacı yok bence

1|0
    0|0
  • Bacak kaybetmek çok kötü bir şey. Bir gün istediğin gibi koşabiliyordun, diğer gün hiç hissetmediğin bir protezle yürümeye çabalıyorsun. Buna rağmen depresyondan çıkabiliyorsun. Müthiş bir şey. Hayatımda eksiklik harici kötü bir şey yok ve ben depresyondan çıkamıyorum.

1|0
    0|0
  • Trajedi güçlü olmanın kaynağı olarak görülmelidir. Ne çeşit bir zorluk yaşarsanız yaşayın ya da ne kadar acı verici bir deneyim olursa olsun, eğer umudunuzu kaybederseniz, asıl trajediniz bu olur derler. Neslican Tay herşeye rağmen umudunu kaybetmeyen, her zorluğa göğüs geren güçlü bir kadın o yüzden A diyorum.✌

1|0
    1|0
  • Cunku o kadr hak eden bir insan ki ilk once daha sonra bir kadın helal olsn bu ulkede insanlar ilk once bedensel engeli olan insanlari yargilamaktan vazgecsinler asıl engelli olan kisiler kafasinin icinde beyin tasimayan mahlukatlardr. Bu durumda bile hayata tutunuyrsa ne mutlu gurur duyuyrm boyle kadinlardan...

0|0
    0|0
  • Benim için kesinlikle neslican ayağınin teki kesik ay i zamanda aldığı kemoterapi yüzünden saçları sıfıra vurulmuş ama hayattan bir an bile inancını kaybetmemiş savaşan bir Zeyna :) umutsuz olduğum zamanlarda Instagram dan yazdıklarını okuyorum kesinlikle çok güçlü bir karakter

0|0
    0|0
  • Neslican tay tabiki takip de ediyorum onun başına gelen her insanın başına gelir hiçbir zaman pes etmiyor çünkü hayatı yaşamayı seviyor ve 4 elle sarılıyor başkaları olsa bu kadar sabırlı olabilir mi bilemiyorum bu tür hastalıklar savaşarak atlatılıyor çoğu kaybeden umudunun tükenmesiyle hayatını kaybediyor Allah yardım etsin her bu durumda olanlara güç kuvvet versin inş

0|0
    0|0
  • Akasya Asiltürkmen'in annelik konusundaki eğitici hesabıyla Annelere ve anne adaylarına yardımcı olması hem çocuklarımız hem annelerin sağlığı bilinçli olması açısından çok önemli

0|0
    0|0
  • Neslican gerçekten çok güçlü. Yani çok enerjik kötü şeyler yaşanmasına rağmen. İnşallah iyi olur. Ben neslican ve yasemin diyorum. Yasemini de çok seviyorum. Çok güldürüyor beni😃

1|0
    0|0
  • Umut olmadan yaşanmaz , ve bu kadın şimdiye kadarki gördüğüm herşeyden daha umutlu ayrıca benim de umutsuz olduğum zamanlar oluyor Instagram'da takipçileriyle ettiğim için hemen paylaştığı postlara bakıyorum moralim yerine geliyor umut ve hayat dolu bir insancık kısacası...

0|0
    0|0
  • Başına gelenler benim başıma gelse hayata küserdim...
    Neslican Tay... Yüzünden gülümseme eksik olmasın

1|0
    0|0
  • neslihan tay demek isterdim ama onu görünce içim burkuluyo. her ne kadar neşesi eksik olmasa da neyse Rabbim yüZünü hep güldürsün inşallah... yasemin doğal komik bir kız

1|0
    0|0
  • Yasemin sakallioglu çünkü her olayı dramatize eden kadınların bir nebze olsun hayati kendilerine zehirletmek yerine gülümsemeyi denemelerini istiyor kadın biraz yaşayın diyor elbette acı da var ama dermansız dert yok kafaya daha çok takarak daha çok sorun çağrıştırma diyor kadın

0|0
    0|0
  • Ceyda Düvenci özürlülerin baştacıdır bu iş için çok emek veriyordu. Şimdi de annelik konusunda bilinçlendirme yapıyor. Onu hep takdir etmişimdir.

0|0
    0|0
  • neslican tay bana önceden çok samimi geliyordu Ama şu son davranışlarından sonra çok samimiyetsiz gelmeye başladı bu yüzden bence Ceyda Düvenci

0|0
    1|0
  • Neslihan Tay, enerjisini kaybetmemeye çalışan iyi bir kadın. Ceyda Düvenci ve Akasya Aslıtürmen'in yaptıkları ise biraz işsizlik gibi geliyor bana. Yasemin Sakallıoğlu sempatik ve komik kadın ama yılın kadını hiçbiri olamaz kanımca.

0|0
    0|0
  • Neslican var iken diğer seçeneklere bakmadım bile.. Bir insan hayata karşı bu kadar dik ve azimli olabilir mi? Asla neşesini kaybetmeyen harika bir kadın..

0|0
    0|0
  • Keşke Neslican şu soytarıların arasında olmasaydı. 🤔😒

1|0
    0|0
  • Neslican Tay Takipçisiyim. ALLAH yâr ve yardımcısı olsun.. Çok güçlü bir insan ve birçok kişiye örnek olmalı.

1|0
    0|0
  • Koca yurekli bazı insanlar gerip oluyor morali mitivasyonu sıfır ve bazılarıda varki bir bacaginı kaybetmiş kanserle savaşanlar var 👏👏👏

1|0
    0|0
  • Azmi enerjisi hiç solmayan gülüşü ve hiç bitmeyen umuduyla Neslican...

1|0
    0|0
  • Ceyda Düvenci'nin mücadeleci ruhuna , herkesi kucaklayan insanlığına, dostluğuna hayranım. Eşi de en büyük destekçisi. Çok güzel bir aile.

0|1
    0|0
  • Kanser kolay atlatılabilecek bir hastalık değil ve insanı yıpratan birçok yanı var ; kemoterapi , direnç kaybı , insanların ölecek gözüyle bakması. Bu kadar sıkıntıya rağmen hala sevinci neşesi varsa bravo.

1|0
    0|0
  • Neslican i ayri bir yerde tutuyorum. Onun bu yasama davası, ve herşeye rağmen hayata tutunma cabasi ben de buyuk hayranlik uyandiriyor.

1|0
    0|0
  • Tabii ki de Neslican. Hayata karşı duruşuna hayran kaldım. Allah sağlığını ve neşesini kaybettirmesin inşallah. 🙏

0|3
    0|0
  • Neslihan tay kesinlikle yaşam enerjisi herkese hasta ya da sağlıklı ya da kalbi ruhu hasta olan insanlara örnek olabilecek biri

1|0
    0|0
  • Maddi gücü iyi olan insanlar Nesli gibi olmalı. Ön planda olan insanlar diğer insanlar tarafından her zaman örnek alınıyor. Ama biz ne yazık ki 125.000 liralık nafakaları görüyoruz 😔

1|0
    0|0
  • Bacağını kaybetse bile hala neşesini koruyan bir kadın sahip olduğu yaşamı sonuna kadar hak ediyordur. Zaten neşeye sahip olmayan birisi neden hala yaşamaya devam eder ki?

1|0
    0|0
  • Yakınımdaki kanser hastalarının yaşadıkları dramları görünce bu kızın bu kadar güler yüzlü pozitif olması çok hoş bir şey. Allah acil şifalar versin.

1|0
    0|0
  • Sosyal medyaya itibar etmem, sosyal medya ünlüsünü de sallamam yolda görsem selam vermem adam/kadın yerine bile koymam

1|0
    0|0
  • Sevgili Neslican tabi ki. Hayata sıkı sıkıya tutunan güçlü bir kadın. Kendisi muhteşem bir kadın.

1|1
    0|0
  • tabikide neslican tay onun o kadar zorluklara rağmen neşesini asla yitirmeyişi çok imrendiriyor doğrusu

0|0
    0|0
  • Kanserle mücadele her kesin harcı değildir bence onun için Neslican T.

0|0
    0|0
  • Bacağını kaybetse de neşesini asla kaybetmeyen kanser savaşçısı Neslican Tay.

0|0
    0|0
  • Bayiliyorum yasemine her seferinde tam on ikiden vuruyor tum duygulari

0|0
    0|0
  • Akasya’yı takip ediyorum açıkçası. Çünkü çok güzel bir enerjisi var, insan mutlu oluyor.

0|0
    0|0
  • Çünkü en zor hayat onun hayatı ve buna rağmen gülebilmiş

1|0
    0|0
  • Neslican’dır. Kendisi hayatımda gördüğüm yaşamayı seven en yürekli ve pozitif insan. Kendisi sayesinde sigarayı bırakmış bulunuyorum. Bir gün denk gelirsek teşekkür etmek isterim.

0|0
    0|0
  • Böyle olaylar hep uzaklarda başka ülkelerde olurdu bizde çokta üzerinde düşünmezdik ama Neslican aynı memleketten ve sanırım bu konuda en üst makamda olan bir kız karşısına çoğumuzun bir kaç günde pes edeceği zorluklar çıkmasına rağmen güçlü kalmış ve neşesini kaybetmemiş bir kız. Güzel yanları bunlarlada bitmiyor bu güzel enerjisini sadece kendi için değil sosyal platformlarla bizlerle ve başka hasta olan arkadaşlarımız ile paylaşıp onlara umut oluyor. Ve bunlar sadece görünen kısmı. İyiki varsın Neslican.

1|0
    0|0
  • Kanseri yenen Neslican Tay, diğer seçeneklerdekilerin yaptıkları da güzel şeyler

1|0
    0|0
  • Annelere eğitim verme sonucunda çocuklara daha iyi bir gelecek hazırlayan ebebeyinler oluşması ülke açısından daha topluma yararlı insanın yetişmesi çünkü

0|0
    0|0
  • Harikasın Neslican! Bu azmini gururla ayakta alkışlıyor; en küçük şeylerden dünyayı kendimize dar edenlere çok güzel bir örnek oldun. Sağol varol.

1|0
    0|0
  • Hepside birbirinde kıymetli ama ceyda hanımın anneliği ve evlat mücadelesi bende başka yer eder

0|1
    0|0
  • Ülkemizde bir sürü bazı engeli olan çok insan var ama ister kolu ister bacağı olmasın engel kalpte olmasın yeterli :) Neslican Tay <3

1|0
    0|0
  • yasemin'de kaldı aklım ama Neslican hayata ve insanlara bu kadar duyarlıyken ona duyarsız kalmak mümkün mü? o yüzden Neslican diyorum;) bu arada diğer seçenekleri saçma buldum:)

1|0
    0|0
  • Ben Ceyda DÜVENCİ dedim ama diğerleride gerçekten iyiler.

1|0
    0|0
  • Neslican Tay tabiki ama diğer kadınlar da gülüşlerini hiç kaybetmesin. ❤️

1|0
    0|0
  • Neslican Tay bu ünvana ćok yakıştı. Ne dersiniz? 😉

3|0
    0|0
  • NEslihan Tay tabiiki! Bir kadin her şeye kadirdir!

1|0
    0|0
Daha Fazla
280
Yükleniyor...