Acun ve Şeyma boşandı! Şeyma Subaşı, Çağatay Ulusoy ile beraber iddialarına ne diyorsunuz?

Duruşma sonrası ilk açıklama! "Severek evlendik, Yürütemedik, saygıyla da ayrılıyoruz!" #acunilicali #seymasubasi #enmagazinn EnMagazin (@ennmagazinn)'in paylaştığı bir gönderi ()

Biliyorsunuzdur, Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın boşanacakları konuşuluyor her yerde ve Çağatay ile Şeyma aşk yaşıyor diyorlar. Sizce doğru mudur? Çağatay'ın dövmesini Şeyma fotoğrafının altına yazmış. Acun ve Şeyma boşandı! Şeyma Subaşı, Çağatay Ulusoy ile beraber iddialarına ne diyorsunuz?Gerçek midir sizce bu olay?
Güncellemeler:
Tek celsede boşandılar, iddialar doğruymuş.

2|2
7987

En İyi Kız Görüşleri

• Seyma subaşı genç ve güzel bir kadın parası için sevmiştir acunu acun sayesinde kraliçeler gibi yaşadı Çağatay Ulusoy konusunda bişey diyemem belkide evde sadece oturup sohbet etmişlerdir bilemeyiz acun daha önce de 1 evlilik yapıp boşanmışti yani acun kimbilir neler yapıyor ayrıca acunun medyada ne kadar güçlü olduğunu öğrendik daha önce seyma ve Çağatay haberini yayinlatmamis acun bey düşünün acun ılıcalınin çok güçlü biri olduğunu daha önce survivora katılan ve elendikten sonra survivor ile ilgili iddialarda bulunan merve buyuksaraç nedense yıllardır hiç adı anılmiyor hiç haberlerde bahsedilmiyor

0|0
    0|0
  • Boşanacakları belliydi zaten bu kadın acunu sevmiyor her fotoğrafında belliydi. Erkekler biraz kör oluyor bu konularda. Ama umarım çağatay bey bu kadınla beraber değildir. Adam yurtdışına açılacak netfilxde fantastik dizi falan yaptı. Kariyerine balta vurur bu ilişki resmen.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• zannetmem ama eğer doğruysa çağatayın türkiyede işi biter acun istediği anda çağatay biter net içicilikten zaten davaları var satıcılıktan gonderirler cezaevine en yuksek cezayıda alır veya benzeri şekile cağatayı bitrebilir acunun istmesi yeterli boşunamı hukumeti okadar yaladı yuttu umarım doğrudur haraketlensin biraz ortalık

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

7785
  • Kime ne faydası var demek istiyorum. Şu insanların boşanmalarına neden bu kadar dünya meselesi haline getiriliyor anlamam.

1|0
    0|0
  • Şok oldum. Gece biri bununla ilgili bir soru sormuştu ama ben inanmamıştım. Yalan haberdir diye, meğersem doğruymuş..

0|0
    0|0
  • Çağatay Şeyma ile Acun Deren Talu ile iddiaları var
    Zamanla belli olur

3|0
    0|0
  • zenginin parası züğürdün çenesini yorardı, şimdi seks hayatları da bizi yormaya başladı.
    onlar sevişiyo biz yoruluyoruz. üstümde bir halsizlik var demek ki çağatay seks yaptı

1|1
    0|0
  • Sabahtan beri herkes bunu konuşuyo ya alican ulusoymuş, soyisim benzerliği. Ayda 125 bin liraya ek seyahat masraflarını ödicekmiş acun ılıcalı. Şeyma para için evlendi şimdi de gül gibi yaşicak

0|0
    0|0
  • Ohaa şok oldum ya o düğün kaç paraya maal olmuştur bunlara sırf o yüzden bile oturup bir daha düşünelim derdim ben 😀 acun gibi zeki bir adam nasıl kullandirabildi kendini bu kadına ya gerçekten çok şaşırdım...

0|0
    0|0
  • Yuva yıkanın yuvası olmaz diye boşuna dememiş atalarımız. Eden bulacaktı buldu. Çağatay Şeyma ilişkisi olacağını sanmıyorum. Şeyma şu an yaşattığını yaşıyor.

0|0
    0|0
  • Tabi adamin okadar parasini götürdü simdi bosanir, tabi nafakaya güveniyordur. Kezbandi simdi ne oldu, yani siz siz olun zengin koca bulun.

0|0
    0|0
  • Sanarsın futbolcu başka bir kulüp ile görüşüyor 😅 ne kadar normal bir olay herhangi bir namusa sahip olamamak.. namussuz oluyorsun halbuki birine desen kavga çıkar hayret

0|0
    0|0
  • şu gündeme bak şehit var bundan da haberiniz var mı

0|2
    0|0
  • Gençler birbirini görmüş sevmiş. Acun'a da yol vermek düşer.😃

0|0
    0|0
  • Bu nasıl evlilik ikiside birbirini aldatmis saçma sapan şeyler🙄

0|0
    0|0
  • Sen misin karını boşayan al işte bak senden yakışıklıyı bulunca kocaya kaçtı acun.
    Bu ünlülerin hayatlarına acıyorum. Sadakat yok bari evlenmesinler boşuna.

0|0
    0|0
  • silivri adliyesine geldiler hatta saat 2 gibi yazık oldu ya

0|0
    1|0
  • Acun gelmiş 50 yaşına, Şeyma biraz hayat yaşadı Acun'da..
    Eee artık layığını buldu... olması gereken buydu zaten...

0|0
    0|0
  • Ay yuhhhhh deren talunun adının karışması bile rezillik.

0|0
    0|0
  • Yazık ya mide bulandirici acunun altina bol bol yatti şimdi sıra Çağtayda ahahahahha

0|2
    1|0
  • 24 saat bu konular üzerine analitik bir çalışma yürütüyorum. Bu haber benim için inanılmaz bir öneme sahip.

0|0
    0|0
  • Sana ne diyorum, size ne diyorum, kime ne diyorum...
    Şu kadını konuştuğunuz kadar gülse Birseli nili canan hocayı konuşsaydınız keşke

1|0
    0|0
  • Kimin eli kimin cebinde belli olmayan ünlüler dünyasından bir örnek daha.

3|0
    0|0
  • Çokta önemli bir konu şimdi Şehit haberlerinin üzerine bu kadar düşmezler yazık ülkenin haline bak

0|2
    0|0
  • Çağatay Şeymaya bakar mıığ😂 Hadii bu konuyu tartışalım

2|0
    0|0
  • Tamamdır artık 1 ay bunları konuşuruz o değil de ben de bu Şeymayi sevmeye başladim nedense hiç olmayacak bir şey olmuştu

0|0
    0|0
  • Bunlar yoldan çıkmış. Sonra baskalarindan da sıkılırlar.

0|0
    0|0
  • asci sofore, sofor bahcivana, sonra herkes bahcivana. 😒

0|0
    0|0
  • yalnız acun baya ağlamış hacı gözler şiş.
    birde şeymaya bak, dünya umrunda değil.
    işte bütün hatunlar böyle birader

0|0
    0|0
  • Aman düşündüğümüz şeylere bak aylarca bu konuşulur şimdi

0|0
    0|0
  • Yılan hikayesine dönmüş şeyma çirkin bence çağatay ona bakmaz

0|0
    0|0
  • Ünlülerin ilişkilerine akıl sır erdiremiyorum ama bildiğim tek şey ilişkilerinin sonunun hep ayrılık olduğu 🧚‍♀️

0|0
    0|0
  • Çağatayın özel hayatı artık cok fazla gündem olmaya basladı
    Böyle giderse diziler almamaya başlayacak artık bunu

0|0
    0|0
  • hadi len eğer bunlar boşanırsa yuh derim valla mi vay anasını

0|0
    0|0
  • Para bir yere kadar, kadın genç ve güzel olunca gözü kayması bence normal ama boşansın bir önce.

0|0
    0|0
  • ben bu çoçugun bu kadar karektersiz olacagını sanmıyorum hele de arada acun var iken yalandır

0|0
    0|0
  • Hicbisey demiyorum Acun a az bile
    Allah in sopasi yok ama adaleti is forever

0|0
    0|0
  • Sıradan biri boşanmak istese aylarca süründürüyorlar ama

0|0
    0|0
  • Daha dun iyilerdi ya ne ara bosandilar hayret birsey sasirdim bu unlulerin ozel hayatı cok hizli. Birlikte degillerdir umarim

0|0
    0|0
  • ünlüler dünyası çok garip akü kimin eli kimin cebinde belli değil

gerçi şeyma da haklı evli kalıp parasını yicene boşanır nafakasını yer

0|0
    0|0
  • Çağatay değilmiş Alişan Ulusoy diye başka birisiymiş. Dövmelere gelince tesadüf olabilir tek Çağatay mı biliyor o yazıyı

0|0
    0|0
  • Bu da mı gol değil 🤦🏻‍♀️ Acunla Şeyma devam eder sanıyordum.

0|0
    0|0
  • Magazin takip etmem ama şu kadını ben biliyordum ee demek ki yuva yıkanın yuvası olmazmış.

0|1
    0|0
  • Bırakın kim ne yapıyorsa yapsın, içmeye ayranları yok kim, kiminle nerede. Ne zaman evlenecek. Bunların araştırmasını yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • Çağatay Ulusoy'un da sevgilisi vardı.
    Yine zincirleme asfghjkkhgj

0|0
    0|0
  • boşansınlar skmde bile değil zaten işim gücüm var çukur a saldırıyolar

1|0
    0|0
  • Çağatay Şeymayı bir siksinde görsün anasını. Acundan daha iyisini mi bulcak

0|1
    0|0
  • Bunların aşkıda kendileride bir bok olmaz s2m aşklarını

1|0
    0|0
  • Bilinen birşeydi Acun da Şeyma Subaşı'nı aldatıyor hem de Defne samyelinin kızıyla

0|1
    0|0
  • Acun bu kadını, cok sımarttı boyle olacagı bellydi o da, yetmez, gıbı bebekte cafe actı ee altına, eden cocuk kendinin yanı sıra etrafıda kokutur

0|0
    0|0
  • Genç bir kız için paradan önemli şeyler var acun 50 yaşında kızın halini düşünün düz duvarı tırmanıyor

0|0
    0|0
  • çocuk dövmesine yazdığı kelimeyi foto altına yazmış ee aşk var. abi nasıl bağlantı kuruyor bu magazinler

0|0
    0|0
  • Paranın gücü adam kızı yaşındaki kızlarla evleniyor bir Erzurum lu olarak kınıyorum acunu

0|0
    0|0
Daha Fazla
112

Benzer Benceler

Yükleniyor...