2018'in en sevilen dizi çifti bunlardan hangisi?

Dizi aşklarına ba-yı-lı-yo-ruz! Hepsini kendimizle özleştirip onlara hayran kalıyoruz. Peki sizin favoriniz bunlardan hangisi?
  • 2018'in en sevilen dizi çifti bunlardan hangisi?Can Yaman - Demet Özdemir / Erkenci Kuş
    A seç
  • 2018'in en sevilen dizi çifti bunlardan hangisi?Burak Deniz - Hazal Kaya / Bizim Hikaye
    B seç
  • 2018'in en sevilen dizi çifti bunlardan hangisi?Aras Bulut İynemli - Dilan Çiçek Deniz / Çukur
    C seç
  • 2018'in en sevilen dizi çifti bunlardan hangisi?Aybüke Pusat - Tolga Sarıtaş / Söz
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
96143

En İyi Erkek Görüşleri

• Tolga Sarıtaş yakışıklı bir kardeşimiz ve yengeyle de gayet uyumlu 😄

0|0
    0|0
  • Kötünün iyisi. Demet özdemir son 3 dizisindede zengin patronla aşk yaşıyor. Can yamanda son 3 dizisinde patron rolünde çalışanına aşık oluyor. Çukur desen küçücük bir semt istanbulu yönetiyor. Bu diziler insanların zekasını küçümsüyor ve hala izlenip prim veriliyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Ben bunların hiçbirini izlemiyorum. Avrupa yakası dizisinden Burhan Altıntop ve Makbule demek istiyorum

1|0
    0|0
  • Her zorluğa rağmen ilişkilerini el üstünde tutmayı sevgiyi saygıyı öğreten gösteren örnek alınası bir çift bu yüzden “Erkenci Kuş” “Sanem-Can”

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 141

• Hiç biri eski diziler daha da tat veriyor yeni diziler hiç samimi değil

0|0
    0|0
  • Not: dizi aşklarına BA-YIL-MI-YO-RUM! Hiçbirini kendimle özdeşleştirmiyor, onlara hayran falan kalmıyorum. Sevgiler.

0|0
    0|0
  • tam tv cahiliyim hiçbirini tanımıyorum B olan çocugu koton reklamında görmüştüm ama

0|0
    0|0
  • Â şıkkı minyon tipli bayanlar benim hoşuma gidiyorda...

0|0
    0|0
  • Ben kesinlikle Candivit diyrum. Yakışıyorlar da bak. Mutlu olsunlar inşallah.

0|0
    0|0
  • Çukurdayız falan filan :D Bu çiftlerin hepsi bana samimiyetsiz geliyor.

0|0
    0|0
  • Aybüke Pusat ve Tolga Sarıtaş'dan yana oyumu kullandım.

0|0
    0|0
  • bzim hikaye filiz ve barış rollerini iyi yapıyolar ve yakışıyolar birbirlerine 😊😊

0|0
    0|0
  • Vah vah bu dizilerle büyümemte olan ergenlere vah ki ne vah..

0|0
    0|0
  • Bence hem birbirine yakışıyorlar birde bu çifti çok seviyorum..

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    131

Kızlar Ne Diyor 94

• Cukur diyorum.🙈 cunku bana gore Aras Bulut Iynemli cok iyi bir oyuncu. Oyle bir gecer zamanki de meteyken evi yaktigi sahne cukurdaki patlamari falan iyi yani ne diyebilirm 😇😇😇

0|0
    0|0
  • Can Yaman'ın patron olduğu bir getir götür işi arıyorum 😂

0|0
    0|0
  • çukuru izlemedim pek o yüzden onu seviyorum diğerlerinde bireysel olarak hepsini seviyorum ama çift olarak hiçbirini fazla mi kıskancım acaba sjsj 😂

0|0
    0|0
  • Onur Tuna - Sevda Erginci bence.
    Yasak Elma Can'dır :)

0|0
    0|0
  • Ya bu Tolga Sarıtaş iyi güzel hoş da oyunculuk yok adamda yaa

0|0
    0|0
  • Tüm erkenci kus'a bakanlara sesleniyorum: Sizin suratina türküreyim!

0|1
    0|0
  • %100 türk çifti temalı yapmacıksız diğerleri fazla kibarlık fazla conconluk ve anca filmlerde dizilerde olur dedirten türden

0|0
    0|0
  • Zaten hazalin sevdigi erkek tipi belli hep böyle erkeklerle beraber yakistiriyorim

0|0
    0|0
  • Çünkü en üstte bu vardı :) diğerlerini de seviyorum ama

0|0
    0|0
  • Can yaman

2|4
    0|1
  • Kızlardan görüşlere devam
    84
Yükleniyor...