2018 yazının en favori şarkısı hangisi?

2018 yazına damgasını vuracak, ortamları inletecek, herkes o şarkıda dans edecek dediğin favori yaz şarkın hangisi?
  • 2018 yazının en favori şarkısı hangisi?Aleyna Tilki- Yalnız Çiçek
    A seç
  • 2018 yazının en favori şarkısı hangisi?Hadise- Farkımız Var
    B seç
  • 2018 yazının en favori şarkısı hangisi?Ömer Topçu feat. Demet Akalın- Oh Olsun
    C seç
  • 2018 yazının en favori şarkısı hangisi?Edis- Roman
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|2
164217

En İyi Erkek Görüşleri

• Aleyna Tilki- Yalnız Çiçek
    Kim ne derse desin, kız yapıyor. Eleştirmek yerine destek olunması gerektiğini düşünüyorum.

Selena Gomez ile aynı gün şarkı çıkarıp onunla rekabet etmesi (hatta önde olması) bile yeterli bir sebep.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Hepsi kötü, hiçbirini beğenmedim.

Umarım bu soru karsıma çıkmaz artık

1|0
    4|1
  • Iyi de bu anketi zaten aleyna kazansın diye yapmışsın. Yanına koyduğun şarkılar şu an aleynaya rakip olan şarkılar değil. Aleynanin sarkisi guzel sesi de guzel ama klip pedofili mesaj içerikli. O klibi şiddetle kınıyorum.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 215

Kızlar Ne Diyor 162

• Aleyna Tilki'yi beğendim ama çabuk sıkıldım o şarkıdan da. Üstelik klipte gerçekten çok çirkindir ve oyunculuk da çok iyi değildi bence. Yine de şarkı ve ses olarak Aleyna. Demet Akalın'ınki resmen roman havası. Sözler de hep aynı şeyler etrafında dönüyor. Kötü ☆

0|0
    0|0
  • Kızın sesine bayılıyorum tamam biraz tuhaf haraketleri olabilir sırf bu yüzden çoğu kişi ondan hazetmiyor da olabilir ama hakikaten sesi güzel başarılı bir sanatçı diye düşünüyorum

0|2
    0|0
  • Ediz.. Aleynanın şarkısını ve klibini sevemedim. Bence şarkı ve aleyna uyumlu değil.. Demet her zaman iyi ama hep aynı.. Hadisenin da daha iyileri oldu.

0|0
    0|0
  • Edisin de buz kırağı şarkısı varken neden bir önceki koyulup önü kapatıldı acaba 😏

2|0
    0|0
  • Aleyna tilki genç güzel sesi çok güzel değişik tarzlarda müziklere yorum getiriyor allah yolunu açık etsin

0|0
    0|0
  • Hiçbiri değil. Bence bu yazın şarkısı Sancak’ın yeni çıkardığı Düşün Ki parçası

0|0
    0|0
  • Aleyna güzel söylese bile o şarkı ona ait değil klibide özenti edisin şarkısı güzel ama fazla cansız hadise sevmedim ama demet akalın çok güzel bir şarkı yazmış gayet yaz clublarında ve arabalarda dinlenecek türde

0|0
    0|0
  • Aleyna tilki. Klibine her ne kadar anlam veremeyip saçma bulsam da şarkıyı çok iyi söylemiş hakkını yememek lazım.

0|0
    0|0
  • Bence yazın ortalarına doğru beşinci bir şık gelecek, bekliyorum ^^

0|0
    0|0
  • Hic birinden haz etmiyorum. Alt yapısı tempolu müziğe yazılmış saydırmalı manasız sözlerle dolu adı şarkı olan tıngırtılar dinliyoruz işte iş olsun diye favorim yok

0|0
    0|0
  • Aleyna Tilkinin diyorum, Yildiz Tilbe nin sarkisini gercekten olay yaratti

0|0
    0|0
  • kimsenin kişiliğiyle sorunumyok hayatları kendini ilgilendirir un utmmayın Müzik Evrenseldir bir öğrenemediniz üfff

0|0
    0|0
  • Aleyna tilki-yalniz çiçek
    Ömer topçu feat. Demet akalın-oh olsun.

0|0
    0|0
  • Gene Aleyna yı yapar bu ergenler ve onlar zihniyettekiler...

0|1
    0|0
  • Aslinda diger şarkıları bilmiyorum o yuzde aleynayi sectim ama şark güzel

0|0
    0|0
  • Edis-roman

Diğerlerini dinlemedim henüz yalan olmasın 😊

0|0
    0|0
  • hiçbiri ama öbürlerine göre sadece yalnız çiçek şarkısı dinlemelik

0|1
    0|0
  • Aleyna yıldız tilbe sayesinde aldı yürüdü. Gel gelelim ben yorumunu hiç ama hiç begenmedim

0|0
    0|0
  • Kızı her ne kadar sevmesem de şarkıyı çok güzel söylediği için, Aleyna Tilki - Yalnız çiçek diyorum.

0|0
    0|0
  • Aleynayi sevmeme ragmen sarki cok guzel bir an irem derici söyledi zannetmiştim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    142
Yükleniyor...