Yeni başlayan biri için hangi yarı profesyonel fotoğraf makinesini önerirsiniz?

Fotoğraf kursunu yeni bitirdim. Kursta tam profesyonel makineler ile çalıştım, ancak yarı profesyonel bir makine ile kendimi daha da geliştirdikten sonra tam profesyonel bir makineye geçmek istiyorum.
yarı profesyonel fotoğraf makinesi
yarı profesyonel fotoğraf makinesi
Yarı profesyonel fotoğraf makinesi için hangi markayı ya da hangi modeli önerirsiniz? Ben 3 model buldum sizce bunlardan hangisini almalıyım?
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
411

En İyi Erkek Görüşleri

• compact dediğimiz makinalar bunlar. Bütçen dahilinde bir şey alabilirsin. Doğrusunu yapıyorsun. Kurslardan sonra ya da kursa gitmeden bu işlerin ferarisi sayılacak makinaları alıp yanlış yapan insanlar çok fazla.

Hiç bilmeyen Nikon A100 gibi bir şey ile başlayıp Nikon Coolpix ya da Canon powershot serisi bir makina ile devam edebilir. yetmediği noktada DSLR makinalara geçmek önemli bir adım.

Baba mesleğim, 25 yılımı verdiğim bu işte dediğimi dinleyen hep kazandı

0|1
    0|0
    • Sony olur bunun yetmediği noktada DSLR alırsın. O zaman da konuşuruz o okyanusu

• 8 yıldır canon kullanıyorum hiç üzmedi :) bu seçeneklerin içinden sx60 'ı tercih edebilirsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Aşağıda CANON EOS 1100D, 2 ADET LENS VE ÇANTA SETİ var 2 tane lens ile harika diyebilrim
    urun.gittigidiyor.com/.../canon-eos-1100d-2-adet-lens-ve-canta-seti-ucretsiz-kargo-379734731

0|0
    0|0
  • Canon 700d alabilirsin. Uzun yıllar işini görür. Ayrıca dslr bir makşnada kaliteyi body de değil onjektifte bulursun. Üzerlerinde kit lensler genelde basit lenslerdir ve fotoğraftan soğutur. Fakat keskinliği yerinde 2.8 gibi bir sabit diyaframla çalışan lenslere bakarsan bir çok makinayı kral yapar 😉

0|0
    0|0
  • Gücün hangisine yetiyorsa onu al. Hepsi de objektifli ve kaliteli cihazlar.

0|0
    0|0
  • Sx60 cok methini duydum ben d3000 kullanıyorum nikon

0|0
    0|0
  • nikon iyidir ama japon malını bulabilirsen Cağaloğlunda olabilir

0|0
    0|0
  • Nikon p900 illaki zlr sınıfı makine istiyosan.

0|0
    0|0
  • canon ama marka takıntım var sony de olabilir

0|0
    0|0
  • Sony iyidir ya

0|0
    0|0
  • Sony iyidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3