Kızlar, hangi marka kalın saç maşasını önerirsiniz, neden? Yorumlar?

Merhaba KScan,
Geçen saçımı boyayan kuaför bana kalın saç maşasıyla dalga önerdi. Gerçekten yaptığı hoşuma gitti, o yüzden ben de kendimi maşalamaya karar verdim ve şu 3 marka ve model arasında kaldım.
Kızlar, hangi marka kalın saç maşasını önerirsiniz, neden? Yorumlar?
Kullanan arkadaşlardan kişisel deneyimlerini aktarmalarını ve beni yönlendirmelerini rica ediyorum.
Sizce hangi marka ve hangi model saç maşası daha iyi, neden?
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
28

En İyi Kız Görüşleri

• Remington kalın maşası vardı bu model mi hatırlamıyorum da, saçımı kısaltınca kalın maşa yapamaz oldum. Hemen bozuluveriyor çünkü. Sonra dayanamayıp sattım. Saçın omuz hizasını geçiyorsa Remington alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Baybyliss 440 çünkü seramik tabanlı... seramik saçı yakmıyor, test ettim. Güzel olacağım derken saçlardan olmayalım😁.

2|0
    0|0
    • Bende var o ama ya ben yapmayı bilmiyorum ya da maşa kötü yenni aldım

• En üsteki pembe olan

• Babysi üstteki de seramik tabak. Ortadakinin farkı şeklinin oval olması, dalgası farklı oluyormuş

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 26

• Bu markayı hiç bilmiyorum, 3. Şık diyeyim.

1|0
    0|0
  • Babyliss kuaförlerin ve profesyonel anlamda saç şekillendiren kişilerin kullandığı markadır benim sevdiğim markalar ise babyliss philips remigton bunları kullandım ve gayet güzel ama tabiki modelede dikkat edilmeli

1|0
    0|0
    • 1 ve 2 kullanıslı olan seyler değil remigton modelide kullanısıda daha iyi 3 modele göre

• Babyliss c338 markasını kullanıyorum bende köpeğimin kablosunu koparana kadar inanılmaz memnundum şimdi kenarda kablosu tamir ettirilmek üzere bekliyor. Ama 8yıl boyunca hiç sorunsuz kullandığım bir ürün olduğu için heryerde tavsiye ederim gözüm kapalı.

0|0
    0|0
  • Sen bunları bırak bak gerçekten remington iyi sanıyordum fakan bunlar yalanmış meğersen phillips aldım o zamandan beri ev aletlerimi bile phlippsle değiştim ya böyle süper marka olamaz. Çok sağlam kaliteli. Düzleştiricisi böyle resmen katıyır

0|0
    0|0
  • Babyliss ceramic almıştım, üründen memnunum ancak mm'si yanlış, keşke yorumlardan etkilenip 25 mm almasaydım, 19 mm ince telli saçıma o daha uygun.. Bence bunlara da dikkat et..

0|0
    0|0
  • İlk şıkkı kuzenim kullanıyor çok memnun diğerlerini bilemiyorum :)

1|0
    0|0
  • Görüş yazmak için oy verdim burdakilerin hiç birini tercih etmem çünkü tanıdığım marka değil ünlü olan markaları tercih ederim onlara daha fazla güven duyuluyor çünkü

0|0
    0|0
  • Yuvarlak olanlar saçı koparıyor düzleştirirken o yüzden düz olanından almalısın

0|0
    0|0
  • Saç maşasının saçları yaktığını iyi gelmediğini duydum o yüzden pek kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • Saç maşası hiç kullanmadım ben abla, ama 3. olan maşa fena durmuyor..

0|0
    0|0
  • Remingtonun duzlestiricisini kullanmıştım çok güzeldi saca zarar vermiyor

0|0
    0|0
  • Ilk olani almalisin

0|0
    0|0
  • Remington kullandım hep memnun kaldım.

1|0
    0|0
  • Babyliss bu konuda en iyisi

0|0
    0|0
  • Limon

0|0
    0|0
  • Remington bence

0|0
    0|0
  • Remington