En sevdiğiniz platform dizileri hangileri?

terazininbiri
Merhaba KS halkı 🙋🏻‍♀️ 🥳

Bu akşam Dizi & Film soruları ile tanıdığım arkadaşım @MustiEmre ile el ele verdik ve sizin için film sorusu düzenledik.

Konsept, platform dizleri.

Sevdiğiniz platform dizileri hangisi?
En sevdiğiniz platform dizileri hangileri?
@MustiEmre ile kendi adımıza seçtiklerimizi sizin için paylaşıyoruz.

@MustiEmre’nin seçtiği;

Şahsiyet
En sevdiğiniz platform dizileri hangileri?
Haluk Bilginer’e “En İyi Erkek Oyuncu” ödülünü kazandıran Şahsiyet, hiç şüphesiz dijital platformlardaki en başarılı yerli dizilerden biri.

Dizi, yayınlandığı dönemde, IMDb'nin tüm zamanların en iyi dizileri listesine 40. sıradan girdi

Agâh Beyoğlu’nun monoton hayatı, kendisine konan Alzheimer başlangıcı teşhisiyle altüst olur. Hastalığından ötürü pek çok şeyi unutmaya başlar ve bu durumun daha da kötüleşeceğinden haberdardır. Fakat Agâh, bu durumu bir şans olarak görür. Geçmişinde iz bırakan olayları çözmek adına, yaptığı tehlikeli planları gerçekleştirmek için hastalığını kullanacaktır.

Benim seçtiğim;

The Handmaid’s Tale
En sevdiğiniz platform dizileri hangileri?
Dizi, bebek doğum oranlarında yaşanan düşüşün en büyük sebebinin kadınların toplumda söz sahibi olmalarına bağlayan muhafazakar bir grubun Amerikan hükümetini devirmesiyle başlıyor. Ayrıca vurucu ve cesur anlatımı ile de izleyen herkesi ekran başına bağlamayı başarıyor.

İlgi çekici konusu, etkileyici mekan kullanımı ve başarılı oyunculukları ile dikkat çeken The Handmaid’s Tale, 8.5 IMDb puanı ile de başarısını yansıtmış durumda.

Sıra sizde...

Sizin en sevdiğiniz ve beğendiğiniz platform dizileri hangileri?
En sevdiğiniz platform dizileri hangileri?
11
10
Görüşünü yaz